Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Objektivno su jaci od nas, veci budzet donosi iskusnije igrace, dobar mec za nase momke, znacice im ovakve utakmice mnogo. Bitnije od SEHA lige je domaci sampionat koji bi nam sledece sezone omogucio da opet igramo ovakve utakmice ako uspemo nekako da se uguramo na drugo mesto mada je liga dosta jaca u poredjenju sa prethodnim sezonama jer vise ekipa su ulozile dobar novac.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Kup Srbije
Мушкарци ће мечеве четвртфинала одиграти 22. фебруара, а парови су: Металопластика – Партизан, Кикинда – Раднички, Дубочица – Динамо, Шамот – Војводина.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.471
Reaction score
29.008
Локација
Novi Sad
Pobeda u Kragujevcu. Bravo momci, mozda bih i dao neki dodatni komentar da nisam gledao na linku od gore. Boze odakle ljudi snimaju utakmicu, iz pticije perspektive...

Inace publika u hali Jezero ni malo nastrojena ka Partizanu, zvizduci pri skoro svakom nasem napadu.

Gazi dalje, sledeci je Jugovic kod kuce.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
U subotu od 17:30h se čeka Jugović na Banjici,šteta što se poklapa sa fudbalom,ali dobro.

Što se tiče situacije na tabeli kao što se zna ušli smo utakmicom u Kragujevcu u drugu polovinu sezone,realno teško da iko može da ugrozi vodeću trojku(Vojvodina,Metaloplastika,Pančevo).

Pobedom u Kragujevcu mislim da smo dobrim delom izbacili Radnički iz borbe za tu četvrtu poziciju tako da ostaje još borba zna se već sa kim za plejof.

Imamo trenutno prednost od 3 boda u odnosu na njih,šteta što su oni sada uzeli bod u Pančevu koga su uzgred i dobili u šumicama u prvom delu,gostuju i u NS i u Šapcu,sledeće kolo bi možda njih mogao Kragujevac da iznenadi mada čisto sumnjam.

Mi im idemo u šumice tamo negde polovinom ove polusezone,ne treba zaboraviti da imamo zalihu od 7 golova sa Banjice,od lidera čekamo Vojvodinu,gostujemo Metaloplastici i čekamo Dinamo nije nevažno što ta utakmica dolazi u poslednjem kolu.
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
95
Reaction score
580
Jel ima nesto u ovoj drzavi, a da ne mora da se njemu licno zahvali i da nije on svesrdno, licno, ono bas licno podrzao? Jel treba i ja da mu sutra zahvalim sto mi deca idu u vrtic, sto radim, sto disem vazduh.. I to je sve njegova zasluga... A u picku materinu nek svaki dan u svakoj instituciji pocne sa Hvala v.. Nek se na rts prvo iscita molitva za v, pa nek pocne dnevnik..

Perkuna resiste, ima nas koji cenimo ko si i sta si u ova mracna doba!!!
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Gde je to Željko Perkunić vređao Vučića ???

Ne,nego je čovek koga sport kao ne zanima i ništa ne prati video da je Željko bio u Kaunasu,a pretpostavljam da je stigao i da vidi intervju Tegeltiji koji je kolega Detelinarac postavio i da ga je zaboleo onaj deo od 5:40 do 7:40.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.744
Reaction score
6.245
Lepo peva Željko u dva glasa… :D nije mu ovo trebalo kao predsedniku RK. Inače sa ljudske i grobarski strane još je bio i fin.
Onu gospodju iz RSS ne treba napadati . Priča šta mora . Inače ne postoji sport gde imamo jača ledja u savezu od rukometa. Mi pa Vojvodina pa cigani. Ako je negde nemoguće da nas pokradu sudije to je rukomet.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.005
Dule, Beric, Perkunic.... sada su rane, ali ce jednoga dana biti medalje. Razlika izmedju nas i njih je jasna i vidljiva, evolucioni kanal izmedju je toliko veliki da im nece pomoci ne vekovi evolucije da ga preskoce. Poserem im se u udbasko-radikalna usta.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Željko je bio uz nas u Kaunasu i bukvalno smo svo slobodno vreme provodili zajedno šetajući sa njim i Tegijem. Kakva je to legenda od čoveka, oni su noć pred let vozili iz Skoplja (utakmica sa Vardarom), nazad do Beograda i onda pravo na aerodrom u 08h na let za Kaunas! Predstavljati ovog čoveka pogrdnim nazivima iz naprednjačke kuhinje je zločin prema čovečnosti! Svi smo mi bili u tom busu i svi smo mi verovatno to isto uzvikivali, a kako i ne bi kada je narod izrevoltiran do srži, pa kada ne smemo u svojoj zemlji da iznesemo svoje mišljenje zbog raznih undercover splačina koji dotičnom ližu bulju i batinaju, onda ćemo u Litvaniji na primer, iako vidimo da svesrpskog samoproklamovanog svetca sopstvenog lika i dela radi ego na max! Sa druge strane drago mi je da ga vidim kako pizdi i kako je uznemiren zbog šačice ljudi, ima još uvek ko kavez da mu zadrma! A kada smo kod toga, ima Željko i te kako materijala za tako nešto, izuzetno je to pametan čovek!
Kako lično da ne uzvikuje kada konkretno RK Partizan nema ni 10-ti deo budžeta Vojvodine, a o državnoj mezimici i da ne govorimo!
 
Последња измена:
Top