Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ragbi klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Moj kompjuter ne može da ,,otvori,, sajt našeg ragbi kluba, ili možda taj sajt više nije u funkciji?

Nedelja, 13. septembar, igramo od 16h protiv Crvene Zvezde na Adi, ali zbog bezbednosnih mera publike ne bi tamo trebalo da bude...

Bar neke podatke o domaćem ragbi-prvenstvu pronalazim na sajtu R.K. Rad, jer ne znam gde bi ih drugde našao...možda će tamo i ubuduće biti postavljen bar poneki link ka utakmicama i Partizanovih ragbista...

 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.508
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
Prepade me, kod mene radi ok... jedino što po prvi put (koristim Firefox) vidim da izdaje saopštenje da je sajt rizičan i traži da ručno potvrdiš ulazak na isti i na svoju odgovornost... u suštini, bezbednosni protokol (čitaj gnjavaža)...

Poslednji info je sa kraja avgusta kada smo pobedili pančevački Dinamo 60:12, a pre nedelju dana uspešno smo gostovali i Vojvodini 55:7...

SN850185-scaled.jpg


(mada mi je fotka nešto poznata, čini mi se da nije sa te utakmice već odranije... onaj tržni centar Promenada u NS, sagrađen je na mestu gde je, između ostalog, bio i pomoćni teren FK vojvodina, a na kojem su novosadski ragbisti uglavnom igrali svoje mečeve... gde sada igraju kao domaćini - pojma nemam...)


... dok na našem sajtu još uvek nema ništa o tom meču...
 
Последња измена:

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Пренос против цигана.
Тренутно 5:0 за нас
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.508
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
Cigane smo dobili 11:10... vodili smo 11:0, pa im dozvolili da se sasvim primaknu na nekih 10+ minuta do kraja...

Meč je, međutim, dobio po nas povoljniji, ali i malo ružniji epilog:
... utakmica je registrovana službenim rezultatom 25-0 u korist RK Partizana, iz razloga što je za ekipu BRK Crvena Zvezda nastupio Karl Rasmunsen koji nije registrovan igrač pri Ragbi Savezu Srbije. Delegat utakmice je obavestio ekipu BRK Crvena Zvezda da je u protokolu utakmice neregistrovan igrač. Nepromišljenim potezom ekipa BRK Crvene Zvezde se oglušila o upozorenje delegata gde je Karl Rasmunsen ostvario nastup na utakmici. S obzirom da je ovo druga utakmica koju je ekipa BRK Crvene Zvezde izgubila službenim rezultatom, shodno propisima isključena je iz takmičenja...
http://rugbyserbia.com/partizan-i-r...ma-dinamo-poceo-pobedom-u-kadetima/#more-6796

E, sad, ne znam šta biva dalje... na sajtu Rada vidim da su u rasporedu prvenstva sa leve strane svi mečevi cigana precrtani, tako da ne znam da li će njihovi mečevi do kraja biti registrovani službenim rezultatom ili brisani... kako god bilo, mi valjda već sutra igramo protiv Rada...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
sta je sa zenskom ekipom rk-a
znam da smo je imali, znam i da su neke presle u rad pa jos zvale i ostale da predju (ili sam ja nesto istripovao)

ps ali ovo brk crvena zvezda - znaci i fmp diva radnicki basket su zajebali
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.508
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
Zakasnih da pogledam, komentara nema, a po gestikulaciji naših momaka na kraju vidim da smo dobili :icon-biggrin: Samo, kojim tačno rezultatom?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.508
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
A, onaj poraz u prvom kolu od Rada 0:25... reklo bi se da je bilo službenim rezultatom? Da li je taj meč uopšte i odigran?
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Динамо Панчево -Партизан
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
У оно време,санкција,блокаде...полусатни извештај о петодневној турнеји наших рагбиста у Чешкој 1994 године.
 

kebiness

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
92
Reaction score
244
Partizan i Rad ukrstiće koplja u subotu (17. 10. u 18 časova, ragbi teren na Adi Ciganliji, bez prisustva publike) u utakmici koja će i jednoj i drugoj ekipi mnogo značiti u borbi za titulu. Prvoplasirani Rad ima svega dva boda više od drugoplasiranog Partizana; oba tima su već nanela jedan drugom po jedan poraz. Subotnji duel dve najjače ekipe bi zato mogao da, tri kola pre kraja, odluči šampiona.
Prenos utakmice uživo biće dostupan na našem Fejsbuk profilu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Evo i snimka našeg skorašnjeg ragbi meča... i dalje tvrdim da je ZABRANA prisustva publike na ovakvim sportskim događajima apsolutno BESMISLENA...

Moraš da ideš na posao, moraš da se voziš pretrpanim autobusima, možeš da sedneš u kafanu, restoran, bioskop, pozorište, da šetaš po tržnim centrima - jedino NE MOŽEŠ na utakmicu koja ima mali broj posetilaca i igra se na širokom, provetrenom, otvorenom prostoru...

ZAŠTO?

 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.508
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
Verovatno zato što su svi sportovi žrtve fudbala koji, koliko god bio popularan, u ovoj današnjoj Srbiji ne zaslužuje da bude sport broj 1...

Da me neko ne shvati pogrešno, volim ja i fudbal, ali jednostavno mi nikada nije bio ispred košarke, hokeja i ragbija... možda jedino kad sam bio klinac...
 
Top