Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

Статус
Затворена за писање одговора.

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945
Italijani poludeli za nasim igracima...

:clap
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.535
Локација
Beograd
hahaha lacio

Djuro dresi kesu i plati italijanima koliko god traze da ga vode.Mozda je to ono pojacanje na stoperu sto je pricao Nikolic,odlazi nam Voja :D
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
U ovom tekstu piše da je od strane menadžera ponuđen Laciju, a ne da ga oni kao klub traže.
Naše novinarstvo svakim danom prevazilazi sve moguće granice.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Odgojili ga od kilo mesa, sad doslo vreme da ga pustimo u beli svet da pronosi slavno ime naseg kluba poput Miljka u Portugaliji...
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Sprdali su se mnogi i sa Monstruljicom, pa je izdominirao medju crncima. :D Nenadjebivi smo, nastavlja se tradicija da gubimo igraca koji ponese kapitensku traku. Uspela je zamka ponovo. Mozda bi dizao obe ruke i noge za ovaj transfer da nam igracki kadar nije takav kakav jeste. Doslo vreme da zalimo za Briselom, kao i za Miljkonom kada je Kiksentijevic poceo da briljira sa pivskim stomakom.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
За миљконом лично не бих жалио и да сваки меч крећемо са играчем мање.
Исто мишљење имам за воју брисела
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Neka ide i neka povede i Ostojica slobodno,za ovih par godina koliko je igrao(tj. sedeo na klupi) nije pokazao nista,hvala za onaj penal protiv Anderlehta i cao ionako od zimus kuka kako zeli da ide po svaku cenu i da ga boli kure za pfc,srecno mt i daj boze da se ne vratis vise...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
.....Nenadjebivi smo, nastavlja se tradicija da gubimo igraca koji ponese kapitensku traku. .......

Svi su ti se sportovi u glavici pobrkali...

Ali zato vidim da si posebno inspirisan da daješ posprdne nadimake igračima Partizana koji su pošteno nosili taj dres... to što nisu znali, nije njihova krivica..... nisu sami sebe doveli u klub...

Baš me zanima kojim je to potezom Voja zaslužio podsmehe i sprdanje sa njim....

Bitno da se ovde diže kuka i motika u odbranu trenera koji ničim Partizan zadužio nije....
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Sta sam pobrkao, da je Marko Cakarevic kosarkaski as mozda?

Davali smo Babirlu traku, Scepoteliju traku, Tomic je nosio traku, treba li jos? Sreca pa sam ja jedini koji koristi pogrdna imena, s obzirom da se ovde mnogi razbacivaju sa imenima kao sto su "celavi rasista", "celavi prepotenko" i slicno i dok su jebavali sve po spisku Trajkovica. Ti mi fino nadji gde sam ja nesto slicno napisao pa me onda napadaj. Voja Brisel nije nadimak koji sam ja izmislio, a debeli Aksent je bas ispostovao Partizan, nema sta.. Toliko o tome ko je sta i koga pobrkao.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Kakve veze Marko Čakarević ima sa tvojim pisanijem?

To za kapitensku traku važi za KK i to ne u posprdnom smislu kako ti ovde pišeš.

Na temi Srpski fudbal kažeš:

..nema prostora za Milijase, Race Petrovice i slicne "talente" nase lige...

Taj Raća Petrović koga ti stavljaš u isti koš sa Milijaše je mom voljenom klubu doneo titulu... sigurno da nije najbolji igrač naše lige bio, ali zaslužuje poštovanje - Partizanovaca, doduše.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Ima veze Marko Cakarevic, posto jako dobro pamtim ko je kakve bisere ispustao ovde na forumu i branio ga kao da mu je rodjeni brat.. Kad vec tvrdis da brkam loncice, nisam inace znao da su nas svake godine iz KKP svi napustali i pored kapitena..

Moracu da idem u off, pa se povlacim iz diskusije, ali Racu Petrovica kao igraca koji nam je doneo titulu u raspaloj ligi i onog Racu koji moze da pozavidi Milijasu na inostranoj karijeri moramo da odvojimo. Kao prvo, ljubio bi ga licno u dupe da ga imamo u timu, isto tako bi dobio rak na debelom crevu kada bi novi Raca od 20 godina zauzimao mesto jednom Maticu u reprezentaciji. Nije poenta da je za nas bio zlata vredan, nego da sada reprezentacija ima mnogo boljih kadrova da bi bilo koji igrac iz JSL mogao da prismrdi istoj! I pre nego sto neko postavi pitanje, ko je onda trebao da igra umesto Race u reprezentaciji, odgovoricu i na to. Pored Dekse i Kuzmanovica koji je bio van forme je naravno bilo mesto i za njega, ali to vise govori o prvoj dvojici nego o njemu.. Toliko od mene. :ziveli
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ovde je poenta da očigledno ne postoji nijedan igrač ni u jednoj sekciji JSDPa koji je dostojan tvog pozitivnog mišljenja?

I moram da zaključim ovu diskusiju sa tobom pošto, za moj ukus, isuviše "ceniš" one sa druge strane brda.... iz svakog tvog posta izbija ironija za sve što se tiče Paritzana....

Drugim rečima, mnogo si se, bre, umusavio :wink:
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Nema ni teoretske sanse da Voja predje u Lazio.
Racu Petrovica ne dam da mi dira niko. Covek igra tako elegantno, tako se dobro okrece sa loptom da je to neverovatno, dribla, plus je doneo titulu. Ajde Krstajicu pogledaj vrednost Race Petrovica: http://www.transfermarkt.co.uk/radosav-petrovic/profil/spieler/75296. A pogledaj i na kom je mestu po vrednosti u timu u kojem igra: http://www.transfermarkt.co.uk/genclerbirligi-ankara/kader/verein/820/saison_id/2014. Da je Raca Petrovic igrao ove kvalifikacije, Partizan bi igrao LS!

Kakva je situacija dosla u klubu, zalicemo mi za Vojom kad dodje neki Rankov pulen na poziciji levog stopera. Da su dvojice Voje igrali u revansu protiv Ludogorec, mi bi prosli.

A sada verovatno sledi opomena zbog off-topic.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Baš me zanima kojim je to potezom Voja zaslužio podsmehe i sprdanje sa njim....
Svojim fudbalskim znanjem, istina nije on kriv sto ne zna, ali to ne menja cinjenicu da ne zna.
Sta smo sad postali kolo srpskih sestara pa da pazimo na osecanja svakog fudbalera.
Aupickumaterinu, sad bih morao biranim recima i o Miljkonu da govorim.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Дошло је до тога да морамо да бринемо да ли ће Станковић отићи, јер му је замена Остојић.:banghead
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.195
Preterujete sa Stankovićem. Nije vrhunski štoper, ali nije ni približno takva kanta kao što većina vas piše. Korektan je igrač i voleo bi da ostane...do kraja karijere.
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
I onda kada nekog matiras sa dva poteza pocnu da ti nakace epitet musavca, a to sto mozes da im predajes blisku i daleku proslost kluba za koji navijaju to nije bitno, zaista jadno..

I mene vise brine Ostojic nego Brisel, ne zato sto je Voja igrac bez kojeg se ne moze, nego zbog toga sto smo ga sa Ostojom (sreca pa nema pogrdno ime, da se ne bi neko uvredio :D) ugasili i protiv Nefcija. Kao sto se dalo i naslutiti, skoro da se samo pise o odlascima otkako smo zavrsili sa LS..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Žali Bože 58 stranica.

Tema je zatvorena, a prilično sam siguran da neće biti potrebe da se opet otvara, jer pojačanja neće biti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top