Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva - prelazni rok, leto 2014.

Статус
Затворена за писање одговора.

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Kuku kuku i to je pojacanje. Bolje da mi nisi nista rekao...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
Нисам незадовољан што није дошло више појачања, јер је зимски прелазни рок солидно одрађен а нико досад није продат, што је веома чудно:D
Мислим да ови играчи што су дошли неће донети ништа добро. Да је уместо Ненада дошао Небојша то би било појачање, овако је ово само безвезно гомилање играча, Иван Петровић исто не видим сврху његовог довођења, још ако су тачне приче што се овде писало да воли флашу, тешко нама.
Мислим да је "Секула" ако се не варам писао да нам је потребан психијатар и био је потпуно у праву. Мирослав Ђукић је ако се сећам довео психолога и то је изазивало спрдњу, али је човек био потпуно у праву, а данас је потребан психијатар.Нама је потребан Штопер, али не неки из Рада или из било којег клуба који је прошле сезоне после утакмице са чергом честитао титулу чергарима или што је још горе из глуба чији је тренер примитивно вређао нашег тренера, па макар никог не доводили, нека своје полу играче дају черги а паре ће добити лимбурга месеца. Треба нам леви везни јер САЛЕ не може то више да игра, и то је то од појачања под условом да нико не оде, то нам је довољно за нашу лигу јер да се не лажемо само уз срећу можемо да уђемо у лигу европе.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Mene samo interesuje jedna stvar za sada oko MArinkovica.

Kako niko nije priupitao trenera u koju grupu pojacanja spada Nenad? Mlad talentovan, ili onaj iskusan koji odmah donosi kvalitet? :D

Moguće je da je shvatio da se banda sprema da proda neke igrače, od pravih pojačanja nema ništa, pa se obezbeđuje na vreme. Čisto da ne ostane bez alternativa, kakvih, takvih (realno nikakvih)...
 

mozzart

Grobar
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
201
Reaction score
10
Ne znam gde da postavim pitanje,pa prebacite ako mislite da treba.
Jel resio partizan onaj problem oko licenciranja i da li novi iigraci imaju pravo nastupa sad u nedelju?
Hvala,nemanja!
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ilić i Petrović bi trebalo da imaju, a Marinković takođe, ako je stigla dokumentacija.

Nama su suspenziju odložili pošto slučaj ide opet na razmatranje, tako da nema problema oko pojačanja.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Маринковић не игра сутра, рекли су на представљању.
 

Nikoolakw

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2014
Порука
50
Reaction score
1
Локација
Kraljevo
Ima li jos kandidata za stopersku poziciju osim tog decka iz Rada ?
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Svi mladji defanzivni igraci iz nase lige nisu nista bolji od naseg Ostojica, koji je takodje jos mlad i moze se snjim "raditi"...

imam osecaj da ce sada po svaku cenu bilo koga dovesti samo da bi se reklo da smo nasli zamenu i to je to!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.422
Reaction score
7.657
Локација
E-WEST
Ja sam već danima pored telefona, za svaki slučaj, možda me pozovu u Partizan, možda im treba rasan strelac kao što sam ja :D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.422
Reaction score
7.657
Локација
E-WEST
Jel to trener Benfike ostavio Andriju van protokola ili postoji razlog zašto nije igrao?
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Шта би са појачањем које стиже за ''дан-два'' (најављено пре пар дана)?
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
.Ovaj Nikolicev stoper stize kao Djurin desni bek Lartej s Hoffovim kamilama, tako mu i treba kada talasa glasno kako radi u teskim uslovima u Djurgardenu.Tek ce upoznati kako Mutavi gura na suvo..
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top