Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.414
Локација
Beograd
А ово је нешто баш са самог терена...јес да ,,затрпавам,, Форум многобројним фотографијама, ал жао ми да изоставим детаље који показују како је доле на том терену - нимало лако... држање, гурање, цепање и скидање дреса, скок, шут, трчање, пад, устајање...борба...












 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.744
Reaction score
6.245
Sutra utakmica godine protiv ,,cigana”. Ako je nekad bilo bitno pobediti onda je to sutra. Cigani nikad jadniji da napomenem cisto.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Vodili smo ubedljivih +6 na poluvremenu (14:20) a na kraju jedva došli do te pobede za 29:30. Cigani daju gol ali sreća pa je isteklo bilo vreme. Napokon pobeda. Sad je bitno za nas da Kikinda pukne od Dinama u Pančevu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Pobeda u poslednjoj sekundi....
Donekle razumem da se ne prati klub uzivo al da na rts niko ne prati bas mi i nije jasno.
Nije valjda da nije bilo prenosa na RTS-u? Ja sam gledao preko strima na onom sajtu sportuzivo. I nakon prvog poluvremena sam mislio da se pobjeda nece dovesti u pitanje. A malo je nedostajalo da se to opet desi. Svaka cast na pobjedi, ali moraju se zamisliti i vidjeti kako se to desava jer nije prvi put.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.744
Reaction score
6.245
Bilo je na rtsu al ovde niko nije kometarisao. Em je utakmica bilo izuzetno bitna em je resena u poslednjoj sekundi. Mnogo smo razmazeni mnogo. mada je pobeda protiv cigana normalna stvar.:D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ubedljiva pobeda protiv najgore ekipe u ligi. Pobedili smo Slogu 39:22 a na poluvremenu smo imali nestvarnih 18:3.

Ovde držimo 4,mesto koje vodi u ligu za konačnog prvaka kad se ubace i klubovi koji se takmiče u SEHA ligi.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Šamot - Partizan 25:25, još tri kola do kraja prvog dela prvenstva. Po svemu sudeći, igraćemo protiv Spartaka u Subotici, u predposlednjem kolu, meč za mesto u plej-ofu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
I opet utakmica gdje vodimo tri razlike 80 posto utakmice i na kraju spasavamo bod ili strepimo da li cemo jos i izgubiti... Sreca pa je sve u nasim rukama, ali mislim da ovi momci mogu bolje i da je problem samo u glavi. 'ajmo crno-beli!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.414
Локација
Beograd
Vrlo sigurna i ubedljiva i efikasna igra Partizana gde se pitanje pobednika uopšte nije postavljalo - bar od onog trenutka kad smo mi sa JNA i fudbala uspeli da pristignemo u halu Banjice na rukomet i ,,uključili,, se u praćenje utakmice...
Bravo rukometaši! :clap Samo tako nastavite!!! :šal
:napred-partizan:








https://www.srbijasport.net/league/4039
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Malo sam pregledao dosadašnje rezultate:
- 2 kola pre kraja smo na mestu koje nas vodi u finalni deo prvenstva (4 boda u opticaju)
- Imamo 3 boda više od Spartaka i Obilića
- Imamo 4 boda više od Kikinde i Šamota
- U slučaju istog broja bodova gleda se međusobni skor
- Imamo bolji skor iz dvomeča sa Obilićem, Šamotom i Kikindom
- Sa Spartakom tek treba da odigramo drugu utakmicu u sledećem kolu u Subotici, u prvoj je bilo nerešeno
- Pored te igramo i protiv Dinama kod kuće. Do juče je Dinamo je imao sve pobede, a nas je već pobedio po jednom u prvenstvu i kupu
- To znači da ako pobedimo Spartak obezbedili smo prolaz dalje.
- Ako odigramo nerešeno, onda samo Obilić može da nas stigne u bodovima ali imamo bolji skor
- Ako izgubimo od Spartaka (što se nadam se neće desiti), moramo da pobedimo Dinamo za siguran plasman ili da čekamo ostale rezultate.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Bravo momci! Na vrijeme su se uozbiljli :D.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Tako je. Kolo pre kraja regularnog dela lige smo obezbedili plej-of gde se pored Dinama iz Pančeva, Metaloplastike, Novog Pazara i Partizana priključuju i srpski klubovi iz Seha lige Vojvodina i niški Železničar.

Spartak - Partizan 24:27 (12:14)
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Ima prenos utakmice protiv Pancevaca na RTS-u. Odlicna prilika da se vidi koliko mozemo.
 
Top