Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Otvaramo temu na kojoj ćete moći da diskutujete o eventualnim pojačanjima kluba, dolascima, odlascima.

Ne pišite svakojake budalaštine i lične želje tipa "ja bih voleo da dovedemo tog i tog igrača"! Komentarišite napise u medijima koji ipak imaju nekakvog osnova za razliku od vaših želja i maštanja!
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Dal neko zna jel istina ovo sto se pisalo pre dan ili dva,u vezi Vitasa i Djurdjevica ?
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
U svakom slucaju dobro bi nam dosao.
Slici mi pomalo,po stilu igre na Markeca.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Nešto juče u toku prenosa ovaj Arenin spiker kljampa kako ipak Ranko daje prednost inostranstvu i sl.
Mada, oni su tamo skoro svi cigani, verovatno im je krivo što kupujemo.

Ako je samo do Ranka usranka dobićemo ih uz neke procente.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ja bih najvise volio da dodje...:D

Salu na stranu, izgleda da cemo u ovoj temi imati puno stofa za raspraviti, ali prvenstveno o odlascima. Mislim da necemo izgubiti sve ove igrace koji se pominju da ce otici, ali od 5 imena, 3 sigurno odlaze. Kako se cini, napravljen je dil sa Rankom da se preko Partizana njegovi igraci prodaju u Evropu, tako da vjerujem da cemo opet dobiti pojacanja iza Rada i to ova koja se spominju. Od pojacanja iz inostranstva mislim da nece biti nista, pogotovo ako to pojacanje treba platiti. Iz nase lige je dosta jeftinije, i ono sto je mnogo bitno, lako se utaliti prilikom sledece prodaje.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
To je govorio i za Luku i Kojica.

Trazili su ih "Arsenal" i "Liverpul" :prekrsti

Dize cenu prosecnim igracima, a na kraju ce naravno zavrsiti kod nas.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Koliko znam,love nema-tj ozbiljnija ce se pljunuti samo za zadnjeg veznog,ako se poklopi cifra :)
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Dobro, ti nam idu od ruke, mislim da skoro nismo omanuli oko zadnjeg veznog...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Markovicu samo nije data prava sansa, a i on nije klasican zadnji vezni... U poslednje vreme smo imali Zuku, Fejsu, Racu i Lolu... Sad bi se tukli nogom u dupe da pored Lole imamo bar jednog od ovih.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Kao i svaki prelazni rok pojavice se 50ak imena od cega ce samo nekoliko preci u partizan.
Bilo je toliko lozenja do sada od mutua,krespa a na kraju dodju ili povratnici ili domaci "znalci"...
Da li neko od upucenih zna da li ce aksentijevic biti prvo pojacanje?
Spominjao se zadnjih 10ak dana...
Volio bi ovaj prelazni rok da u partizanu vidim igrace koji brnaju teren, koji pucaju od snage da nam se AEL i ostale boranije ne bi desavale.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Mi trenutno imamo lopovsku Upravu (osvedočene smradove).
Imamo perspektivnog trenera koji tek treba da potpiše ugovor.
Nemamo Sportskog Direktora (koordinator je izjavio da se on neće baviti transferima, već budući SD).

Dok se neke stvari ne normalizuju, mislim da neće biti dolazaka, već samo odlazaka iz Partizana.

Što se tiče imena koja su počela da se pojavljuju, prvi mačići se bacaju u vodu.

Mi trenutno nismo ozbiljan klub, tako da je malo verovatno da smo već isplanirali odlaske i dolaske.

Naravno, novinari zaludni, menadžeri potpaljuju maštu navijača...
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Da li neko od upucenih zna da li ce aksentijevic biti prvo pojacanje?
Spominjao se zadnjih 10ak dana...
[/ se AEL i QUOTE]

Bio je pre mesec dana neki intervju gde je, cini mi se, rekao da sigurno raskida ugovor s Viteseom i da mu je zelja da se vrati a na transfermarketu pise da bi trebalo da predje kod nas nakon 30. juna, ko bi znao je li verodostojan podatak.

http://www.transfermarkt.co.uk/en/nikola-aksentijevic/profil/spieler_143556.html

Koliko znam,love nema-tj ozbiljnija ce se pljunuti samo za zadnjeg veznog,ako se poklopi cifra :)

Nema veze, masa igraca je bez ugovora, a mogu da ih dovedu samo za jake plate, nadam se da ipak dodje neko ozbiljnije ime sem tog zadnjeg veznog.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Jeste pozajmljen ! I ako zelimo da ga otkupimo moramo da uplatimo 160.000 eur. Sto po meni nije uopste mnogo,jer je u pitanju vrlo kvalitetan stoper ! A u ugovoru je opcija otkupa i imamo pravo prvi da se izjasnimo !
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pajovica bi trebalo zadrzati po svaku cijenu jer nam odlazi Ivanov pa ako ode i on ostaju samo Ostojic i Stankovic. Jebiga bice zajebano naci 2 stopera da zamijene obadvojicu radi konkurencije. Pajovic nije svetska klasa ali brate ne rizikuje nista , nabije loptu nebu pod oblake i zdravo.

Ozbiljan zadnji vezni nam treba ko leba'.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
A sada povratak u surovu realnost.
Tema koja baci sve ostale u zasenak, nas Zid placa i lazni antidepresiv, u isto vreme.
Sada cemo da vidimo moze li Tasevski da se reaktivira, Cakar da skine kopacke sa klina, Tjeri Anri da dodje na 6 meseci iz NY, samo da prodjemo u LS.
... A u zbilji, postajemo klub sa budzetom od 6,5 miliona evra.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
To je govorio i za Luku i Kojica.

Trazili su ih "Arsenal" i "Liverpul" :prekrsti

Dize cenu prosecnim igracima, a na kraju ce naravno zavrsiti kod nas.

Možda Arsenal iz Kijeva. :D

Nego, da ne trujem temu previše, nadam se da Aksentijević dolazi kao zadnji vezni, da Lola ide, i da pogađamo još jednog stranca zadnjeg veznog, s tim što bi Marković onda išao na centralnog, gde mu je i mesto, po meni.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne očekujem nikakve "zvučnije" dolaske pre nego što neko "zvučan" ne ode. A da će ti koji odu više da "zveče" nego oni koji će da dođu - to je sigurno, baš kao što je sigurno da je danas ponedeljak.

U kvalifikacije za Ligu šampiona SASVIM SIGURNO ulazimo sa manje "zvučnim" timom od tima koji je završio sezonu 12/13.

To naravno ne mora da znači da smo ga najebali u startu. Ima nešto i do trenera, do pravilne percepcije, do "hemije" u novom timu, a vala i do sportske sreće...

Budimo optimisti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top