Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Renoviranje stadiona

Da li ste za povećanje kapaciteta JNA?

  • DA

    Votes: 132 45,8%
  • NE

    Votes: 156 54,2%

  • Total voters
    288

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ja bih da uloze 50 miliona u cigane i da spreme kurvu da kad je jebemo da to bude ono pravo ekstra, a nama samo da izganjaju papire da je stadion nas i nista mi vise ne treba...
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Pa kosta jedno hektar gradjevinskog zemljista u Beogradu,zidanje objekata,dozvole...sto se mene tice moze...bilo bi lepo imati cisto fudbalski stadion
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Za FK treba fudbalski stadion.Za malo para se moze napraviti stadion za atletiku(za 2.000 ljudi) i tamo bi trenirao AK Partizan.Ako je ikako moguce,iskopati atletsku stazu i spustiti teren.
Ali...za 20 miliona+ mozda 10 se moze napraviti fantistican fudbalski stadion za 40.000 ljudi.Meni sve ovo lici na jednu VELIKU prevaru.Renoviranje stadiona koji je sagradjen 1947g.???Zvuci ko' zajebancija.Davno je bilo kad je Zecevic imao onaj projekat firme Marazzi(ako se dobro secam) i to je zvucalo sasvim realno.Tada su nas zajebali cigani i sjebali nam novi stadion.Zeka je bio lopov i muljator ,ali bi to napravio.A ovi danasnji bilmezi koji vode FKP ne mogu da zamene ni slavine u svlacionicama,toliko su kilavi.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Za pare koje će se uložiti u obnovu stadiona i rupe može se napraviti moderan stadion na kome bi igrala reprezentacija i naši klubovi u Evropi.
Ovo bacanje miliona u obnovu je čist kriminal, mnogo novaca će se preliti u džepove.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.534
Potrosicemo brdo para na deterdzente i sredstva za deratizaciju nakon svakog njihovog meca. A i period inkubacije dugo traje...naopako ako sa njima delimo stadion.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Delimo Pionir pa ga svi volimo.

Bez obzira, svako mora da ima svoju fudbalsku kuću. Nadam se da će stvarno srediti stadion.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Za nasu ligu je onaj stadion u Smederevu idealan.Gledao sam jednom Smederevo-PFC i bas mi se dopao.E sad,nije zavrsen,vise zice,armature napolju...ali mi je taj stadion najlepsi u Srbiji.A cini mi se da nije ni mali,23-24.000 sedista.A renoviranje JNA je obicno bacanje para.Pametan covek(u Upravi) koji kod nas ne postoji bi nasao investitore,napravili bi nam super moderan stadion,dodali bi u okolini neki trgovski centar...I svi zadovoljni.Ali,cak i da se nadje investitor,potpis mora da stavi Vrhovni vodja.U prevodu JSD Partizan je u zamrzivacu,do daljneg.
 

Crow

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2018
Порука
11
Reaction score
9
Локација
Beograd - Zvornik
Taj stadion je najfudbalskiji stadion u Srbiji uz Nepretkov, mislim, na tip, bez staze, blizu terenu, da se ogradim, samo kazem na tip, ti stadioni su ruglo inace. Zivim za dan kad cemo imati takav stadion ali tesko je to kod nas, nismo toliko razvijena zemlja da bi atletski klubovi zavisili samo od sebe i imali svoje stadione pa smo primorani da ih izdrzavamo na neki nacin. Ne smem ni da zamislim na sta sad lici taj stadion.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Nasa je kletva da funkcioneri i ostali paraziti zaradjuju na Partizanu i zive lepo od Partizana i da Partizan ispasta zbog toga i tako nam je to od osnivanja.....kad je planirano da JNA bude gradjen za 100.000 stajacih mesta (u to vreme) oni su kapacitet smanjili na 50.000 jer je navodno bilo potrebno oficirima podeliti stanove (ili nesto slicno)....a onda deceniju i kusur kasnije su megalomanski stvorili najdublju jamu u svetu fudbala. Ne sumnjajte da nas i sada ocekuje slican scenario samo u mnogo kracoj vremenskoj distanci. Oduvek smo imali olose u upravi, krate nas deo po deo od osnivanja bez smanjivanja inteziteta.....posekli su glavu stadionu i posekli su glavu mnogim generacijama od 50-e, preko 66-e pa na ovamo....ne verujem da ce propustiti i ovu priliku.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Apsolutno je sigurno da ce se u bilo kakvo renoviranje ili izgradnju novog stadiona ugraditi i Kurta i Murta. Govorim vam iz licnog iskustva.
 

C_o_A

Početnik
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
73
Reaction score
28
Локација
Crno-beli svet
E sad da je SD Partizan iznad FK u stvarnoj hijerarhiji ,da ga vode prave,nepotkupljive, Grobarcine, pa da novac stoji u glavnoj kasi ,pa da se uz resavanje konacnog vlasnistva nad stadionom i zemljistem napravi pored multifunkcionalna hala od 10.000 mesta sa parkingom ispod nje, za kosarku,rukomet,odbojku,dve trenazne sale bez tribina... i bazen za vaterpoliste...pa uz to i komercijalni sadrzaji...da se skupimo na jednom mestu...svoji na svome...mnogo bi vise ljudi dolazilo na utakmice svih sekcija pogotovo ako se nadovezuju termini...recimo fudbal u 17h,kosarka u 19h...predjes 50 metara i tu si,imas recimo sezonsku za sve sportove,popusti u prodavnicama koje su u sklopu tog nekog sportskog centra Partizan...puste zelje
Da zivimo u normalnoj drzavi ovo bi bilo sasvim realna i najbolja opcija po Partizan,ali daleko smo mi od toga tako da sve osim tog dugo najavljivanog krova necemo dobiti usput tek danas sam saznao da zivim u zabludi da nas stadion ima kapacitet 32.710 i moram podeliti informaciju sa sajta FK tacan kapacitet
STADION_KAPACITET-min.jpg
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Evo sada kada je stadion naš,provlači se priča da je država odvojila 15 mil. za renoviranje.Bojim se da ćemo od planiranog pokrivanja stadiona,dok svako uzme svoj procenat,dobiti samo najlon i konstrukciju za poljoprivredni plastenik,eventualno i protivgradnu mrežu.
Neznam da li iopšte nešto može da se uradi sa tim parama,jer opšte je poznato da svako renoviranje,nadgradnja na kraju više izađe nego novo praviti.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Kada bi uopšte postojala ta opcija da imamo normalnu upravu, da oni te pare sklone a urade taman toliko za UEFA kriterijume. Koga da lažemo šminkom kada se konstrukcija raspada. Možemo mi da volimo stadion koliko hoćemo, ali vreme ga je pregazilo. Još ga, eto, nije srušilo. Još uvek.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Ako nekom padne na pamet da nemamo dovoljno prostora, ovi sa V Calderon ne misle tako. Izvinjavam se na duplom postu
 

Прилози

  • BB1B6252-D272-4C4D-9018-32483793E0E9.jpeg
    BB1B6252-D272-4C4D-9018-32483793E0E9.jpeg
    2,6 MB · Прегледа: 124

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.659
Reaction score
2.796
Локација
Humska ulica
Sta bi sa renoviranjem? Krov,drenaza,refletori ,spoljni deo? Nista,a?
 
Top