Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
I nasa i njihova odbrana su bile tanke, vise je bilo ukradenih lopti na lose bekovske pasove, nego sto su odbrane uspjele nesto sacuvati. Na par minuta do kraja smo pojacali agresiju u odbrani, publika je stvorila finu atmosferu i uspjeli smo steci prednost. Sjajan zavrsetak utakmice, cisto za moral i kao nagrada za trud. Lijepo je da dobijamo ekipe kao sto su Vardar i Presov, jer znamo kako smo u proslosti prolazili protiv njih, a i ostalih Seha timova. Nemamo sta da trazimo protiv Vesprema, to je sigurno, ali nadam se da cemo uz neki cudan rasplet u FK, uspjeti pogurati malo rukometni klub ka bar nekoj stabilnosti u regionu.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Ponovo pominjem kolegu sa posla koji je nekada igrao u RK Vojvodina. Kaže da, ma ko šta pričao/pisao, interes za SEHA ligu opada poslednjih godina. Liga se nekada mogla pohvaliti timovima iz Rusija, Belorusije, Ukrajine, čak je jedne godine igrao i tim iz Kine(!?), a sada ne mogu da nagovore ni klubove iz regiona da igraju. Nema Crnogoraca, Slovenaca, BiH, Rumuna. Pravo je čudo da su Mađari još tu, taj isti Vesprem četiri puta bio je finalista EHF Lige šampiona, ne znam koji drugi interes i imaju da igraju tu ligu, osim razigravanja mlađih igrača.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.626
Reaction score
8.760
Локација
"preko bare"
Ova liga mi izgleda neozbiljnije od ABA lige, ako je to moguće. Ne vidim poentu u dovođenju vrhunskih ekipa u ligu ako će slati juniore da igraju. Totalno nepoštovanje lige, a pogotovo timova protiv kojih igraju.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Iskreno, donekle ih i razumem. Ipak su oni tim koji je od 2011. od kad se valjda i igra SEHA, najviše puta i uzimali tu ligu. Zašto bi je oni spasavali kad su drugi odustajali? Ove godine samo osam klubova, uz to Vesprem i Vojvodina nisu ni igrali grupnu fazu.

ABA, kakva god bila, nikad nije dozvolila da broj učesniks značajno padne. Na kraju svega, i Dule Vujošević je, valjda odmah prve sezone kada su nas naterali u tu ligu, pokušao da šalje klince, pukli smo nekom velikom razlikom od, ako se dobro sećam, Krke u Novom Mestu, pa nam je ABA odmah pretila kažnjavanjem.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Gledao sam zadnjih 18 minuta,radio danas,koliko sam vidio nasi su se borili lavovski :clapi Trnavac dade gol :),glavu gore idemo dalje :napred-partizan:
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Dok je Trnavac skidao, mi smo vodili, kako je on stao, oni su nas preokrenuli. Naši bekovi jako loši, utakmica se okrenula promenom odbrane vojvodine, dublja zona, naša krila ne utrčavaju da to malo poremete, bili smo jako statični i jako loši sa igračem više. Kad imamo igrača više lopta ne ide tečno. Idemo dalje, napred Partizan!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Čisto apropo naših sansi do kraja godine za neki trofej. Mi smo trenutno snage Fiorentine a oni su Siti. Možda možemo jednu od 5 da ih dobijemo al posto se i finale kupa i prvenstva igra na dve dobijene…Ne vidim način da ih slomimo. Imamo šansu 20 min . dok imamo snage . Isto smo i u NS vodili tri gola posle 15 min.
Mnogo smo se izdigli i ojačali al jbg. uvek su klasu iznad svih.
I to im veceras nije igrao najbolji igrač . Koga su doveli na polusezoni od glavnog konkurenta (Metaloplastika ). Ko da sad pred play of denver dovede janisa, čisto da se obezbede. E to radi Vojvodina svake godine.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Počeo da gledam na linku Rukometnog saveza negde sredinom drugog poluvremena kada je bilo nerešeno, 16:16. Baš tu negde dogodili su se, po meni, ključni trenuci.

Imlai smo u tim momentima dva puta igrača više. Prvi put nismo iskoristili prva dva napada (jedan promašaj, jedna odbrana golmana), oni nam igrajući bez golmana strpaše dva komada. Prvi sledeći gol postigli smo kada im se vratio isključeni igrač :icon-rolleyes: Malo kasnije slična situacija, s tim da smo tada bar dali jedan gol. Neverovatno je, ali ono poslednje što sam gledao i sa različitim rivalima (Topličanin, Tatran, Vojvodina), kao da se izgubimo u situacijama kada imamo igrača više!?
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Igrač više se vežba na treninzima, to su brze akcije koje se uglavnom rade za krila ili pikera, mi te šablone nismo koristili danas i zato je usledio poraz. Partizan ima jako dobrog golmana, solidnog pivotmena, Popović igra jako lepo na srednjaku, Petrić ima samo jednu dimenziju zato ga je lako zaustaviti, sve u svemu mlad tim koji će da raste. Ovi iz vojvodine su već vezali kosku, dosta matorih igrača, iskustvo pre svega. Naše tek dolazi.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.494
Reaction score
29.207
Локација
Novi Sad
Ponavljam se opet ali šta da radim...

KO GOD MOŽE PRAVAC BANJICA! Momcima treba podrška i svaki čovek je bitan!

Nadam se da će organizovani doći, makar neki manji broj, radi atmosfere i vetra u ledja. Mnogo sam razočaran što JT nije u stanju da organizuje 15 20 ljudi da odu na svaku rukometnu pa i sinoć na onu odbojku.... to mi je baš poražavajuće kad vidim.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.626
Reaction score
8.760
Локација
"preko bare"
Da su pitali mene, ja ne bih ni igrao ovu utakmicu. Mislim da je ovo veliko nepoštovanje nas kao kluba, a i ove lige, ma kakva ona bila. Jednostavno ne mogu da slavim to što smo pobijedili juniorsku ekipu.

Mada, možda je bolje što mene nisu pitali. Možda sam i ja staromodan i preoštar, ali mi se ovo ne sviđa nikako.
 
Top