Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Trenutno derbi na RTS 2... i prenosi jebeni Strajnić :puke:
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
837
Reaction score
2.870
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja odgledao celu na tv, ono što mi bode oči je ceo jedan sponzor na dresu, a cigani napred nekoliko, pozadi isto mislim tri, na rukavima sponzori, na šorcu na obe nogavice napred i pozadi sponzori i sve uglavnom različite firme. Strašno je koliko se njima svuda sipa sa svih strana, čak i sudije imaju jednog sponzora na dresu.
A momci na terenu se baš kidaju, vidi se da im je stalo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovom pobedom obisli smo cigane ( ko zna koja po redu osnovana vestacka tvorevina ) na tabeli i sad imamo bod vise od njih i napredujemo ka sredini tabele...

rukomet.JPG
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
onaj nesrećni strajnić, na +4 za nas i 10ak minuta do kraja kuka "nije ovo nedostižna prednost, naravno".. kad su posle toga prišli na -2, htela sam tv da pojedem ...

a jutros naravno, kao uvek kao kad ih dobijemo "nije bio neki kvalitet rukometa...." :buhaha
mislim, generalno, taj naš rukomet je smešan kakav se igra u Evropi, ali svaki put, u bilo kom sportu mi da ih dobijemo, uvek je loša utakmica...pa umrite!!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Немој тако, Џас, па где ће спонзори да лепе своје рекламе, ако нестане народна Ц.з... (погледати фото бр.8 из оне моје јучерашње прве серије фотоса.)

Ајмо сад, и, ко је више пара добио у рукомету, од ... 2014.-е, и ко је већ добио паре за 2020.-у...
Вероватно Р.К. Партизан, а Р.К. ,,Спонзор,, је сигурно добио мање...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
U hali Čair gostuje naš klub, početak utakmice u 18:30.
Ova hala bila je dom naših rukometaša 2012. kada se igrala LŠ, kada smo umalo dobili one Francuze.
Vežu lepe uspomene RK i ovu halu, uvek je bila puna, Grobari iz Niša i okoline su je uvek punili.
Međutim, zadnjih X puta hala nije bila puna, tj. bila je više prazna...
Pa se nadam da će ovog puta biti drugarčije, jeste da je radni dan...
Nebitno.
Hoću da kažem ako neko od forumaša želi da srednji dan u nedelji sredu upotpuni kojim pivom po kiši nek se javi da se družimo i navijamo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nazalost tezak poraz u Nisu...

7.kolo

Zeleznicar - Partizan 36:27 (17:14)
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Odlična igra i rutinska pobeda, a sledeće kolo igramo sa Obilićem, tako da ostajemo u istoj hali. Odličan je bio danas Petrić, sin od bivšeg rukometaša, 2000. godište. Dao je 8 golova, a ima neki ludački odraz i šut, kažu da je opasan potencijal.
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Победа над Обилићем, губили смо и 4 разлике у једном моменту, али два бода за наше момке на крају. Идемо полако ка врху, тренутно смо на деоби петог места.
 
Top