Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Rukometni klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Method Man

Guest
Tomislav Stojković briljirao na golu rukometne reprezentacije Srbije
Debi iz snova

Utorak - 04.11.2008

Debi iz snova! Tomislav Stojković (23), supertalentovani golman Partizana, već na prvom nastupu za seniorsku reprezentaciju Srbije pokazao je da je spreman za najviše domete.

Toša je bravurama među stativama (13 odbrana) u drugom poluvremenu meča sa Italijom (48:24) dodatno usijao atmosferu na niškom „Čairu“, a navijači su mu se uz ovacije odužili za prikazanu partiju. Posle svega, Srbija je na dobrom putu da se kvalifikuje na Evropsko prvenstvo 2010. u Austriji pošto iz dva meča imaju stoprocentan učinak - dve pobede!
- Tek posle prospavane noći mojoj sreći nema kraja. Prezadovoljan sam zbog činjenice da sam imao čast da stojim na golu nacionalnog tima, ali moram da se zahvalim i svima koji su me bodrili. Značila mi je podrška i igrača, i članova stručnog štaba, i kolege Dimitrija Pejanovića, čije savete upijam kao sunđer - u dahu će Stojković.
A kako se osećao u niškom grotlu, pred 5.000 fanatičnih navijača:

- Joj, srce je htelo da mi iskoči još prilikom intoniranja himne „Bože pravde“. Međutim, kada je utakmica počela i kada sam ušao na teren, trema je nestala i srce se vratilo na mesto.
Tomislav je prilikom svake odbrane skakao do neba.
- Ponela me je masa, ali nisam baš smeo da se radujem kao kada branim za Partizan. Iskren da budem - uživao sam! Čast mi je da budem sa momcima iz reprezentacije, to što sam deo tima Srbije. Iako Italijani ne spadaju u sam evropski vrh, ova naša ubedljiva pobeda zaslužuje sav respekt.
I kapiten „orlova“ Ratko Nikolić pohvalio je mladog čuvara mreže istakavši da je Stojković golman za budućnost.
- Naravno da mi prijaju pohvale, ali neću poleteti. Već danas se okrećem obavezama Partizana. Očekuju nas dueli sa Švajcarskom i Rusijom u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, a ako ponovo dobijem šansu, ubeđen sam da ću je iskoristiti na pravi način - kaže Tomislav Stojković.


S. Vuković, Alo
 

bojan-pfc

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
930
Reaction score
33
Локација
РС
Jos jedna pobeda

PKB-Partizan Si&Si 31:37(12:19)
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
B92 | Pobeda Partizana, poraz Zlezde

170711483848fdb4cc83fce769469540_big.jpg
U odloženim mečevima Superlige odigranim u sredu Proleter je savladao Zvezdu 25:23(12:9), a Partizan u gostima bio bolji od PKB-a 37:31.

To je već drugi poraz zaredom šampiona Srbije u prvenstvu. U veoma neizvesnom meču pred 1300 gledalaca u „Medisonu", junak pobede domaćina bio je Milan Đuričin, golman povratnik iz Grčke, koji je sa 14 odbrana i zaustavljenim sedmercem Bojana Tomića na samom kraju meča (58. minut), doneo veliku radosst svojoj ekipi.
Najefikasniji u redovima pobednika, bili su Radukin 6(6), Radaković 6(2) i Popović 5, dok su kod šampiona, najistaknutiji bili Tomić sa šest golova, te Perović, Pralica i Milašević sa po tri. Solidnu partiju, pružio je i Perišić sa sedam odbrana u drugom poluvremenu.

U beogradskom duelu Partizan je, na svom parketu, ali formalno kao gost, savladao PKB sa 37:31(19:12).

Partizan je bio dominantan od početka do kraja meča, a najveću prednost crno-beli imali su u 19. minutu, kada je bilo 15:6.

Igrač meča bio je reprezentativac Srbije Tomislav Stojković koji je imao 12 odbrana. Odlični su bili Tubić, Radosavljević i Kladarin sa po sedam golova, koliko je imao i Cmiljanić iz PKB-a.

Partizan se probio na treću poziciju sa 10 bodova, dok je Zvezda pala na sedmo mesto.

Sada svi klubovi imaju po sedam odigranih mečevaa, a prvenstvo se nastavlja 8/9. novembra.

Parovi osmog kola:

Niš –Vojvodina, Priboj-Tarkett, Crvenka – Crvena zvezda, Župa –Radnički, Jugović – Partizan, Proleter – Metaloplastika, PKB – Kolubara, Planinka – Mladost.
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Табела Супер лиге за мушкарце
7. коло – 25/26.10.2008.

1 ЦРВЕНКА 13
2 МП ЗОРКА КЕРАМИКА 11
3 ПАРТИЗАН Si&Si 10
4 КОЛУБАРА 10
5 ОРК НИШ 10
6 ТАRКЕТ 10
7 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 9
8 ЈУГОВИЋ УНИМЕТ 7
9 ПРИБОЈ 7
10 ПРОЛЕТЕР НАФТАГАС 6
11 ВОЈВОДИНА ЖЕЛЕЗНИЧАР 5
12 РАДНИЧКИ 4
13 МЛАДОСТ РАДНИЧКИ 4
14 ПЛАНИНКА ПРОЛОМ ВОДА 2
15 ПКБ 2
16 ЖУПА 2


Sledece kolo (8 kolo):
ЈУГОВИЋ УНИМЕТ-ПАРТИЗАН Si&Si 08.11.2008 19:00
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
195156343948bd1b6f7a191912354200_big.jpg

Remi Jugovića i Partizana u Kaću

Rukometaši Jugovića i Partizana igrali su nerešeno, 26:26, u meču osmog kola Superlige Srbije.

Mlada ekipa iz Kaća tako je iznenadila favorita iz Beograda i pokazala da će i ove sezone sa najjačim rivalima igrati uzbudljive mečeve. Pre samo sedam dana Kaćani su savladali branioca titule, Crvenu zvezdu, sa 36:31.

'Crno-beli' su, desetak minuta pre kraja imali prednost od šest golova (24:18) ali su tek u samom finišu meča, 14 sekundi pre kraja, pogotkom Kladarina došli do jednog boda.

Jos jedno velike oscilacije u igri..nije dobro..ovo ce nam se na kraju osvetiti..
Daj boze da gresim...
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
3 Kolo KPK..

Četiri rukometna tima iz Srbije u subotu igraju u šesnaestini finala evropskih kupova.


Partizan Si&Si u Kupu pobednika kupova sastaje se sa danskim Koldingom, ekipom koja važi za jednog od favorita tog takmičenja, u Kupu EHF Kolubara dočekuje špansku ekipu Arate, a Mladost Radnički i Proleter nastupaju u Kupu EHF. Čačani su domaćini portugalskom Libertiju, a Zrenjaninci gostuju u poljskoj, ekipi Kviđina.

Osvajač Kupa Srbije Partizan ima najteži posao. Danski Kolding je u prethodnoj rundi bio ubedljiv a u svom sastavu ima nekolicinu danskih reprezentativaca, prvaka Evrope sa poslednjeg šampionata u Norveškoj.

“Nema sumnje da je Kolding mnogo bliži plasmanu u osminu finala. To ne znači da smo se predali, cilj nam je da ostvarimo rezultat koji nas ne bi izbacio već posle prvog meča i koji bi bio dobra pozivnica za naše navijače da dođu na revanš koji se igra za nedelju dana na Banjici. Uradili smo sve što je u našoj moći da se što bolje pripremimo. Najbitnije je da ne dozvolimo da se njegovi golmani razmašu i da u odbrani odigramo na najvišem nivou,” rekao je za Politiku pomoćni trener ‘crno-belih’ Aleksandar Brković.

Meč Kolding – Partizan igra se u subotu od 16.10.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Ubedljiv poraz od Koldinga 41:27 (18:13).
Revans 22.novembra
 

Johnnypfc

Banned
Учлањен(а)
12.06.2007
Порука
120
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Jos smo se drzali prvo poluvreme... ali dobro ne moze se ocekivati vise protiv jednog Koldinga...
 

bojan-pfc

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
930
Reaction score
33
Локација
РС
"Popraviti utisak protiv Koldinga"

195156343948bd1b6f7a191912354200_big.jpg
Trener rukometaša Partizana Saša Bošković obećao je da će se 'crno-beli' dostojno suprotstaviti danskom Koldingu, u revanš meču 3. kola Kupa kupova.

Partizan u subotu od 19 sati u Sportskom centru "Voždovac" na Banjici dočekuje prošlogodišnjeg finalistu Kupa kupova, od koga je u prvom meču u Danskoj pretrpeo težak poraz, 27:41.
"Dolazi nam jedna od najboljih ekipa u Kupu kupova i to će biti lepa prilika za gledaoce da je vide na delu. Partizan će dati sve od sebe da se dostojno suprotstavi protivniku", rekao je agenciji Beta Bošković.

Prema njegovim rečima, možda njegova ekipa može da iznenadi Kolding.

"Mi smo gubili u Danskoj do 45. minuta sa četiri gola razlike, ali to je ekipa koja svaku grešku protivnika iskoristi. To je jak tim sastavljen od danskih, norveških, švedskih i španskih reprezentativaca", rekao je Bošković.

On je pozvao publiku da dođe na Banjicu da podrži mlade igrače Partizana, ali i da vidi "kako se igra svetski rukomet".

(izvor:b92)
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Poraz od Koldinga i u drugom mecu 35:31 (17:19)...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.350
Reaction score
6.578
Локација
Tamo gde si ti!
Tabela posle 10-tog kola, mi imamo dve utakmice manje

1 Crvenka 10 8 1 1 268:241 +27 17
2
up.gif
ORK Niš 9 6 2 1 258:247 +11 14
3
up.gif
Tarket 10 7 0 3 291:287 +4 14
4
down.gif
Metaloplastika ZK 10 5 3 2 267:263 +4 13
5
down.gif
Kolubara 8 5 2 1 207:186 +21 12
6 Partizan SiSi 8 5 1 2 235:200 +35 11
7 Crvena Zvezda 8 4 1 3 241:224 +17 9
8 Priboj 9 4 1 4 241:229 +12 9
9 Jugović-Unimet 9 3 3 3 244:238 +6 9
10 Radnički 9 3 2 4 226:234 -8 8
11 Proleter Naftagas 8 3 1 4 201:196 +5 7
12 Vojvodina Železničar 10 3 1 6 248:268 -20 7
13 Mladost Radnički 8 1 3 4 204:223 -19 5
14
up.gif
PKB 9 2 0 7 253:281 -28 4
15
down.gif
Planinka PV 10 1 1 8 234:261 -27 3
16 Župa 9 1 0 8 228:268 -40 2
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
RK Partizan promovisao novi sajt
Rukometni klub Partizan promovisao je novi sajt povodom obeležavanja 60 godina postojanja kluba.

Predsednik kluba i predsednik Rukometnog saveza Srbije Velimir Marajanović istakao je da pokretanje novog sajta u tehnološkom smislu "skoro da nije za pohvalu", ali da je njegova vrednost u sportskom smislu velika. Na svečanosti u beogradskom restoranu ‘Milošev konak’ simbolično je ispraćen i Nenad Malenčić, mladi reprezentativac Srbije koji odlazi u švajcarski Šafhauzen.

"Sajt je važan za našu komunikaciju, ali i da simbolično pokažemo da idemo ka budućnosti. Želimo da ličimo na moderne klubove i da budemo otvoreni. Svi koji vole rukomet, bilo gde u svetu, moći će da vide šta radimo", rekao je Marjanović.

Sve o "crno-belima" od ponedeljka će moži da se nađe na adresi www.rkpartizan.com.

Malenčić, koji je u Partizan došao iz rodnog Mokrina pre nešto više od godinu dana, rekao je da “je srećan što je igrao u velikom klubu” i poželeo svojim drugovima da na kraju sezone osvoje duplu krunu.

“Nadam se da ću se vratiti u Partizan i da ću osvojiti u crno-belom dresu titulu prvaka Srbije,” rekao je Malenčić.

Malenčić je, simbolično, predao svoj dres petnaestogodišnjem levom beku Potiću, a direktor beogradskog kluba Aleksandar Blagojević podsetio prisutne da je pored trofeja namenjenog pobedniku Kupa Partizan prethodne sezone osvojio titule prvaka države u kategorijama igrača rođenih 1989, 1990. i 1991. godine.

‘Crno-beli’ ove godine imaju u sastavu trojicu reprezentativaca Srbije, osmoricu članova juniorske reprezentacije i sedam igrača kadetske selekcije Srbije.

B92.........
 

RocknRolla

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
167
Reaction score
0
Ako smem da primetim baš se i nisu potrudili :).
 

Method Man

Guest
Pa piše od ponedeljka, valjda neće ostati ovako jadan sajt.
 

RocknRolla

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
167
Reaction score
0
Ako smem da primetim da sam samo preleteo preko teksta.
Još je meni čudo, kao renovirali su sajt, a slično mi je kao i ranije :D
Pliz brišite...
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Sajt je zaista fenomenalan,sve pohvale za to,vidim da nam sledi jako bitna tekma protiv trenutno prve ekipe u sampionatu Crvenke,i ono sto je takodje bitno imamo 2 boda viska od cigana,tako da mozemo se nadati tituli...

P.S.Isto tako dosta informacije mozete da nadjete na www.rss.org.yu (oficijalan saj RSS)
 

Branko Beric

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2007
Порука
106
Reaction score
0
Локација
Svajcarska/Novi Knezevac
Pobeda protiv Crvenke...

3. decembar 2008. | Izvor: B92
Partizan ubedljiv protiv lidera

Rukometaši Partizana pobedili su Crvenku rezultatom 34:25 (18:12) u derbiju 11. kola Superlige Srbije.

’’Crno-belima’’ je to šesta pobeda u šampionatu i tako su, bar pripvremeno, došli na četvrto mesto na tabeli. Crvenka je ostala na vrhu, ali je i jedina ekipa koja je odigrala svih 11 utakmica. Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Nenad Radosavljavić i Dušan Beočanin sa sedam golova. U protivničkoj ekipi najbolji je bio Sava Mešter sa pet pogodaka.

’’Pokazali smo da smo u ovom trenutku bolja ekipa od Crvenke. Odigrali smo odličnu utakmicu od početka. Gostima čestitam na borbenosti’’, rekao je Nenad Radosavljević.

Gosti su samo na trenutke u prvom poluvremenu uspevali da pariraju izuzetno raspoloženim igračima Partizana. ’’Crno-beli’’ su odlično igrali i zasluženo slavili.

Superliga Srbije, 11. kolo:

Utorak:
Partizan – Crvenka 34:25

Sreda:
Vojvodina – Župa
Tarket – Radnički
Mladost – Jugović
Kolubara – ORK Niš
Metaloplastika – Priboj
PKB – Proleter
Crvena zvezda – Planinka
 
Top