Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Đorđe Pisarić: Prelazak u Partizan doživeo sam vrlo emotivno

IMG_20210617_234907-390x260.jpg


Srednji bek Đorđe Pisarić, koji je nedavno pojačao Partizan, nestrpljivo čeka da obuče crno-beli dres. Momak rođen 1999. godine, koji je prethodne sezone u bojama šabačke Metaloplastike postigao 112 golova na 34 odigrane utakmice, veliki je navijač Partizana, a prelaskom u naše redove ostvario je jedan od svojih rukometnih snova.

,,Veoma emotivno sam doživeo potpis ugovora sa Partizanom, jer sam veliki navijač kluba od malih nogu, kao i cela moja porodica. Imam najveće ambicije i veliku glad za trofejima, zato verujem da će ekipa ove godine ostvariti zacrtane ciljeve“, ističe Đorđe.

Iako vrlo mlad, novajlija na poziciji srednjeg beka već ima iskustvo igranja u SEHA ligi, u kojoj će crno-beli, posle sedam godina pauze, konačno ponovo zaigrati. Pored domaćih i regionalnog takmičenja, Partizan će uzeti učešće i u EHF Evrokupu, u kojem će mu prvi protivnik biti HC Berchem iz Luksemburga. Prvi meč igra se na Banjici 16/17. oktobra tekuće godine.

,,Ovo će biti sezona sa mnogo utakmica i prostora za dokazivanje, kako na međunarodnoj, tako i na domaćoj sceni. Mislim da je roster tima dovoljno širok da odgovori zahtevima svih takmičenja. Stavio bih akcenat na domaću ligu, gde su ciljevi najviši i mogu slobodno reći da Partizan napada oba trofeja“, jasan je Pisarić.

Novi srednji bek crno-belih ne krije da jedva čeka da zaigra pred punim tribinama Banjice.

,,To mi je najveća želja – da nas pesma navijača vodi do pobede na našem terenu, ali i u drugim gradovima Srbije“, ističe Đorđe, koji nestrpljivo čeka da debituje za voljeni tim.

(Izvor: Sajt RK Partizan)
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
E sad nam ne fale dva vec tri igraca za nesto ozbiljnije. Pivot, levi bek i golman. Nadam se da znaju sta rade.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Moguće ja da već znate da se ja uopšte ne razumem u rukomet...ne znam ni pravila, od pozicija pretpostavljam da imaju krila i pivotmen (ali nisam siguran gde taj treba da se postavi), znam da ima i golman...hm, ali broj igrača na terenu sa golmanom i bez golmana, e to znam tek kad odem na utakmicu i prebrojim...i tako dalje...dakle, laik u totalu...

Ali to nikako ne znači da ne cenim Partizanštinu našeg RK! Naprotiv!
Izuzetno cenim i poštujem to što oni znaju i igraju ono što ja ne znam i ne mogu, pa onda cenim i njihov trud i borbu, i sve to što čine da klub opstaje i napreduje, a rukomet je, inače, jedan baš dinamičan sport, i...

I ja sam večeras bio bez obaveza pa sam otišao da ,,pravim duštvo,, tim našim rukometašima na Banjici...pa...kad ja ne budem bio u tako nekoj mogućnosti, nadam se da će se već naći neko drugi da ode da ih ,,poseti,, tako da znaju da nikad nisu sami...
Solidna poseta je bila i večeras na utakmici sa Metaloplastikom, doduše, mnogi su došli kao navijači Metaloplastike, ali...nema veze, sve o.k...

Kao laik ne mogu da vam nešto više ispričam o samoj utakmici, međutim, koliko se meni čini, Šapčani su stalno vodili gol ili dva u odnosu na nas, a mi smo ih stizali, i stizali, i stizali...a onda smo na samom kraju utakmice i mi poveli, i to sa dva razlike i - ostalo je samo još da se utakmica završi pa da mi pobedimo, ali...uz par naših grešaka - npr. mislim da smo hteli da odigramo napad bez golmana, ali nam je igrač ,,zakoračio,, na teren pre nego što je golman izašao, pa ga je valjda sudija zbog toga isključio, itd. - bilo kako bilo, tek, Metaloplastika je uspela da izjednači, ali...

Ljudi, nema razloga za brigu, pa ovo je bila samo jedna takoreći pripremna utakmica, biće u sezoni prilike da se popravlja ono što večeras nije bilo baš najbolje...

Znam da vas uvek interesuju dresovi tj. kako oni izgledaju, u čemu naši klubovi igraju, u čemu treniraju, kako se zagrevaju, itd...pa, evo i nekih fotografija sa utakmice - :napred-partizan: -




















 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Još malo o večerašnjoj utakmici:

 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Naši rukometaši igraju večeras meč protiv ekipe Dinama iz Pančeva.
 
Top