Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
Шта каже велики Гробар Станоје за моцарт http://www.mozzartsport.com/vesti/stanojevic-podneo-ostavku-u-makabiju-ali-nije-prihvacena/90359
„Posle poraza od Ašdoda, navijači su došli da razgovaraju sa mnom i bilo mi je neprijatno da ih pogledam u oči. Takvu publiku i takvu podršku nisam video u karijeri.
А ми Партизановци, а ми Гробари зар ми нисмо за тебе највећи на свету?
Ја сам исто био за Станоја против Ђурић, док се није умешао Вујошевић а кад је Станоје тужио Партизан а рекао је да неће, ја сам схватио да сам тада био на исправној страни и што сам подржао Вујошевића.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne vidim sta je lose rekao? Nisi se javio na ovoj temi nijednom i kao da si cekao da se nesto desi da bi napisao prvi post.. hm..
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
Зар да пропустим овакав зицер?
Шта је лоше рекао, ово Takvu publiku i takvu podršku nisam video u karijeri.
Требао је да каже оваку публику и такву подршку нисам видео од мог боравка у Партизану и слично. Ал он се није сетио, заборавио нас, да није отишао у Макаби у Израел никада неби доживео такву подршку навијача у каријери какву је доживео у Израелу.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vala baš!

Зар да пропустим овакав зицер?
Шта је лоше рекао, ово Takvu publiku i takvu podršku nisam video u karijeri.
Требао је да каже оваку публику и такву подршку нисам видео од мог боравка у Партизану и слично. Ал он се није сетио, заборавио нас, да није отишао у Макаби у Израел никада неби доживео такву подршку навијача у каријери какву је доживео у Израелу.

Sve što je rekao, sasvim je u pravu! Podržali su ga predsednik, UO i navijači.

Ko ga je ovde podržao... naš sajt-forum i Zabranjeni. Svi ostali su podržali Đurića.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
WebGazda, Ја сам лепо написао за публику Takvu publiku i takvu podršku nisam video u karijeri. а нису ђурић и компанија Партизан, него ми навијачи.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
Koji navijači, najverniji sa juga? Koja publika, nas 2 hiljade sto dolazi na svaku utakmicu od čega je hiljadu doslo da njega lično podrži? Sto bi rekli, Unseen supporters.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
U svakom slučaju, da Stanoje nije izbijao iz kuće, bio bi zadivljen podrškom koju dobija na internetu.
Jebe nas praksa, ali smo u teoriji najbolji.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
WebGazda, Ја сам лепо написао за публику Takvu publiku i takvu podršku nisam video u karijeri. а нису ђурић и компанија Партизан, него ми навијачи.

A koji smo to "mi navijači"!

- Da li oni što su i Jokanu došli kući i "objasnili" kako je u njegovom interesu da napusti klub?
- Da li oni što skandiraju protiv trenera kad dođe upustvo iz uprave, ili uplata od nekog manadžera?
- Da li oni koji šamaraju fudbalere?
- Da li oni koji fudbalerima skidaju kapitensku traku?
- Da li oni koji ljubav prema klubu prikažu tek onda kad padne kinta od Đurića i bande iz UO?

... ili možda samo oni koji od Partizana NIKADA ništa nisu tražili, nego samo davali!

Budi specifičan!

Znam na koga si mislio, ali malo karikam
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
WebGazda, разумемо се нас двојица.
Мени једино смета то проглашавање неког за великог Гробара који по мени не заслужује то, а неки који по мени то заслужују нпр Иван Томић то поштовање немају.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.532
Локација
Žrnov
Ko to kaze da Ivan Tomic nema postovanje? bar ovde mu je vise puta ukazano i cak se i ne potencira to sto je on ipak ostao u "ljubavi" sa mutavim i kad je otisao....

A ko se to ovde proglasava za Grobara, a nije zasluzio? SS? Pa njemu cak i musavi priznaju da je Grobarcina...

E svasta cu procitati na forumu navijaca Partizana...

SS nije Grobar?! :pop
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
174
Reaction score
7
Локација
Велика Србија
Можемо тако да изврћемо све
SS nije Grobar? ни мање ни више од Вермезовића ,али није ни већи од Вермеза.
Znaci da treba da silujemo ovu temu dok se ne pojavi tema o ivanu tomicu?
Не него не треба ни да Станојевићу отвАрамо тему, што је он бољи од Вука, да видимо како би прошао СС сА тимом који је имао Вук.
Памти се Андрелехт али се не заборавља Шамрок.
А ни ово „Posle poraza od Ašdoda, navijači su došli da razgovaraju sa mnom i bilo mi je neprijatno da ih pogledam u oči. Takvu publiku i takvu podršku nisam video u karijeri.
Заборавио је Дерби са циганком, лш са Арсеналом, подршку против ђурића, а борбА против ђурића је почела кад је почела дА се љуља столица дотај је било све савршено. Овим коментаром завршавАм рАсправу о човеку који до макабија из Израела, у свом животу није видео такву публику и доживео такву подршку.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
vermezovic je najveci trener u istoriji partizana.
toliku ljubav prema klubu nije pokazao ni jedan nas trener.
pitajte CRNO BELOG da vam objasni kakav vrhunski strucnjak je to.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.225
Reaction score
2.711
Ko cita, pobjedjuje, kaze pjesma stara, a kome je mrsko, evo ovdje. Ne znam stvarno gdje KOMPLETAN klub i svi oko njega podrzavaju trenera iako je 11. od 14. a doveden da osvoji titulu? Ni ja nisam vidio takve navijace i takav klub. Svaka im cast. Pa pola ljudi ovdje mu nije oprostilo poraz od Samroka (ne kazem da treba ili ne treba, samo pominjem) a sta bi tek bilo da smo bili treci a kamoli neko mjesto nize. A o onome koliko je podrzan kad je rekao da mu je clan uprave rekao da nije dobro da stalno budemo prvi mislim da nema smisla ni govoriti.

U aktuelnom šampionatu Makabi igra vrlo slabo i zauzima tek 11. mesto na tabeli sa 14 ekipa. U minulom kolu je poražen od Ašdoda, što je nateralo Stanojevića da podnese ostavku!
Posle te utakmice, odlučio sam da napustim klub. Nije mi bilo drago zbog toga, ali mislio sam da je to ispravna i poštena odluka. Kada sam to saopštio predsedniku, on mi je rekao da zna šta je najbolje za njegov klub i da želi da ostanem. Podrška predsednika, ostatka uprave kluba, navijača i igrača koji su pričali s mnogom me je dirnula iako nema mnogo smisla. Nikada tako nešto nisam video u životu”, rekao je Stanojević za izraelske medije.
Srpski trener je posebno ganut podrško navijača kluba iz Haife.
Posle poraza od Ašdoda, navijači su došli da razgovaraju sa mnom i bilo mi je neprijatno da ih pogledam u oči. Takvu publiku i takvu podršku nisam video u karijeri. To mi daje energiju i snagu da svakog jutra rano ustanem i borim se do kraja. Ne znam kada će taj kraj doći, ali boriću se do poslednjeg minuta. Znam da ne igramo dobro i da ne postižemo golove, ali ono što ne mogu da razumem je da se ne trudimo dovoljno na terenu. A publika uprkos svemu dolazi i podržava nas bezrezervno. Zbog te publike moramo da se borimo. U životu nikada nisam bio gubitnik i očekujem da taj isti stav ima i moj tim”, dodao je bivši trener Partizana.
P. S. I koliko znam moze se otvoriti tema i druga nekom drugom i niko nikog ne tjera da pise ovdje :D.

O tome da uživaju podršku pokazuje i slika po završetku današnjeg meča: predvođeni kapitenom Josijem Benajunom svi igrači gostujućeg tima poskidali su dresove i poklonili ih navijačima, koja je uprkos lošim rezultatima nastavili da ih bodre i pevaju pola sata posle susreta.

http://www.mozzartsport.com/vesti/s...ri-poraza-ali-mu-uprava-makabija-veruje/88325
 

mozzart

Grobar
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
201
Reaction score
10
WebGazda, разумемо се нас двојица.
Мени једино смета то проглашавање неког за великог Гробара.

Mare, ne daj da te isprovociraju na ovako jeftin nacin.
Isto tako razumi da je ss profesionalac i da mora da prica na nacin na koji prica. Jebiga, umesto noge u dupe dobio je ogromnu podrsku svih u klubu i navijaca i normalno je da to izjavi. Bice vremena za povratak Saleta u klub,pa cemo nastaviti gde smo stali, a do tada neka gura koliko moze. :BB
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.532
Локација
Žrnov
Pa vidiš Vojvodo, oni su njemu zaboravili Ašdod, ali neki ovde nisu Šamrok...

Jel' ti sad jasno?
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
@Mare Vojvoda
Uhvatio si se za taj deo kao slepac za stap, a izostavio si prethodne recenice:
Podrška predsednika, ostatka uprave kluba, navijača i igrača koji su pričali s mnogom me je dirnula iako nema mnogo smisla. Nikada tako nešto nisam video u životu”
Znaci tamo ocigledno je imao veliku podrsku i navijaca i igraca i UPRAVU KLUBA! Ovde kod nas je imao podrsku od strane igraca i nas deo navijaca koji cinimo (neutralni+zabranjeni), a dok je on cinio cuda sa istim timom koji je imao Vuk Rasovic, cak mozda i sa gorim timom, je cinio cuda na terenu!
Pitas sta bi uradio da je imao isti tim kao Vuk Rasovic? Pa skoro sa sigurnoscu mogu da ti kazem da bi bili sampioni na polusezoni, jer Rasovic je imao za nijansu bolji tim od onog sto je imao Stanoje kad smo ispali od Samroka.
A kad smo kod Samroka, veliku krivicu snosi on, ali "Samrok" se ne bi desio da nismo ispali od Genka, a za Genk krivim upravu, jer prodali su pola tima koji dan pre te utakmice.
SS nije Grobar? ни мање ни више од Вермезовића ,али није ни већи од Вермеза.
Sale Stanojevic je mozda najveci grobar od trenera sto smo imali u istoriji. Da je ostao do danas, postao bi fudbalski "Dule Vujosevic".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top