• Registracije za nove članove su otvorene do daljeg. Svaki novi korisnik ovog foruma će prolaziti kroz sistem filtriranja od strane moderacije pre nego što mogu nešto da postave na forum.

1. Svaka registracija će biti ili odobrena ili odbijena od strane moderatora
    2. Ukoliko se korisnik registruje, njegovih prvih 15 poruka na forumu se neće odmah objavljivati dok ne prođe kroz prste moderacije.

Pravilnik
    Predstavite se
  • Rukometni klub Partizan je zvanično pokrenuo akciju prodaje sezonskih ulaznica za Sezonu 2020/21, sa ciljem da se prikupe novčana sredstva kao vid pomoći klubu.

Partizan.NET je odlučio da se pridruži pozivu, i ovom prilikom apelujemo na sve kojima je crno-bela boja na srcu da se uključe.

Oni koji su u mogućnosti, mogu izabrati jedan od dva načina:
    1. Kupovinom sezonske ulaznice preko sajta Ticketline, po ceni od 1,500.00 dinara (za sve koji žele da u svojoj kolekciji imaju sezonsku ulaznicu i nalaze se na teritoriji Srbije)
    2. Neposrednom donacijom u proizvoljnom iznosu na račun Partizan.NET. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena za kupovinu sezonskih ulaznica na ime svih koji su pomogli.

Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Visina donacije nije ograničena.

Uplate na račun za osobe iz Srbije na ime:

Zoran Mihajlović
    160-0900100247365-41
    Banca Intesa
    Svrha uplate: Pomoć RK Partizan

PayPal račun za one koji nisu u mogućnosti da uplate preko računa:

webgazda@gmail.com
    Nakon uplate, molimo vas da se javite Uredništvu da bi se evidentirala vaša uplata, pogotovo ako ste član Foruma i ne želite anonimno da donirate.

Režimska kučka - PARTIZAN NIS 84:85, igrač utakmice

Igrač utakmice

• Corey Walden

Votes: 0 0,0%
  • James McAdoo

• Novica Veličković

• Stefan Birčević

• Nikola Janković

• Rashawn Thomas

• William Mosley

• Total voters
    185
  • Poll closed .

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
3.250
Pejdzara izdominirao u regularnom toku, Jare u produzetku...

Po meni ipak Jaramaz...

(19 poena, za dva 4/9, za tri 3/6, bacanja 2/2)

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.119
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Velika dilema da li Ognjen ili Pejdz..i jedan i drugi zasluzili su da budu igraci utakmice..hajde slozicu se sa zvanicnim proglasenjem organizatora koji je Ognjena proglasio za MVP-a..ali Pejdz uz rame sa njim

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
49
Daj da sami namincamo X kad vec moderacija ne dozvoljava dupli glas.

Ps. Trenutno je 87-72 za Markusa... :D

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.748
Već je proglašen pobednik, ne pravite probleme da ne bi bilo problema :D

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
49
Sto je brzo, to je i Markus Pejdz :respect

Ne znam da l je samo do drog..mene, ili Jankovic postaje poluozbiljan kosarkas?
Dzoni vodi dvostruki zivot, kao bananamen. Kad stavi cvidze i privije knjigu na dlanove vise ni ona frizura ne deluje tako kretenski... :D Sad bez zajebancije, ja stvarno mnogo ocekujem od Nikole. Stavise, siguran sam da ce njegovo prislanjanje levog poluhoroga o tablu, uz dodatno bacanje, direktno odluciti bar jedno od tri preostala finala.

Već je proglašen pobednik, ne pravite probleme da ne bi bilo problema :D
Bez dezinformacija molim, igra se dok Tole ne svira kraj... :D

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.748
Ne bih se zajebavao sa @PFC_SO da sam na vašem mestu :D
Lako je meni da kucam bodove u excel tabele, to i ćokijeva škola zna, ali što se grafike tiče, ne garantujem vam bezbednost ako bude bilo nerešeno..

PFC_SO

Grobarčina
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.063
Немој колега тако причати још ће ми модерација ставити Невоља испод ника :D

Анкета је отворена до сутра увече тако да ако излобирате гласове за икс радо ћу направити исправку :D

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
2.636
Ja bih voleo kada bi mogli da imamo opciju da dajemo više glasova, na primer:
  1. mesto 5 bodova
  2. mesto 3 boda
  3. mesto 1 bod
Na ovaj način bi barem meni bilo malo lakše da se nekada odlučim.

Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
13
Локација
Graveyard
За длаку одметник Јаре, пре Маркусове минијатуре је тројком најавио 'камбек', а онда и сам имао минијатуру која нас је одвела до трофеја, уз све то је ставио у џеп пантера са бројем 12.

Rade

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.631
Ja bih voleo kada bi mogli da imamo opciju da dajemo više glasova, na primer:
  1. mesto 5 bodova
  2. mesto 3 boda
  3. mesto 1 bod
Na ovaj način bi barem meni bilo malo lakše da se nekada odlučim.
Ovo postaje objektivan problem ove sezone. I dobro je da je tako :šal Moglo bi da se razmisli o predlogu.

Što se utakmice tiče. Hladne glave, opet mislim da je Jaramaz taj prvi među jednakima. Kompletna partija.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.748
Ovako kako je trenutno će sigurno ostati do kraja sezone, a posle toga neka odluči gospoda iz lože :D

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
264
Pejdz apsolutno. Ako je ova utakmica bila na zivot i smrt (a nije), Pejdz je spasio zivot timu.