Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Renoviranje stadiona

Da li ste za povećanje kapaciteta JNA?

  • DA

    Votes: 132 45,8%
  • NE

    Votes: 156 54,2%

  • Total voters
    288

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
@Tuljo
Zašto misliš da bismo napunili stadion od, recimo, 55 000 mesta? Ili koliko si već zamislio više mesta od sadašnjeg...
To jest kako misliš da trenutni negativizam velikog broja Partizanovaca ili njihovo neinteresovanje za dolaske na utakmice pretvoriš u pozitivu i verne posetioce svake utakmice? Čime?
Nekad je bilo prilika da i 55 000 mesta na JNA bude premalo, sada više nije tako, prošle su decenije od tada, sve se izmenilo, ljudi najviše...
Ja kad sam rekao nekima na tribini Zemunela da sam ja odrastao na utakmicama sa 100 000 ljudi, oni me pitaju, pa gde si ti to odrast'o, u Brazilu?
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Па сада је тако, али стадион је дугорочна инвестиција, откуд знаш да за неких 20-30 година рецимо неће бити више навијача.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Гледао сам хајлајтсе Арис-Молде. Стадион Ариса мали, али пун као кутија шибица, навијачи грме са свих трибина нон-стоп. Зато су и успели да за 90 минута поврате заостатак од три гола. Ми прво морамо да решимо стање на трибини да бисмо могли, са становишта навијања и подршке, да напунимо стадион. Ако сутра у групи ЛЕ будемо играли са неком јачом екипом из лига петице, стадион ће бити пун али навијање ће бити какофонија.
Нови стадион, у оваквом стању снага, нећемо добити пре цигана. Ако смо већ повратили власништо над стадионом, треба размотрити опције детаљне реконструкције. На рушење никада не треба пристати а град ће сигурно да покуша да нам узме локацију за стамбени комплекс или шопинг мол.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.532
Локација
CyberSpace
Nema to veze sa posetom.
Ima veze sa potencijalnim sadržajima koji bi novi stadion uključivao.
Evo imamo po Beogradu ne znam ni sam kolko tržnih centara , šopova, molova, Ušće,Delta,Big Fešn, Ada mol pa ne vidim da su prazni.
Nama su jedini problem cigani i blizina našeg i njihovog stadiona .
Naravno niko ne bi ušo u priče o stadionu bez ozbiljne studije o ekonomskoj isplativosti.

Zato sam ja da odemo na totalno drugi kraj grada odnosno u neku drugu opštinu. Evo npr. Opština Novi Beograd mi je idealna za novu lokaciju stadiona Partizana.

Kad se košarka preselila što ne bi fudbal :D
bolji uslovi bi doneli i bolju posetu, tako da takav možda veći ali ne i mnogo veći stadion

kad pričamo o lokaciji, možda i Zemun, prostor oko Teleoptika?
iskoristi se nešto od terena, nešto se možda i otkupi ( ako treba za parkinge oko stadiona), napravi se poseban prilaz do novog NS puta ( spojen sa obilaznicama i autoputevima), a tereni za trening mogu i drugde da se naprave..

ali, sve to može samo u normalnoj državi, tako da.. :unsure: :rolleyes:
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Логика је прилично јасна. Када будемо имали управу која ће градити нови стадион, имаћемо такво (нормално) стање у и око клуба да нам стадион од преко 30 хиљада неће бити превелики.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Inače, što se tiče renoviranja, ove godine sigurno ništa, niti ima najave kad će biti.
O tome se u klubu ne priča.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
752
Evo gledam PARTIZAN-Rad...ja sam laik a sta je ovo sa terenom ljudi moji!?Na nekoliko mesta vidi se zemlja...ko je koga ovde zeznuo i da li je ovo teren kako neko rece, koji Humska nije nikad imala...i nije!Ovakav nov a već usran...uzasno!
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Isla je skoro prica od radnika koji su postavljali travu u rupi kako je ovaj novi teren katastrofalnog kvaliteta u odnosu na onaj koji je vec bio...Navodno Terza oprao neke pare...Nista me ne bi cudilo da je i kod nas takav slucaj...
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd

Od 1:14min do negde treceg minuta ko ne zna, moze videti na sta nam lici svlacionica, kao u osnovnoj skoli....Uzas, zar ne moze ni toliko da se ulozi da se to sredi da izgleda ljudski...
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Evo gledam PARTIZAN-Rad...ja sam laik a sta je ovo sa terenom ljudi moji!?Na nekoliko mesta vidi se zemlja...ko je koga ovde zeznuo i da li je ovo teren kako neko rece, koji Humska nije nikad imala...i nije!Ovakav nov a već usran...uzasno!

Ja mnogo više volim terene sa veštačkom travom tako da bih voleo tako nešto kod nas na stadionu.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
227
Reaction score
1.297
Локација
Western filmova
@kujblo70
Sekretarijat za urbanizam i građevinske radove na rani uvid stavio Plan detaljne regulacije sportskog kompleksa Partizan.

Prema tom Planu, kompleks će biti sastavljen iz tri dela.

lg.php

Prvi deo čini stadion sa pratećim objektima. Još nije definisano da li će postojeći stadion biti renoviran ili će biti izgrađen novi, ali je poznato da će tribine imati kapacitet 35.000 mesta. Uz stadion idu i brojni komercijalni sadržaji, kao i hotel.
Tako piše štampa.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Nadam se da cemo prepoznati situaciju bez atletske staze! Po meni kljucna stvar za klub u predstojecih mnogo godina, ako ne i decenija!
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
752
Ako ga prave mali i vesić najebali smo...kao onu kocku u BG ljudi polomise automobile.Ne znam ko ce projekat da radi ili ga vec ima!?Mutno je sve to...smrdi!Meni se najvise svidja engleski stil stadiona npr. nesto kao sto ima Vulverhempton ili MK Dons.
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Da li i dalje postoji covek koji veruje u ovo da ce sadasnja vlast srusiti Partizanov stadion i sagraditi mu novi sa svim pratecim objektima kapaciteta 35000 stolica? Onda ste stvarno smesni ljudi, ako se i radi neka rekonstrukcija, a tesko da ce da se radi, to ce biti neko sminkanje babe cisto da za narednih 5-10 godina ispunjavamo osnovne uslove za igranje u evropi i za reprezentaciju. Previse smo mi banana zemlja da bi nam pogotovo ova vlast dozvolila novi stadion ili kamoli ljudsku rekonstrukciju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Posle neke privatizacije (ko zna kad će), mi pravimo stadion u Zemunu (ili gde god se snađemo). Kako bilo da bilo, neće nam dozvoliti da ostanemo ovde.
 
Top