Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Renoviranje stadiona

Da li ste za povećanje kapaciteta JNA?

  • DA

    Votes: 132 45,8%
  • NE

    Votes: 156 54,2%

  • Total voters
    288
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
На крају ће стадион бити испод 20 000 како су кренули. А и сада не знамо колико је 32 710 или 29 775 гдје понегдје пише. Апсолутно треба нова стадион, ово је само шминкање које ћемо опет за пар година опет радити.
А већ када се ради, па када се постави кров ваљда макну кућицу гдје стоји семафор на Југу, наравно средити тоалете,прилазе итд.
 
Последња измена:

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Nama u državi generalno ne trebaju veliki stadioni već mali a funkcionalni. Za nas i cigane malo veći ali ne od 50-60k... ciganima (isključivo moj stav) ne treba veći od 28-30k i svaki njihov navijač koji bi da širi stadion u odnosu na postojeći ili da se ne smanjuje kapacitet je blago rečeno nenormalan (da ne upotrebim mnogo težu reč).

Nama je iovako manji od njihovog stadion a jedini način na koji treba da se smanjuje kapacitet jeste ubacivanje ultra-modernih stolica na istok i zapad dok jug i sever po tom pitanju trebaju da se našminkaju (nema smisla stavljati udobne stolice za navijačku tribinu i gostujuće navijače). Inače ja sam zadovoljan našim stadionom sa mnogo aspekata. Recimo bio sam u rupi na dva derbija i jednom derbiju omladinaca. Kod nas komotno super će izgledati sa ostankom i atletske staze ali kod njih nije tako jer se bukvalno ako nemaš odličan vid a negde si pri vrhu, malo stvari vidi. Ja nisam za uklanjanje atletske staze kao što sam već i rekao ali mi nemamo problem vidljivosti. Ono kod njih je bukvalno ogavno sa mnogo aspekata. Ne znam kome onako nešto može biti bolje...
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Pa za koliko ce se smanjito kapacitet? Sad je 32 710. Valjda nece ici ispod 30 000.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.716
Локација
Beograd
Ova dozvola i tih "10 miliona" od grada je samo dimna zavesa dok se rajkova jama renovira sa 40 miliona eura donacije.Mi cemo dobiti frankenstajna a oni moderan stadion.Svako ko misli drugacije a zna ko je na vlasti u drzavi ,a i u Beogradu je budala.Mi ni jebeni internat ne mozemo da krenemo da gradimo vec 10 godina...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Još jedan sraman spin sns u najavi.
Ali tako je to kada država " nema snage " da kvalitetno privatizuje nas i cigane.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ljudi pare ne niču na drvu, sve će oni to platiti i sa kamatom, neće ni ovaj jahati dugo..
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Pratim povremeno na jednom forumu kome ime pocinje na "sky..." temu stadioni i arene i javio se neki lik sa ovim upisom:

Стигао нам је позив за учествовање на конкурсу за Маракану (мени и фирми са којом радим). Задатак каже укратко задржавање атлетске стазе и реконструкција постојећих трибина са новим кровом и фасадом-буџет око 40 милиона евра, ИЛИ уклањање атлетске стазе и све ново-буџет преко 50 милиона са неограниченом горњом границом буџета!? Можемо приложити оба решења.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.353
Reaction score
202
Локација
Република Српскa
I ja sam za uklanjanje staze stim da se tribine pomjere ili prosire do terena.
Posto smatram da je to nemoguce i puno kosta, bolja onda da stoji atletska staza a ne neki kanal ili samo zelenilo.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Stazu je greh uklanjati, razumite da naš stadion koriste i drugi klubovi SD Partizana.
Ništa od rekonstrukcije stadiona, znate li u kakvom smo kanalu finansijskom...
Ajde da se prošire Toaleti da ljudi ne vrše nuždu gde stignu po tribinama( krivica je i na nenormalnima koji na taj način to rade) i da se uvede vajrles.
Sagledavajući crnilo u kojem se nalazimo ovo bi bilo za mene dovoljno.
 
Последња измена:

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ljudi pare ne niču na drvu, sve će oni to platiti i sa kamatom, neće ni ovaj jahati dugo..
Ovo je mnogo naivno
Koja god vlast dođe biće ciganska... Valjda si naučio do sada. U srbiji nikada niko neće biti protiv tog zla... To zlo se samo rešava glogovim kolcem, a za to niko nema muda
U Srbiji je stara poslovica " Penzioner i dete možda neće imati za leba, ali CZ mora imati za ciglicu"
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.173
Локација
.
Koja god vlast dođe biće ciganska...

I cigani će uvek biti “opozicija” toj vlasti dok im ista sipa lovu nemilice.

Ovaj projekat renoviranja stadiona se finansira iz gradskog/državnog budžeta, klubovi nemaju sa tim ništa. Tako da ćemo videti na delu kombinacije i duvanje cena. Što opet nas ne bi trebalo previše da zanima, krade se na sve strane pa ako ne naprave kombinaciju tu, napraviće je na drugom mestu. Mi od ovog možemo samo da profitiramo pod uslovom da se ta rekonstrukcija uradi po nekom normalnom projektu.

Koliko ne volim atletsku stazu, opet je ne bih dirao samo iz razloga što bi bili izbačeni iz evrope prvom prilikom kad bi neki moron sa tribina bez poteškoće pogodio sudiju ili protivničkog igrača u glavu. Ovako su dosta manje šanse da se dobaci.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Smatram da sve moze da se regulise kada se hoce. Ako se secas tako se i pricalo kada su stavljenje nize ograde na istoku i zapadu. Svi su se tada bojali da ce ljudi preskakati pri proslavi gola i da ce nas zbog toga izbaciti iz Evrope.

Fora je sto nemamo normalnu upravu koja moze da uvede red. Pa sama ta uprava ima obezbedjenje ispod loze, a ti bi da cuvamo sudije i protivnicke igrace..
Kada bi imali normalnu upravu, uklanjanje staze ne bi bilo nikakav problem.

Poleti svasta i u Pioniru ponekad, ali kazna za kaznom i sredi se to sve brzo..
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ne boli isto kazna u fudbalu i košarci... Aj ko hoće u 100 marke, da će ciganima Psiho da napravi novi stadion? Pa ja mislim da on maketu drži na Adrićevom vencu, od kad je postao presednik. Njemu je to san, kao Čaučevskom što je ranije bio, pa je isto ovako kod njega prolazio Dinamo. Stvarno treba biti slep i da ne vidiš šta se sve radi. Daće partizanu 10 miliona, a smrdljivom radničkom će dati 4 miliona. A ciganima 50?
LOBOTOMIJA!!!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Meni strasno smeta prica da uklanjanje atletske steti klubu. Kvazinovinar je prvi progurao to u gebels emisiji. Mi ako ne mozemo da urganizujemo mec zbog toga sto ce neko da gadja igrace i sudiju onda daj gasi sve koji djavo raspravljamo.Ja kada dodjem na JNA treba da gledam sa "Meseca" utakmicu zato sto ce neko da moda gadja nekoga sa tribina ? Ko ne veruje da to moze da se sredi neka da meni da budem zaduzen u klubu za to,volonterski, jedan bi mozda i "gadjao" ali bi bio prvi i poslednji. Nas narod je generalno zaglupljen i stojim iza svojih reci, zato treba organizovati akciju podizanja svesti medju Grobarima o ponasanju na tribini. Jeste 2018 je znam ali mora tako za pocetak.

I vec sam pisao, prvo sacekati da ciganima odobre novac i traziti isto kraj price. Ako VVV stoka udje u renorviranje na celu kluba najebali smo.

I da dodam da su ova renorviranja sviranja kurcu zapravo, obican SNS marketing.Ili novi stadioni u narednih par godina ili nista od Jevrope zapamtite.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2018&mm=09&dd=27&nav_id=1448713

Lepo je cuti da se pravi taj prsten oko stadiona i krov,nama stadion sa vise od 30.000 ne treba,mislim da ce toliko i imati,nadam se da ce izgledati lepo i da ce narodu pruziti priliku da i u uslovima kise ,snega i +50 stepeni moze da se gleda utakmica kako dolikuje.Naravno da ce ciganska cmarakana biti renovirana i znatno vise sredjena nego nas JNA,ali jednostavno glupo je pricati o tim stvarima,jednostavno prema nama se drzava odnosi kao maceha prema njima kao majka.Sredili mi ili ne satdion oni ce "rupu" cigansku svakako renovirati hteli mi to ili ne,tako da gledamo da izvucemo sto vise mozemo od ovoga sada.Meni je nas stadion i sada lepsi od rupcage u "Mateje Kezmana" ,sa nekim lepim krovom mislim da ce biti bombona

nadam se da ce nakon rekonstrukcije izgledati ovako slicno samo naravno sa nasim lepim crno-belim stolicama i lepsim krovom.
.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Ne boli isto kazna u fudbalu i košarci... Aj ko hoće u 100 marke, da će ciganima Psiho da napravi novi stadion? Pa ja mislim da on maketu drži na Adrićevom vencu, od kad je postao presednik. Njemu je to san, kao Čaučevskom što je ranije bio, pa je isto ovako kod njega prolazio Dinamo. Stvarno treba biti slep i da ne vidiš šta se sve radi. Daće partizanu 10 miliona, a smrdljivom radničkom će dati 4 miliona. A ciganima 50?
LOBOTOMIJA!!!
Isto misljenje imam. Vec mi vec duze vremena sve ovo smrdi na pripremu za novi stadion kurve koji ce biti proglasen nacionalnim i koji ce pod tim izgovorom niknuti.

Pa za koliko ce se smanjito kapacitet? Sad je 32 710. Valjda nece ici ispod 30 000.
S obzirom da kazu da ce biti izgradjena nova loza od 4 sprata duz celog zapada ja ne znam kako to moze da bude odradjeno bez smanjenja kapaciteta pogotovo ako planiraju da ostave ili poboljsaju i lozu na istoku.
Vrv svi znamo za pricu da je po projektu stadion Partizana predvidjen da moze da se prosiri za jos 5-6 hiljada mesta uklanjanjem atletske staze ali tako sto ce teren da se ukopa par metara da bi imao dovoljan ugao da se tribine spuste. Ne znam koliko je to izvodljivo u danasnje vreme posto je stadion projektovan odavno ali ako po tom pitanju nesto ne uradimo sada tokom ove rekonstrukcije ne znam da li cemo ikada vise moci, a ova rekonstrukcija je po svemu sudeci dugorocna pre svega zbog tog prstena oko stadiona i krovne konstrukcije i ovo kad se zavrsi mozda jos 30 god necemo videti nov stadion. Sto se tice atletike atletski stadion u Pazaru je napravljen za 1,2 milona evra tako da bi bolje bilo napraviti za mozda manje novca poseban takav objekat nego ovako da se preplicu fudbalski i atletski klub.

A sto se tice blizine terena nakon eventualnog uklanjanja staze mislim da tada ne bi imali nista veci problem nego sto imamo sada...kao primer bih naveo stadion PAOK-a jer ima isti oblik kao nas tako da bi uklanjanjem atletske staze one tribine iza gola i dalje bile dosta udaljene.
Rekao sam ranije da mi prica oko neizvodljivosti uklanjanja atletske staze na nasem stadionu deluje samo kao zavesa za premestanje svih atletskih desavanja na nas stadion kako bi se kurvi izgradio novi stadion.
 
Top