Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања
Pobeda rukometasa u zadnjem kolu

Radnicki-Partizan 27-31

Prvi deo sezone zavrsili smo na 1 mestu i imacemo prednost domaceg terena u plej ofu
 
Prvi mec polufinala u Leskovcu protiv Dubocice bice odigran u cetvrtak 30.maja.
Polufinale se igra u 2 meca na gol razliku. S obzirom da smo bolje plasirani u regularnom dijelu, revans igramo kuci.

Finale se igra u seriji do dvije pobjede.
 
Pobeda i u revans mecu polufinala plef ofa domace lige

Partizan-Dubocica 37-22

Partizan ce igrati u finalu Prvenstva Srbije i borice se za titulu 🏆 🏆 🏆 :shal

r.jpg
 
Jedino vece sns leglo od Rkp je ta dubocica , ne verujem da im je smetalo.
Sledecee godine LS i da se puni Arena :buhaha
PA oni nesrecnici sa ovom tvrdom caci pricom ne mogu skolsku salu da napune a ne nesto vece.
Jedini sport gde mi je apsolutno svejedno ko ce biti prvi da li mi ili vojvodina.
 
Veceras u 19h pocinje finalna serija. Prvi mec na Banjici.

Mocart pise da igraci Vojvodine nisu htjeli izaci na teren jer im se duguje 5 plata, pa su im "minut do 12" uplacene dvije.

Idemo po 4.trofej u sezoni i drugu uzastopnu titulu!
 

Јел стварно има овај транспарент?

Едит: Има.

Јебем вам мајку сендвичарску!!!
 
Pobeda u 1 utakmici finalne serije

Partizan-Vojvodina 33-27

sledeca utakmica igra se u novom sadu 27. maja od 20 časova

POSETA NA TRIBINAMA JE SVE POKAZALA STA NAROD MISLI

pt.jpg
 
Top