Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
na pitanje koje su postavili ivanovu da li je prica sa bazelom zavrsena, on je odgovorio za sada da.
pa prijatelju nema tu vise premisljanja, ili igras za nas kvalifikacije, ili ides odmah da bismo znali na cemu smo.
najvise me nervira ono oce kaki-nece kaki
 

felix

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
43
Reaction score
195
Kazu na SOS-u da bi Djemba oko 21:20 trebao da sleti u Beograd...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ivanov je rekao da moze da se racuna na njega i takav Ivan nam treba. Takodje i Stojke je danas bio na treningu ali da li se i na njega ozbiljno racuna ili ipak ne? Nadam se da ce ostati kod nas.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Могу мислити реакцију Ђурића, када му је поменут Ђемба Ђемба.
Клемпави: Господине Ђурићу, ( пропраћено звуком лицкања перинеума председника) Вук би хтео Ђембу Ђембу...
Визионар:
Добро је клемпави нисам глув.

Надам се да ако дође неће дати гол у дербију, Председникову варијанту његовог презимена ( капирам Ђелем Ђелем) моје срце неће преживети.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ma sto se Ivanova tice tu je prica zavrsena.Jedina ozbiljna ponuda je bila Bazelova,decko se uostalom sam vratio.

Ne verujem da postoji klub srednje klase koji ce da iskesira oko 2 milke za stopera.Ipak nas vodi bagra,strahovacemo do kraja,nista se sa mornarima ne zna.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Mozzart potvrdio definitivno za Djembu, Obradovic jutros na pregledima.

Gazda, svakako da znamo ko nam je u upravi, i koliko srozavaju klub, ali se valjda imamo pravo radovati istinskom pojacanu. Covjek ima ogromnu reputaciju, u odlicnoj je formi ( ima tekme u nogama), i predstavljace istinsko pojacanje.

"Istinsko pojačanje" je tek kad potpiše za klub, a pogotovo kad to opravda na terenu!

Zar ništa niste naučili od "Šabalala, i Mfela"!

Ovde je nekad bilo zabranjeno citirati Sportal, a sad se citiraju komentari sa istog.

Nisam ja citirao komentar sa Sportala, nego je ta osoba citirala mene i to reč po reč! Ko ne veruje neka proveri vreme kad je moj komentar ovde na forumu, a kada je taj na Sportalu! Pošto te je CB banovao, sada imaš vremena da proveriš podatke!
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
na pitanje koje su postavili ivanovu da li je prica sa bazelom zavrsena, on je odgovorio za sada da.
pa prijatelju nema tu vise premisljanja, ili igras za nas kvalifikacije, ili ides odmah da bismo znali na cemu smo.
najvise me nervira ono oce kaki-nece kaki
Slazem se. Ovakav cirkus ne treba ni klubu ni njemu. Znam da ima posla sa bagrom,ali što je mnogo, mnogo je. I ovakvi kakvi su , omogućili su mu da pregovara, nije uspeo . Ne bi bilo loše da se sada kao profesionalac okrene obavezama i ne otezava Vuku situaciju.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Kako stvari stoje stoperi ce nam biti i definitivno IVANOV - OBRADOVIC a ispred njih ima da melje DJEMBA :D ... pored njih imamo dobrog golmana Lukaca i mozda cak zaigra i Stojke, koji bi dodatno dao jos vecu sigurnost odbrani kao i celoj ekipi.

da se ne radujemo jos previse ali izgleda tako da je ovo jedan od boljih prelaznih rokova zadnjih nekoliko godina, iako je doslo u minut do 12 ali bolje ikada nego nikada!

Do srede cemo sigurno znati da li sanjamo sve ovo ili ne :D
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Konacno lepe vesti. Pojacanja. Mozda i prava. Imam neki osecaj da ce Djemba Djemba biti pun pogodak. Mada moram da priznam da me je malo negativno iznenadilo ovo sto pisu Novosti, odnosno te informacije koje navodno prenosi izraelski novinar - "Ostavio je utisak izrazito agresivnog fudbalera, čija lopta retko ide unapred, a na šut ka protivničkom golu gotovo i da ne pomišlja. Jasno je da su mu u blizini potrebni igrači dobrih tehničkih karakteristika kako bi i njegov kvalitet došao do punog izražaja". Da ne bude opet zadnji vezni koji je operisan od ofanzive i tehnike... No, opet kazem, neki osecaj mi govori da cemo biti vise nego zadovoljni. Druga stvar, iskreno se nadam da ce stoperski par ove jeseni ciniti Obradovic i Ivanov. To vec stvarno uliva dosta poverenja. Posebno me umiruje sto Obradovica zeli sam Vuk Rasovic, uz izjavu da je pomenuti proslu sezonu odigrao na vrhunskom nivou. Naravno, to je sve neki moj utisak, nista vise. Ali posle svega, treba nam i malo optimizma i pozitivne energije. Da ne kazem preko nam je potrebno. I naravno, nadam se pojacanju konkurencije na mestu desnog beka... Valjda ce i ta slaba tacka biti "sanirana".

A Medo je inace bio fenomenalan u ofanzivi. Covek za 3 godine nije dao niti jedan gol.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ако потпишу и Обрадовић и Ђемба ја мислим да ће то бити то не верујем да ћемо још неког доводити, и ово што треба да дође је превише за мутаво говно ...
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Fudbaler Partizana Ivan Ivanov izjavio je u ponedeljak uveče da nije prešao u švajcarski Bazel jer fudbaler tog kluba Aleksandar Dragović koga je on trebalo da zameni, nije napustio taj tim.

"Četiri-pet dana pred prvu utakmicu sa jermenskim Širakom je došla ponuda. Otišao sam kod (sportskog direktora Alberta) Nađa i rekao mu da hoću da idem i zamolio da ne igram bar tu prvu utakmicu. Desila se ružna situacija, ali Partizan me je posle pustio i prihvatio ponudu. U Bazelu su očekivali da Dragović ode i da ja budem njegova zamena, ali je on odbio ponudu i to je to", rekao je Ivanov novinarima.


Na otvorenom treningu na stadionu Partizana, Ivanov je dodao da su mu u Bazelu rekli da ne mogu da ga angažuju dok ne prodaju Dragovića, pa im je on odgovorio da ne može da čeka.

Ivanov je dodao da je njegova želja bila da ode na Zapad i da je mislio da je Bazel pravi klub za njega.

On je takođe zahvalio navijačima Partizana na podršci i dodao da niko nije bio ljut na njega zbog toga što nije igrao u Jermeniji, kao i da trener može da računa na njega za revanš utakmicu koju Partizan igra u sredu protiv Širaka u Beogradu.

bljuc
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Ako Ivanov ne ode Mitrovic onda ide....moraju nekog da prodaju ne lici na njih da urade suprotno
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Ерик Ђемба Ђемба стигао у Београд! (ФОТО)

22 јул, 2013
Ерик Ђемба Ђемба, једно од најзвучнијих појачања у историји Партизана, слетео је на аеродром „Никола Тесла”.
(ФОТО: Журнал)
У Београду ће наредних дана преговарати о потписивању уговора са српским шампионом.
Искусни тридесетдвогодишњи задњи везни биће један од главних адута црно-белих у походу на групну фазу Лиге шампиона.
Иако још увек званично нема потврде да је Ђемба Ђемба Партизанов, од потписа га деле само формалности.
Камерунца одликују борбеност, брзина, чврстина и сјајна игра у дефанзиви, нешто што је Партизан имао у Меду Камари.
Разлика између њега и Камаре је огромно искуство које Ђемба Ђемба има у европским такмичења (43 утакмице) и чињеница да је пре доласка у Партизан изградио име у фудбалском свету.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ovaj desno je doveo i Apiju u Vojvodinu,izgleda da poseduje te ,,gde su sta rade'' igrace :D

Sto se tice Ganca,nasi dole drze komplet fudbalsku Ganu,ako zaista hocemo nekog igraca iz Gane dovescemo ga bez problema.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Ерик Ђемба Ђемба, једно од најзвучнијих појачања у историји Партизана, слетео је на аеродром „Никола Тесла”.

?!!!!

како ђурина машинерија ради када хоће ... ако је ово најзвучније појачање , шта је онда био Вест ?!! или Савић .. ?!! дошао из наше лиге али донео толико пара да су ђура и морнари до врха напунили џепове ....

искрено ово уопште не изгледа лоше ... само да није дошло касно ( и Обрадовић и Ђемба ) ... ?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top