Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.359
Reaction score
5.074
Локација
Beograd
Ne razumem se mnogo u rukomet, ali mi je drago zbog pobede, nije se dovodila u pitanje od početka, bez brige sam gledao utakmicu. Golman sa kosom ima manje živaca od mene :D

Moram da priznam da me je prijatno iznenadilo navijanje organizovanih. Sjajno svih 60 minuta.
Kada sam video da dolaze, stomak mi se prevrnuo, otisao sam na drugi kraj dvorane. Ali nisam očekivao onakvo navijanje večeras. Ne znam da li su u pitanju isti ljudi koji idu na kosarku i fudbal, ali bih potpisao da bude onakvo navijanje na svim utakmicama Partizana na kojima se pojave ubuduće.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Izvestaji...
---------------

Partizan sa 11 razlike ide u Luksemburg

Najefikasniji u Partizanu bili su Maksić sa sedam, Živković sa šest golova, četiri je postigao Petrić, a po tri Stojanović i Mićić.

1634405720196_rkp.jpg


http://instagr.am/p/CVGR9yeql7W/
http://instagr.am/p/CVGRhEwq5aR/
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Odlicno smo igrali, a posebno mi se svidjelo sto Maksic nije dozvolio da se opustamo u onim trenucima kad smo pali. Bravo!
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.359
Reaction score
5.074
Локација
Beograd
Svaka čast za doček. Trenutno smo egal koliko vidim, neka tako ostane do kraja pa da dobijemo Borac iz Banja Luke u narednoj rundi :)
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nesto malo o protivnicima iz Rumunije...
-------------------------------------------------------------------
ФОРТУНА ПРОТИВ ЦРНО-БЕЛИХ: Баја Маре ривал Партизана

Може се слободно рећи да Партизан није имао среће у јучерашњем жребу. Црно-бели су за ривала у трећем колу ЕХФ Еврокупа добили Баја Маре, сјајни румунски тим, који годинама уназад стиже до завршница међународних такмичења.

- За неке играче је ово први излазак на међународну сцену, а сви знамо колико се то разлику од домаћег првенства, тако да немам шта да замерим мојим момцима. Такође ме радује повратак навијача на трибине, као и чињеница да смо имали помоћ Гробара и у Луксембургу – рекао је Ненад Максић.


4343345786147af4ed348e8.73550414-scaled.jpg
 
Top