Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
552
Reaction score
512
Neću da komentarišem košarku jer mi još nije dobro, ali ovu utakmicu sam potpuno zaboravio (iako sam gledao prvo poluvreme). :D

Svaka čast momcima i Butuliji kako su ovo okrenuli. :respect
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Sutra počinje plej of rukometne lige, šest ekipa, dvokružni sistem, znači ukupno deset kola. Sutra gostujemo u Novom Pazaru, a u nedelju dočekujemo na Banjici, Metaloplastiku.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Na poluvremenu bilo 12:11 za Novi Pazar. Drugo poluvreme potpuno pripalo nama 15:21. Bravo momci.

Metaloplastika sa kojom igramo sledeće kolo kući minimalno poražena u Nišu od Železničara. Samo ozbiljno da shvatimo i možemo se nadati još jednoj pobedi.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Izgleda da sazrevamo. I u prvom smo na pocetku vodili pa su oni preokrenuli, ali smo se drzali. U drugom je bila rapsodija. Odusevili su me. Osim jednog detalja kad su se nasi pred kraj pocackali, i to zestoko. Ne znam sta je bio povod, ali steta.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ima li u nekom sportu da smo pobedili?

Iskreno nisam očekivao baš ovakav debakl rukometaša ali nažalost ima dosta kvalitetnijih ekipa od nas pa među njima i Metaloplastika. Neka se bore dalje pa šta bude.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Metaloplastika nije bolja ekipa od nas. Bolji su mnogo Vojvodina i Zeleznicar a malo je bolje Pancevo. Zasto smo odigrali ovako sramotno veliko je pitanje za trenera i upravu.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Moguće da smo bolji od njih ako ti kažeš ali nismo onda to dokazali. Aj videćemo u Šapcu osim ako opet ne bude sramotne igre.

Sve u svemu izgleda da je uspeh što smo se plasirali uopšte u ligu za titulu i to je to.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.087
Локација
Beograd
Не знам ко је бољи од нас а ко није, али ако смо се у борбу за титулу пласирали са 4.места наше лиге, очигледно да (засад) нисмо показали да смо међу најбољима и најјачима...
Ал, ће видимо...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Više nego ubedljiv poraz od Vojvodine 36:19 (20:9).

Nakon 3 odigrane utakmice imamo jednu pobedu i dva poraza.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Da ažuriram malo...

Nastavljamo sa porazima. Nakon tesnog poraza od Dinama na našem terenu 23:24 doživeli smo još jedan ubedljiv poraz juče u Nišu od Železničara 30:22.

Na tabeli smo trenutno nakon 5 kola pretposlednji sa 2 boda.
 
Top