Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.720
Reaction score
29.443
Локација
Beograd
Naš rukometni klub će u sezonu ući sa mnogo mladih igrača, ali...poziva i one još mlađe da pokušaju da postanu rukometaši Partizana...
volimpartizan.rs/upisite-vase-dete-u-rk-partizan-64391/
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.720
Reaction score
29.443
Локација
Beograd
Možda će ekipa rasti tokom sezone, ili...jednog dana...ne razumem se u rukomet, ali evo šta kaže neko ko se u taj sport razume bolje nego ja:

volimpartizan.rs/foto-uboddimitrijevic-priziva-stare-dane-slave-65617/

 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Možda će ekipa rasti tokom sezone, ili...jednog dana...ne razumem se u rukomet, ali evo šta kaže neko ko se u taj sport razume bolje nego ja:

volimpartizan.rs/foto-uboddimitrijevic-priziva-stare-dane-slave-65617/



tako se bori za klub i crno bele boje!!! BRAVO BRAVO BRAVO!!!!


trenerova majica i stari JA grb na rukavu.. de ces vece lepote!!!
:clap
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nazalost poraz u trecem kolu na gostovanju Novom Pazaru 30:27.

Posle 3 kola ostajemo na jednoj pobedi i dva poraza.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kolega Tomic je postavio vec rezultate nasih sekcija ali ajde da postavim po sportovima da bude preglednije sa sve tabelama...

Nazalost dozivesmo poraz i kuci id Dubocice 25:26 (11:14).

tab(1965).jpg
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.537
Локација
Yaoundé
Лесковчани су углавном били у вођству, али смо у финишу спели да преокренемо и у једном тренутку имали +2 и лопту. Нисмо релизовали тај напад и ту смо пали. Гол за пораз смо примили из седмерца пет секунди пре краја... :confused-smiley-013:

 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Slab dan i za rukometase... Na gostovanju jednoj od losijih ekipa samo nereseno...

Arkus liga - 5.kolo:

Samot - Partizan 27:27 (14:13)

Nakon 5.kola drzimo tek 9.mesto ( skor 1 1 3 ) sa 3 boda od 12 ekipa.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.537
Локација
Yaoundé
У наредном колу, ако не грешим, дочекујемо највише пута реинкарнирани цигански клуб, МРК... Надам се да је то прилика да поправимо бодовни салдо...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
I ja se nadam, cak su nas i oni obisli na tabeli...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.720
Reaction score
29.443
Локација
Beograd
Nisam baš zdravstveno u tip-top formi, a najgore mi je noću jer ne mogu da spavam (od nekog kašlja)...pa kad je već tako, hajde da ove noći ,,obiđem,, još jedan sajt nekog našeg kluba...

Svi znamo da svoje sajtove imaju naš F.K, naš K.K, a ja večeras saznah da ga ima i naš Ž.K.K...
Ali, imaju ga i naši rukometaši...o nekim drugim sajtovima i nekim našim drugim klubovima neki drugi put, a ovde ćemo o rukometu...
Dakle, sajt je tu, ali kao i u slučaju košarkašica, i ovaj, ,,rukometaški,, - ne ažurira se baš redovno nekim (svim) novim podacima, ipak, bolje je da ga ima, nego da ga nema...

www.rkpartizan.rs

Uglavnom u svom životu i nisam baš nešto pratio naš R.K. ali mi je njihov sajt malopre pružio priliku da osetim nešto od ,,šmeka,, i neodoljivog šarma tih starih, prohujalih vremena - magične, nostalgične crno-bele fotografije kazuju nam svašta o dizajnu dresova, izgledu grba, nekim licima, utakmicama, događajima, o tome da se rukomet nekada igrao napolju, na stadionima, da smo nekada imali i ženski rukometni klub...














,,Otišao,, sam posle i do Vikipedije da malo ,,čitucnem,, štogod o našem R.K. - i, ako je verovati ,,Viki,, - prva ekipa nam je formirana 1948.-e od đaka Prve i Druge muške gimnazije, a jedan od tih đaka u našem dresu bio je i - kasnije tako i toliko poznati maderaški ,,Čiča,, fudbalski trener i ,,alfa i omega,, Fudbalskog Saveza Jugoslavije - Miljan Miljanić - bizaran podatak, zar ne?!
Tamo stoji i sasvim fascinantan podatak da je za naš R.K, šezdesetih godina, nastupao čak i legenda našeg F.K. golman Milutin Šoškić!


I, posle ove (bar meni) zanimljive šetnje kroz istoriju, da vidimo šta nam je u bliskoj budućnosti, pred nama je rukometni večiti derbi, a Srbijasport.net kaže da će se on odigrati 21.10.2019. - mi smo domaćini, i bilo bi dobro tada otići na Banjicu i podržati naše momke!

:napred-partizan:
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
456
Reaction score
1.247
Jedna od meni dražih utakmica ne samo kada je rukomet u pitanju, nego i generalno. Banjica nikad punija, atmosfera žešća nego na nekom fudbalskom derbiju. Slavni dani našeg rukometnog kluba kojih danas možemo samo da se prisećamo sa setom.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bio prisutan. Banjica prepuna... kop na obe strane tribine... Navijanje prejako... Bas nezaboravno vece.

U polufinalu takodje ludilo i pobeda kuci od 3 razlike protiv Kahe Kantabrie Santander ali tamo smo izgubili sa 5 razlike i nazalost ispali.

Dve sezone pre toga smo cak zaigrali i Ligu Sampiona i cak pobedili u 1.kolu ekipu madjarskog Foteks Vesprema i bas je zavladala euforija ali ipak vezemo 5 poraza zaredom i zavrsavamo kao poslednji a u grupi osim Madjara bili Kaustik Volgograd i velika Barselona.

Od nezaboravnih utakmica tu je i ona sa Lemgom vec sledece sezone u 4 rundi EHF kupa ali belezimo dva tesna poraza i ispadamo.

Ne zaboravljam ni nesto par godina kasnije ( sezona 2004 na 2005 ) i cetvrtfinale Kupa Kupova kad smo igrali protiv RK Zagreb u Pioniru i kad je doslo do nereda kada su navodno BBB dosli na utakmicu i usli cak u halu pa je doslo do probijanja da bi se doslo do tribine gde su oni bili... Dobili smo tu utakmicu tri razlike ali u Zagrebu gubimo sa 4 razlike i ispadamo. Ima i tu navijacka prica i kako smo zavrsili tamo a oni koji znaju - znaju i pozdrav za sve ako ima neko mozda i odavde da je isao neka se javi...

Nakon toga od vecih uspeha imamo polufinale Celendz Kupa i ispadanje od Benfike. Dobimo kuci 6 razlike a tamo izgubimo sa 8...

I na kraju poslednji neki zapazeniji rezultati u rukometnim Evrokupovima... Dve vezane Lige Sampiona 2011-12 i 2012-13... Ove 11-12 imali smo sve poraze ( grupa Kopenhagen, Ademar Leon, Monpelje, Kil, PIK Seged )... A 12-13 imali smo jednu pobedu i sve poraze ( grupa Cehovski Medvedi, Flensburg, Ademar Leon /njih smo dobili jedinu kuci/, Hamburg, Monpelje ).

Eto... Malo kroz secanja, malo kroz internet nadjoh ove podatke... Nazalost koliko nam je propao rukomet govori kako dugo nismo imali neke zapazenije rezultate u Evropi...
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.673
Reaction score
9.252
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Još samo da dodam, polu-finale protiv Sijudad Reala 2002 godine, gol Stefanovića u poslednjoj sekundi, za pobedu u Beogradu i uletanje Grobara na parket, sa bakljama. Tamo gubimo 4 razlike i ako smo bili par puta blizu, da učinimo mnogo više.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Trener Bojan Butulija nas napusta nakon utakmice u ponedeljak. Mediji javljaju da odlazi u Rumuniju, u ekipu Resice.
 
Top