Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.409
Reaction score
28.593
Локација
Novi Sad
Spejsiiii, kad cemo se za te sezonske organizovati? :ziveli
 
Учлањен(а)
14.12.2020
Порука
186
Reaction score
325
Локација
У околину од Ниш

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo
Baš sam hteo da prokomentarišem tragičan izbor fonta za tipografiju brojeva na dresovima
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Trenutno smo dve svetlosne godine od Vojvodine. Iskreno dosta lose ovo trenutno izgleda. Dobra stvar je sto ima kvaliteta a da li ce to sve da se poslozi do proleca ostaje da se vidi. Fale golman i pivot za bilo kakvu borbu uopste za drugo mesto sa Metaloplastikom.
A za borbu sa Vojvodinom za titulu fale golman, pivot i da se ozbiljno ali ozbiljno poboljša igra pre svega u odbrani. Taj pivot koji dodje treba da bude pre svega defanzivna zver posto smo tu suplji na sve strane.
Ovi rezultati ne oslikavaju realno stanje stvari. Prvo zato sto je ova grupa 4 puta slabije od one druge. A drugo zato, sto cemo jedinu ozbiljnu utakmicu u ligi do Nove godine imati protiv Dubocica u Leskovcu. Ostalo dobijamo od 5-10 bez muke.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé
I meni naša grupa deluje lakše od one druge... na papiru bi ozbiljniji rival trebalo da bude i niški Železničar, a oni su u prvom kolu poraženi kao domaćini od zrenjaninskog Proletera 26:32...

Jedino mesto za jake utakmice trebalo bi da bude SEHA liga, ali u ovom trenutku još uvek nema ni nagoveštaja o novoj sezoni, a u zaglavlju portala i dalje stoji grb Metaloplastike koja je u prošloj sezni tamo igrala uz Vojvodinu...

 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Niski Zeleznicar trenutno ne bi mogao da pobedi ekipu ovog foruma.
Mislim da nam oni dolaze sledece kolo. Ako budemo ozbiljni bice preko 20 razlike. Ali posto nam je to prijateljski klub mislim da nece nasi igrati, sa 100%. Posle toga se ide u Leskovac e tu sa ovom igrom nismo favoriti.
 
Top