Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Браво за Гробаре Цирих и браво за РК Партизан који их је ставио на свој дрес! :clap
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Drago mi je da je konačno neko iz SD uradio ovo tj da ne smatra da je glupa ideja... Pogotovo što će te dresove većina njih iz pripadajuće grupe kupiti.
Bravo za RK Partizan...odličan potez
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Pa nema tu neke velike priče i filozofije, navijači, igrači, uprava, treba da budu na istoj, Partizanovoj, strani a ne jedni drugima protivnici - naravno kad je sve normalno - a kad nije, onda jbg...

Navijači da vole klub i da navijaju, pomažu, podržavaju...
Treneri i igrači da imaju visoke ciljeve i da se bore na svakoj utakmici do maksimuma da ih ostvare....
Uprava da bude poštena i sposobna...
Da svi uzajamno poštuju jedni druge.

Naravno znam da ne živimo u bajci nego u realnosti, ali ovo je zaista jedan lep primer kao nešto negde može da ,,funkcioniše,,...
Nažalost uvek nam padaju na pamet i oni primeri gde to ne može, ali...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Pa nema tu neke velike priče i filozofije, navijači, igrači, uprava, treba da budu na istoj, Partizanovoj, strani a ne jedni drugima protivnici - naravno kad je sve normalno - a kad nije, onda jbg...
Nema filozofije...trt miljojka.Mi ćemo od odlaska u WC napraviti filozofsko delo koje se može osporiti na 3000 načina.
Ovakav predlog bi recimo košarkaška uprava +navijačke grupe+kolege forumaši u najvećoj nemaštini gde se znalo da prihoda osim navijača neće biti -
ipak biti skloni ka tome da naglase potencijalne filozofske konstelacije zbog kojih ne bi trebalo tako nešto raditi.

Meni je ovo ispravna stvar za svakog ko je svesno odabrao da mu klub bude emotivna dopuna života sa kojom teži da se identifikuje.
Ne gledajući ni kvalitet soja uprave ovo je način da udovoljiš takvim "primitivnim stvorenjima" koji
sa neke filozofske racionalne tačke gledišta ovakvo investiranje sebe (pre svega zdravstveno) za nešto što ima određene boje i grb
nije nikako normalno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Za večeras je postavljena i nova ,,podloga,, - neophodna za ovaj nivo takmičenja...

 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.614
Локација
Novi Sad
E jebiga, mnogo gresaka nas kostalo pobede. Gubljenje nekoliko lopti u napadu me dovelo do ludila. Al sta sad, na iskustvo su nas dobili.

Teraj dalje, bice bolje!!!!

...i sve pare sveta da mi ponude....!!!
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.359
Reaction score
5.074
Локација
Beograd
Kad je bilo nereseno i igrac vise za nas, primili smo dva gola. Tada smo izgubili utakmicu.

I opet se pitam cemu ona policija kada je u hali kao u hotboxu?
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Kad je bilo nereseno i igrac vise za nas, primili smo dva gola. Tada smo izgubili utakmicu.

I opet se pitam cemu ona policija kada je u hali kao u hotboxu?
Tacnije primili smo 3 gola sa igracem vise u tim trenutcima....imali smo 4 minuta igraca vise...
No to niti je bilo presudno niti je nesto odlucilo, oni su igrali prijateljsku utakmicu, da pobede ali ne mnogo...
Previse su ozbiljan klub za nas u ovom trenutku, 20x veci budzet, 11 stranaca u timu...
Bice ovo svakako korisne utakmice za nase mlade igrace...

Niko da pomene bespotrebno uvredljivo rekao bih cigansko navijanje u jednom periodu takmice... nicim izazvano...
pogotovo ako se zna da je Bitolj oduvek bio cistokrvno grobarski grad odakle je i bila najduza zastava Parizana (168 metara).. a navijacka grupa Ckembari je uglavno stastavljena od dece nas starijih grobara ... i da uvek navija za Partizan u svim sportovima kada Partizan igra u Makedoniji...
Ali, nekome je bilo potrebno da obruka Zeljka i RK Partizan....
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Niko da pomene bespotrebno uvredljivo rekao bih cigansko navijanje u jednom periodu takmice... nicim izazvano...

Ja sam hteo da pomenem ali nisam iz nekoliko razloga.
Prvo nisam bio na utakmicu (gledao sam prenos), a tada je lako neka sitnica da promakne.
Drugo meni je odavno jasno da ta nekada slavna Juzna tribina je toliko zastranila da ne recem ciganizirala da sve vise i vise zasluzuje epitet Tuzna.
Trece nije mi ni forum ni Rk Partuzan, a najmanje grobarcina i ljudina Zeljko kriv za to sto su se oni isponasali.
I zadnje ali bas puca mi kurac (da oproste svi na izrazu) za to sta misle vucicevi drugovi sa tuzne tribine o zemlji u koju zivim.

Ja volim svoj Partizan, a oni su totalno nebitni u celoj toj prici.
 
Top