Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nezgodni su cigani. Toliko nezgodni da cak drze i poslednje mesto na tabeli.

U prvom delu sezone smo ih dobili 28:25. Vezali smo 6 pobeda zaredom nad njima.

Poslednji put smo porazeni od njih 2017-te godine.

Nadam se samo da nece biti kao u odbojci i da zbog medjusobno "dobrih" odnosa predamo im pobedu.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Vodimo 13:10 na poluvremenu derbija, prenosi rts 2
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Odgledao utakmicu, inače ne gledam rukomet. Taj sport mi je uvek bio 'sporan'. Poštujem čvrstinu, ali ono 'bili beron' koračanje i jeste/nije faul, a biju se non stop...

Što se tiče utakmice zvedini igrači iskusniji, ali naši talentovaniji. Imamo dva tri klinca koji su mladi a biju ko matori u odbrani, a ofanzivno Petrić i Maksić petnaestak golova zajedno. I ovaj Živković je bio dobar.

Bravo, momci!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jos jedna pobeda Partizana...

17.kolo: Crvena zvezda - Partizan 24:27 (10:13)

* Na tabeli smo treci... iza Dinama iz Panceva i Zeleznicara.

Imamo bas mladu ekipu... Napadacki dominiraju Maksic, Petric, kapiten Zivkovic, Grubic... Odbrambeno Pizurica i ostali dobro "biju"... Imali smo po 4 razlike u vise navrata i napad za +5 ali i oscilacija pa su cigani dolazili do gol-dva minusa... Ipak, bolja smo ekipa i na kraju pobeda.

Da li je Petric sin onog bivseg igraca Zvezde ako se secate sto je imao bas jak sut? Zna li neko?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne slusam Strajnu uopste :D

I mislio sam da jeste, ali nisam bio siguran...

Ima jos 5 kola do kraja a treba biti medju prve cetriri ako hocemo plej-of. Treci smo trenutno ali samo bod vise od Dubocice i dva boda vise od petog Novog Pazara. To su nam konkurenti. Dobro je sto smo bolji od Novog Pazara u medjusobnom duelu u slucaju istog broja bodova. Sledece kolo jako nezgodno, dolazi nam drugoplasirani Zeleznicar. Tamo smo izgubili cak 9 razlike. Sledece srede 26.februara je mec, pa da vidimo stvarno kakvi smo.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Нама практично нико у екипи, осим пар играча нема више од 24-25 годинa, биће то све још много боље.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Jbt zateknem sebe da tražim Vojvodinu na tabeli domaće lige.
Smetnuo sam sa uma da oni igraju Seha ligu.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé
Ma, da... Ne igra se plej-of, već prvih šest iz domaće lige i dva tima koji igraju SEHA ligu (Vojvodina i Metalopastika) igraju mini ligu...

Nego, sad gledam SEHA ligu... u grupi A sa Novosađanima igra i kineski tim!?


Jeste da su ih zbog logistike smestili u Zagreb, ali opet...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Nego kakve su nam šanse u odnosu na Metaloplastiku i Novosađane?
Možemo li njima da pomrsimo račune?
Kapiram da je seha ipak viši/drugi nivo.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé
To mi je totalna nepoznanica... SEHA se kod nas generalno slabo prati, ali sigurno je da timovi koji je igraju imaju tokom sezone kvalitetnije i tvrđe mečeve nego u domaćoj ligi - Rusi, Belorusi, Ukrajinci, Hrvati... jeste da su ovi Kinezi tu zalutali (verovatno plaćeno učešće kako bi učili), ali ipak znači...

Kolega sa posla (bivši igrač Vojvodine) ranije je trenirao mlađe kategorije, ali sad je i to batalio, a on mi je bio jedini direktan kakav-takav izvor informacija šta se tu dešava....
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Nego kakve su nam šanse u odnosu na Metaloplastiku i Novosađane?
Možemo li njima da pomrsimo račune?
Kapiram da je seha ipak viši/drugi nivo.
U odnosu na Vojvodinu 0.1% :D
Metaloplastika, Zeleznicar i Pancevo su za dve klase bolji trenutno a Vojvodina za 3.
Nego su ovi cigani trenutno toliko jadni da ne vidim kako mogu da ne ispadnu ove godine.
Ako cemo kroz pare to izgleda ovako. Vojvodina budzet oko 90 miliona, Zeleznicar, Dinamo i Metaloplstika izmedju 30-50. Mi ako imamo 10 ja cu da se samobanujem sa foruma. I to mi deluje kao nerealna cifra znajuci kako stojimo finansijski...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
U odnosu na Vojvodinu 0.1% :D
Metaloplastika, Zeleznicar i Pancevo su za dve klase bolji trenutno a Vojvodina za 3.
Nego su ovi cigani trenutno toliko jadni da ne vidim kako mogu da ne ispadnu ove godine.
Ako cemo kroz pare to izgleda ovako. Vojvodina budzet oko 90 miliona, Zeleznicar, Dinamo i Metaloplstika izmedju 30-50. Mi ako imamo 10 ja cu da se samobanujem sa foruma. I to mi deluje kao nerealna cifra znajuci kako stojimo finansijski...

Nadam se da se ovim milionima razbacujes u dinarima? :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Tako je. Pobeda 23:27. I jedna slika odande...

IMG-2a548601273916dcf8d6d6e163165982-V-768x364.jpg
 
Top