Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.590
Reaction score
8.490
Локација
"preko bare"
Zna li neko da li šalju dresove u inostranstvo? Ili je bolje da im pošaljem e-mail?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.406
Reaction score
28.587
Локација
Novi Sad
I ja cekam ponedeljak da mi se jave, ali mi nisu nista rekli oko placanja, s obzirom da sam u NS moguce da ce ici po prijemu od dostavljaca.
Uglavnom jedva cekam da stigne :D
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé
Imaju li neku potpunu tabelu veličina?... @Detelinarac90 ako je suditi po onome iz tvog prethodnog posta, da imaju samo L/XL, a L širina im je 52-53cm, mogu samo da plačem... bez 3XL ne mogu ni da razmišljam :confused-smiley-013:

I kakav je to L od 53cm? Kineski? Imam kod kuće nekih starih majica u XL veličini, a koje su veće od novijih 2XL,pa čak i 3XL :icon-confused: Imam čak i jednu majicu ragbi reprezentacije Južne Afrike u L veličini!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.406
Reaction score
28.587
Локација
Novi Sad
Jedino da posaljes mail, ja sam pitao za velicine i to mi odgovorili. Kaze da samo par rukometasa nosi XL. Najbolje da posaljes upit ili sacekaj ponedeljak, javice se oni meni svakako pa cu priupitati i za ostale dimenzije. :ziveli
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé
Kontaktirao sam ih pre koju godinu sa pitanjem za tadašnje dresove, čak sam, sećam se, pitao za golmanske, koji su tada bili potpuno crni... Nekako imam osećaj da bih i sada dobio ''Nažalost, nemamo...''
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.406
Reaction score
28.587
Локација
Novi Sad
Ne ne, imaju sada, pustaju u prodaju, nema da nema. Meni su odgovarali bukvalno cim posaljem mail od 8 ujutru. Slobodno pisi, jedino sto je mozda vikend pa nece odmah odgovoriti. U ponedeljak im stizu dresovi za prodaju
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pobeda rukometasa u Nisu... Nakon nesto losijeg prvog dela momci se uozbiljili i dobili ubedljivo na kraju.

9.kolo: Zeleznicar - Partizan 18:25 (8:8)

*Na tabeli smo prvi sa 17 bodova (8 pobeda i 1 remi), prati nas Dubocica sa 14 bodova uz mec manje (7 pobeda i 1 poraz i to od nas)... ostali zaostaju podosta.

2-25-758x426.jpg
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Mene interesuje od malo upućenijih kolko ova ekipa moze da ugrozi Vojvodinu i kako tu stojimo...
 
Top