Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.122
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
…u prvom delu takmičenje se odvija po dvostrukom bod sistemu, a zatim četiri prvoplasirane ekipe učestvuju u doigravanju za prvaka države (plej-of).

E sad… je l' može neko da mi objasni o KAKVOM se PLEJOFU ovde radi? Tzv. „Grupa za šampiona” (svako sa svakim 2x) ili PRAVI plejof (kao u košarci/odbojci (polufinale+finale na 2-3 pobede) (recimo))?
 

The Wolf of Humska

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
65
Reaction score
278
Локација
Beograd

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Da li je taj momak levo krilo?
Ako jeste, onda, ukoliko je tačan info koji sam našao, završismo sa tom levom stranom, pa da se okrećemo tom defanzivnom pivotu i rezervnom golmanu:D
Nemanja Milovanović (28), levi bek.
Stasao u Metaloplastici, gde je i proveo najveći broj seniorskih sezona.
Igrao i za niški Železničar, grčki Olimpijakos.
Prošlu polusezonu proveo u Dubočici, odakle i stiže u Partizan.
(izvor "južne vesti", rk dubočica)
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.411
Reaction score
28.623
Локација
Novi Sad
Nadigravali smo se sa njima do samog kraja. I napad za vodjstvo smo imali ali ipak su ovi mnogo iskusniji a rekao bih i jaci u duelu, i to je samo presudilo.

Bravo za sve, a pogotovo za naseg Trnavca, opet je imao dosta odbrana (14 cini mi se).

 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.077
Локација
Yaoundé
Sistem odigravanja SEHA lige:

SEHA-Gazprom_playing_system_2022-2023.jpg



Šest timova u dve grupe po tri, svi prolaze dalje, pa onda ukrštanje sa (pretpostavljam) dva najjača iz prethodne sezone, Zagrebom i mađarskim Vespremom. Poslednji iz Partizanove grupe ide na Vesprem, prva dva se ukrštaju po sistemu A1 - B2... Za Partizan, pre svega, mesto za učenje i sticanje iskustva, a sve preko toga bilo bi čista dobit...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Momci su se drzali na 2 do 3 golova razlike vecim delom utakmice. Trnavac bio odlican na golu on nas je navikao na ovakve partije. Mozda smo mogli i da udjemo u neizvesniju zavrsnicu da smo neke situacije iskoristili bolje. U drugom poluvremenu imali smo nereseno u dve situacije u jednu smo promasili i napad da povedemo. Onda se Vardar odlepio na 4 gola razlike i razlika do kraja nije padala ispod 3 gola. Na kraju izgubili smo 31-26 sto je bilo i najveca prednost za domaci tim. Sve u svemu odigrali smo solidno protiv jaci iskusniji protivnik nek ove utakmice momcima budu skola za domace takmicenje.
Hvala @milosh10 sto si napisao za utakmicu ja iskreno nisam imao pojma da danas gostuje Partizan u Skoplje, a ovako sam otisao da pogledam momke uzivo.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
Petric promasio 5 suteva i sve preko gola, 3 sedmerca neiskoristena i poraz.
 
Top