Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Bitna utakmica. Oni su u raspadu, ali ipak mogu da nakrpe solidnu postavu. Šanse su 25:75 za nas. Ali ih ne treba potceniti, pogotovu kući.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Užasno odigrana utakmica sa baš malo energije... ono kada smo sa 12:5 došli na 12:10 mislio sam da ćemo ih skroz okrenuti ali ništa od toga. Posle još malo na početku drugog poluvremena smo bili na -2 pa se raspali definitivno. Dali smo govnarima nadu da se bore za tih prvih 4 za plej-of do kraja.

Sada im bežimo 5 bodova a Dinamo Pančevo im beži 3 boda sa utakmicom manje. Još 7 kola do kraja regularnog dela lige.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Isto, mada su mnogo lako pogađali i na kraju prvog, a motiv oni i mi nebo i zemlja. Falio je Trnavac. Neminovan pad,možda bolje čak i sa njima (mada nikad nije) nego kad bude takmičarski bitnije.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Bas bedak. Smorio sam se. Ocajno su odigrali. Od ovakve raspale Zvezde glatko da izgubis je krajnje ponizavajuce. Na kraju jos i pristojna razlika...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.607
Локација
Novi Sad
Gledajući onda protiv Vardara i sad ovo, nebo i zemlja. Šta je i zbog čega ne znam, ali ovo nije ona ekipa. Falilo je i malo više volje ovaj put, no šta je tu je, samo da se ovakva igra ne ponavlja. Teraj dalje!
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Razlika je u tome što u ovom sportu pogotovo mnogo znači kada imaš vetar u leđa.

Zato je jako važno da recimo protiv Vojvodine Banjica bude puna da se napravi da se napravi slična atmosfera kao protiv Vardara,ali pre toga već u subotu se dočekuje Dubočica i to se mora dobiti.

Kako tako i dalje imamo zalihu od 5 bodova i dalje se mi pitamo oko plejofa.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Ako sam dobro ispratio, bila je reprezentativna pauza i nismo imali sve igrace na treninzima a i dosli su umorni. Bas smo lose igrali, a jos smo se i napogadjali precki i stativa, jos je i ovaj njihov dobro branio...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Klasika. Kad su oni projekat a mi igramo iz ,,ljubavi” oderemo ih uvek. Čim stanemo na noge i igrački i finansijski a oni su raspad evo sta se desi.
Ne znam da li su cigani primili ukupno 3 plate od početka godine. Pola ekipe im je pobeglo dok je moglo i oderu te lagano.
Nije ovo smelo da se desi.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.410
Reaction score
28.607
Локација
Novi Sad
Rukometaši danas poraženi od Tatrana u Slovačkoj sa 29:25.
Revanš za 6 dana na Banjici! Uz eventualnu pobedu od 5 ili više razlike izbijamo na prvo mesto B grupe.

Tako da ono, ponedeljak posle podne, iscimaj se do Banjice, pruži podršku momcima!
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Dade ga Trnavac u posljednjoj sekundi,mislim da ih mozemo dobiti 5+ razlike.Cestitke momcima na borbenosti.Ko god moze neka ode pogledati utakmicu,momcima treba dati podrsku zasluzili su.Bilo bi lijepo vidjeti opet punu dvoranu kao protiv Vardara :napred-partizan:
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.070
Локација
Yaoundé
Ljudi, sigurni ste da nam je potrebno +5?

Ako ih dobijemo, kao što se nadam, zatvorio bi se se krug u kome bi svako sa svakim imao 1:1, a tada valjda odlučuje gol-razlika?

Screenshot 2023-03-21 at 19-48-55 SEHA league - official website.png


Prema tabeli, odgovaralo bi nam i +4, pošto bismo bili jedini sa + razlikom... osim toga, tada bismo imali +1 protiv Vardara, a nula razliku sa Slovacima...

Prema tom mom tumačenju možda nam je čak dovoljno i +3, ali pod uslovom da postignemo 27 i više golova razlike (27:24, 28:25...), jer tada bismo imali 106 postignutih golova prema postignutih 105 Vardara, a Tatran bi imao 104... Ne mogu da pronađem propozicije na sajtu SEHA, a verujem da niko u organizaciji nije računao da se tako može zatvoriti krug.
 
Последња измена:
Top