Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2013.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Sto rece Stanoje svojevremeno:"Igrac koji se dvoumi izmedju zvezde i Partizana mi nije potreban.."..
Nadam se da ce "nasi" shvatiti ozbiljnost situacije..i konacno dovesti neko pojacanje..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.709
Локација
Храм фудбала
Petkovic kao igrac apsolutno nije bitan, niti je neki talenat, a jos manje neka zvezda.
Problem je u objavljivanje na zvanicnom sajtu, a da pri tome posao jos nije zavrsen.
Do sada su skoro uvjek prvo svi mediji prenosili da smo doveli nekoga, pa tek po sklopljenom ugovoru i zvanicni sajt, zato valjda i nosi naziv ZVANICNI.
A ne da sajt postane tabloid pa da pocnu sa nagadjanjima, a pogotovo je glupo to sto je uradjeno a znajuci sa kakvim ljudima sklapamo posao ej Zvezdan Terzic.
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Ако дође Петковић ипак код нас, одмах му на првој утакмици скандирати име, ови са Југа нека му направе паролу, а мислим да нема дилеме на чијој руци треба да се нађе капитенска трака!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Realno sigurno ne bi igrao sa pola srca ili sa kurcoboljom.. Covek je mlad jos nije shvatio sta je velicina i sta znaci biti grobar.. Ako dodje dobro dosao ako ne ko ga jebe..
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Petkovic kao igrac apsolutno nije bitan, niti je neki talenat, a jos manje neka zvezda.
Problem je u objavljivanje na zvanicnom sajtu, a da pri tome posao jos nije zavrsen.
Do sada su skoro uvjek prvo svi mediji prenosili da smo doveli nekoga, pa tek po sklopljenom ugovoru i zvanicni sajt, zato valjda i nosi naziv ZVANICNI.
A ne da sajt postane tabloid pa da pocnu sa nagadjanjima, a pogotovo je glupo to sto je uradjeno a znajuci sa kakvim ljudima sklapamo posao ej Zvezdan Terzic.

To govori koliko smo postali neozbiljni...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.892
Reaction score
7.755
Ne bi me cudilo da je Covic namerno proturio ovu dezinformaciju samo da Gebelsovski zajebe stvar decku, i sad i da predje kod nas i ispostuje dogovoreno bice lincovan.
A druga mnogo gadnija opcija je da smo dopustili da nas zeza Terzic koji se svaki dan slika sa cigosima i podrzava ih, pa tako smo pali na vec dogovorenu foru i ostali bez beka, sve u cilju da Bata Nine i Mijailovic izgledaju kao Iniesta i Jordi Alba pored Aksentijevica.
 

Peki

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
179
Reaction score
0
Локација
Svajcarska
Cekajte malo.

Vec pljujete igraca, prizivate parole na tribini, trazite zamenu.,,

A sta ako ako ovo nije istina, nego samo medijski napad na nas klub??

Macak lepo rekao, promocija odgodjena zbog NEfudbalskih razloga.

Tako da malo se oladite i smirite
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Вјероватно ће знати сјутра све око Петковића, могуће да је ово изашло и данас поремети пред Тун. Оно што је добро да Ђурђевић жели код нас и да Којић остаје боље и њега имати него никог немати.
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
S obzirom kakve je naravi, tj. da se premišlja, onda koji će nam moj, narodski rečeno! I kad god se digne neka frka oko nekog igrača kod nas pokaže se obično kao ćorak. Sve u svemu, ovo izgleda da je smišljeno urađeno kako bi cigani pokazali svoju demonstraciju sile. Neka oni pokažu tu silu na terenu, ali bez sudija, pa ćemo videti kako ćemo.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ако је ово заиста желим Човићу да му се овај трансфер исплати као Браун у КК, кад нам га је такође отео.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Realno sigurno ne bi igrao sa pola srca ili sa kurcoboljom.. Covek je mlad jos nije shvatio sta je velicina i sta znaci biti grobar.. Ako dodje dobro dosao ako ne ko ga jebe..

Definitivno da je bolje da ode tamo ako tako zeli nego ja ovdje da kontam je li slabo odigro' sto je imao los dan ili sto je cigan u dusi. Da ne govorim o tome da su ovi naslovi i cinjenica da je cigan vec poveliki problem za njega u startu ako ipak potpise za nas. Ja mu necu zvizdati ali ima ko' hoce.
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Jeste, zvao nas i rekao - zvezda mi je sve, zapravo otpevao je to sa bakljom u ruci, a onda sam ja zvao u prostorije Mateje Kezmana i otpevao im UZALUD TRUD, DZABA VAM SVE...
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
:D Taj rad . Ali, ovo cigansko smeće mozzart i njihovi naslovi :buhaha: Uostalom ne pričamo o ne znam kako kvalitetnom igraču već o nekome sličnog kvaliteta kao Axent. Crnja iz Gane mi se čini kao daleko bolji izbor. Nepotpisivanje Đurđevića bi bio daleko veći problem, po meni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top