Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Poraz od Dinama iz Panceva, imali smo sanse makar za bod ali promasismo cistu situaciju jedan na jedan sa golmanom, bolje i od sedmerca, ali ovaj odbrani, posle primamo jos jedan gol za kraj.

11.kolo: Partizan - Dinamo Pancevo 29:31 (15:16)

* Na tabeli smo i dalje peti sa 11 bodova.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
U sustini je steta sto smo izgubili tako jer smo stalno bili blizu, ponekad i vodili, ili eventualno gubili gol do dva razlike, ali stvarno nista ne bih zamjerio nikome. Dinamo je prvi na tabeli. Rekao bih da su im igraci prilicno iskusni a ako se ne varam i prosle godine su bili prvi. Mozda bi najpostenije bilo nerijeseno, ali ona odbrana njihovog golmana je prelomila i to je to.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Neocekivano ubedljiv poraz na domacem terenu...

12.kolo: Partizan - Kikinda 28:35 (9:20)

*Na tabeli smo pali za jednu poziciju i sada smo sesti sa 11 osvojenih bodova
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Haha, gori Banjica, spanci kuliraju, sudije najnormalnije puštaju da se igra, ulece lik sa bakljom, baklja leti preko celog terena... Danas bi nas izbacili na 7 godina za ovako nešto.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Hocemo li u skorijoj buducnosti igrati ovako ozbiljne utakmice...
 

nemavise

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
114
Reaction score
517
Nosili smo tim do pobede u Zrenjaninu :D

Screenshot_181ea47d00382fcadd.jpg
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
32:28 protiv drugoplasiranih Pazaraca :šal

Na poluvremenu -1, ali do kraja pokazali da mogu... Peti smo sa 15 bodova, ali i utakmicom više od ostalih, pošto je to bio prvi meč 14. kola. U svakom slučaju značajna pobeda, ne samo zbog bodova, već i zato što, ako ne grešim, sledi pauza do početka februara pošto od 9. januara startuje Evropsko prvenstvo...
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd
Ajmo do Evro titule...crno-beli? Rukomet nam je sport, koji ima sve predispozicije, za evro vrh, i treba ulagati, tu...nakon košarke, vaterpola, mora biti i 3. sport, gde osvajanje Evrope, nam sleduje?
Jesmo li Srbi?
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
Načekaćemo se... mislim da ni u jednom sportu nismo, kada je reprezentacija u pitanju, toliko pali kao u muškom rukometu...

IHF i EHF nas smatraju naslednicom Jugoslavije (dva olimpijska i jedno svetsko zlato, jedno svetsko srebro, jedna olimpijska i dve svetske bronze, sve u periodu 1970 - 1986), a kao SRJ/SCG/Srbija imamo jedno evropsko srebro (2012. kad smo bili domaćini), dve svetske (1999, 2001) i jednu evropsku bronzu (1996), dakle četiri odličja u poslednjih skoro četvrt veka... Imamo, doduše, i zlato na Mediteranskim igrama 2009. ali to takmičenje nema težinu kao EP, SP i OI...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ne znam ko nam vodi rk i kakva je situacija tu, ali moj kumic je plakao da ide u Partizan. Nije zeleo nikakve posebne uslove, samo mu je bila zelja da igra za Partizan medjutim nasi u klubu su mu rekli da im ne treba.
To su ovi iz Ljubljane iskoristili, dali mu dobar ugovor i posao majci i naravno stan. Tu su se ukljucili svi, pa i RSS i dobio je slovenacko drzavljanstvo i igrace za njihovu reprezentaciju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Што ће рећи да је састав Р.К.Партизана јачи од словеначке репрезентације?
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
situacija u r.k. je generalno kao i u svim nasim klubovima sportskog drustva, dovijaju se uz pomoc stapa i kanapa sve je manje vise na staklenim nogama, treba reci da nije sve i u novcu ima i do amaterizma i kurcobolje
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
@Goran Tomić

Ne samo od Slovenije, nego i Srbije. Posto je mali vec upisao nastupe za kadetsku reprezentaciju.

@Kiza Srbija

razumem kurcobolju daih mrzi da se cimaju, ali ako im se takav talenat nudi sam i trazi samo da igra za Partizan za bilo kakve uslove onda je to bezobrazluk.

Bio sam veceras sa njim, mali je plakao sto ga Partizan nije hteo, al’ kaze da se nada de ce kad-tad moci da zaigra za nas.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Нема разлога да се брине око тога, само нек он игра и напредује и ако буде врхунски играч, па ко га онда не би примио? Па чак и тај наш фамозни Партизан...
Само што ће тада (ако буде врхунски) имати опције да игра и негде где се рукомет много више плаћа него у Партизану, али - избор ће бити његов...

Иначе, баш ме интересује како су плаћени ти наши садашњи рукометаши, одбојкаши, одбојкашице, кошаркашице, ватерполисти - од њих се захтева да се професионално баве спортом, дакле чести тренинзи, утакмице, путовања, гостовања, а чисто сумњам да ти наши клубови могу да их нешто солидно плаћају?
А професионалним спортистима (и спортисткињама) треба, рецимо, многа јача, квалитетнија (скупља) исхрана него ,,обичним,, људима, па онда нека медицинско-здравствена рехабилитација (коју имају обезбеђену у клубовима, или можда негде где то неко треба да плати?), итд, итд...

О фудбалерима и кошаркашима имамо неку представу, бар отприлике, колико могу бити плаћени, као и то да су њихови клубови у стању да им обезбеде квалитетну исхрану и опоравак, али ови други наши клубови су нам потпуно ,,ван радара,, када су такве ствари у питању...

Ако неко има неког свог тамо, нек подели са нама информације...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ja znam neke koji, ne u Partizanu, već u drugim klubovima u odbojci, igraju za plaćen stan, i 50-100€ bakšiša.
Isto tako znam neke i iz sveta Rukometa koji igraju za 500-700 evra, koje ne dobijaju redovno.
Mi već dugo nismo bitan faktor ni u rukometu, ni u odbojci, pa sumnjam da naši i najbolji igrači imaju znatno veći novac.
Uostalom, nas vaterpolo klub je Real Madrid u tom sportu, pa igraju za 1000e, i u godinu dana dobiju 2 plate.
 
Top