Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
na wikiju pise ovo,
on 10 June 2013, Djemba-Dejmba signed a one-year contract with an other Israeli club Bnei Sakhnin, after being released from Hapoel Tel Aviv.[5]

Ako je istina,ne verujem da moze u jednom roku 2 tima da promeni? A i svejedno je to mazanje ociju od strane djurice
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
uzecu njegov dres! :šal
kod nas u kraju kad smo bili klinci svako ko nije znao da sutne loptu bio je Ðemba,a o euforiji kad na iss 2 das gol sa njim ne treba pricati.
salu u stranu,ako valja neka dodje.nadam se da nije u ocajnom stanju,ne pamtim ga jos od Aston Vile.naravno ako vest nije lazna...
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.400
Reaction score
40.439
Локација
Žrnov
Pogle ti na toj vikipediji da ne piše slučajno da sam ja potpisala za beka ....
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
A kakav CV imaju Petrovic I, Petrovic II, Ostojic, Pauljevic, Luka, Babic, Knezevic, pa imaju i po 6, 7 puta vecu platu nego sto je dobijaju Pantic, Zivkovic. Koliki procenat ima Stojic od prodaje Luke? Da li mislis da je to u redu? Mali ima vise nastupa za Srbiju nego pojedinci za Partizan.
Nije tacno da su trazili ogromnu platu, trazili su cak i mnogo manju nego sto imaju pomenuti igraci gore. Nije ugovor samo visina plate i procenat od prodaje, ima tu i mnogo drugih stvari.
Naravno da ne pravdam oca i menadzera, ali Partizan su cerupali mnogi, pa sad svi misli da mogu. To je posledica sto u nasem klubu ne zna se ko pije a ko placa.

Наравно да није у реду, ја сам и рекао да сигурно ту има доста аномалија и нелогичности. Не видим где сам то рекао да је у реду? Не треба вршити замену теза.

Причамо о случају Живковића, конкретно, и свим таквим случајевима.

Лука, какав год да је играч, играо је добре три године у Суперлиги и стекао неко име. Партизан није ни цент уложио у њега пре трансфера јер није био његов играч, логично, за разлику од овог клинца.

Али зато Лука неће имати милионски трансфер, док овај мали хоће, ако је заиста такав таленат. Али не, девиза родитеља и менаџера је "узми сад и узми све", као да не постоји сутра.

Са твојим последњим пасусом се слажем апсолутно.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.400
Reaction score
40.439
Локација
Žrnov
Razumem te....


Ja se prosto plašim ovih dana da se nečemu obradujem u vezi sa našim FKom
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Igrač koji se vuče po izraelskim menadzerskim klubovima bi sigurno bio pojačanje...:roll:
 

Peki

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
179
Reaction score
0
Локација
Svajcarska
I na transfermarkt.de pise da je presao u Bnei Sachnin, tako da izgleda nema nista od toga
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Meni je i sama nada da će biti od ovoga svega nešto vratila osmeh na lice, posle svih ovih sranja u poslednje vreme oko neprelaznog roka :)
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Какав преокрет.
Иванову се компликује трансфер, Ђемба долази на задњег везног, Јасмина се нуди за десног бека...
Ево и мени осмех на лицу.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Доведемо Ђембу и Обрадовића.Аксент, Гулан, Малбашић и Грбић поправе форму.Крајем августа Саша Илић по трећи пут уводи Партизан у ЛШ.

У мају 2014 Капитен поново подиже пехар државног првака.А у међувремену Митровић, Нинковић или Пантић, затрпавају рупчагу уз констатацију да смо требали да напунимо цигане до врха.


Добро, исрао сам се за медаљу али ето, више волим овај оптимистички поглед па макар то било скроз нереално.Да кукам и мрачим, предвиђам пропаст клуба, не могу и нећу.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Da čujem Đuru kako će izgovoriti "Đemba-Đemba" i za mene je prelazni rok završen...
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Pa ja koliko znam fudbalska pravila, nigde ne piše da mora 11 muškaraca da igra, već 11 fudbalera, loptaša i tako nešto :-D, tako da mislim da je Jasmini otvoren put ka poziciji desnog beka, taman da zameni ovog mog posrnulog sugrađanina :-D
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Đura demantovao!Znači to je to,jedino ne pamtim da je igrao u nekom talijanskom prvoligašu:confused!Ali kad Đura kaže,onda nema diskusije!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Са Јасмином још није скроз договорено пошто се сад фенира...
Енс је поливалентан могао би да дође у обзир.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Zoki, možda je Ðura mislio Odenze-Udineze, isto mu to :-D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top