Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Gledao sam malo zbog fudbala. :D Inače Metoloplastiku trenira moj ujak i nešto se raskmečao sa mojim sugrađanima posle utakmice ali znam da svi oni trebaju da budu poprilično srećni što nisu bili nokautirani još u prvom poluvremenu. Bili smo dosta dobri, bez ikakvog preterivanja!

Najbitnije je da ovo jeste tek početak i da smo igrali sa jednim od dva dosta kvalitetna rivala. Imam dobar osećaj povodom ove sezone.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Kao i u svim klubovima SDP stanje je teško.
RK Partizan fukcioniše, verovali ili ne, sa budžetom od oko 60.000 evra godišnje.
Da li da opet pominjem lažnu rkcz koja je imala 5-6 puta veći budžet proteklih godina, ostvarila rezultat NULA a trener sa rezultatom nula je postavljen da vodi reprezentaciju Srbije...

Treba pomoći, Grobari navijači koji su uvidevši situaciju ušli u rukovodstvo kluba promenili su na bočnim hodnicima Banjice stari izlomljeni pod (veliki površinski i skupi radovi) uz saglasnost rukovodstva Banjice i dug za korišćenje sala za trening i utakmice od oko 3,5 miliona dinara (30.000 evra) je skinut sa omče oko vrata kluba a timu i mlađim kategorijama kluba(koje odlično rade sa velikim brojem dece) je omogućeno da imaju krov nad glavom i dalje.
Pločice su krem bele i pored ponude da bude i crnih što je ipak bilo previše :)
Radi se o u privatnom ulaganju iz sopstvenog džepa što je za svaku pohvalu i poštovanje.
Nekoliko Grobara koji su bili upoznati sa radovima dolazilo je da pomogne u fizičkim poslovima.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Него шта, него помињати... у свакој могућој прилици им то набијати на нос... рукомет, кошарка, ватерполо, хокеј на леду, рагби, вероватно сам нешто и заборавио... све по списку...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Još jedan neprijatan poraz i to na domaćem terenu od Novog Pazara 24:26.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Četvrta uzastopna pobeda nad klubom koji je treća reinkarnacija nekadašnjeg večitog rivala.

27-26 na kraju,mada smo na minut do kraja imali +3.

Važna pobeda na psihološkom planu posle slabijeg starta.

Golman Trnavac bio zapažen na golu,kao i Stevanović sa 6 golova i oba krila Šotić ( koji je došao iz zvezde ove sezone-inače veliki navijač Partizana ) i Banduka sa po 5 golova.

Mlada ekipa,koja zaslužuje podršku navijača.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.781
Drzali smo utakmicu cijelim tokom ali smo pred kraj (iako nisam dovoljno gledao zbog fudbala) umalo od gotovog napravili veresiju. Bravo za pobjedu! Je li jos ko gledao? Zasto mi se cini da su cigani posljednji gol dali nakon sto je isteklo vrijeme?
 
Top