Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Uspela šok terapija: Stanojević dobio derbi, Stojković primio gol iz penala

pre 18 sati | mozzartsport


Makabi iz Haife pobedom nad Hapoelom iz Tel Aviva najavio bolje dane u prvenstvu Izraela
14173826632895.JPG


Prvo odbojena ostavka, onda pobeda u derbiju. Samo nekoliko dana pošto gazda kluba nije prihvatio odluku Aleksandra Stanojevića da napusti Makabi, srpski stručnjak je doveo klub iz Haife do pobede nad velikim rivlaom iz Tel Aviva, Hapoelom - 3:1.
Stanojević je očigledno za kratko vreme uspeo da stabilizuje ekipu posle loših rezultata na startu sezone i osvojio tri boda kojim se probio na peto mesto tabele izrealskog prvenstva, koja garantuje kasnije učešće u plej-ofu.
Makabi je već posel devet minuta ima prednost, koju je uvećao do kraja prvog poluvremena i već tad je moglo lakše da se diše u njegovoj svlačionci. Sigurnom igrom u nastavku Zeleni su sačuvali vođstvo, iako je minut pre kraja Vladmir Stojković primio gol iz penala, a u trećem minutu nadoknade Vered osigurao tri boda za klub iz Haife.
Makabi posle deset kola ima četiri pobede i šest poraza, a za liderom prvenstva Kajrta Šmonom zaostaje 12 bodova.

http://www.mozzartsport.com/vesti/u...io-derbi-stojkovic-primio-gol-iz-penala/90951
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Ovi nisu izgleda neki jaki, ali su ih posteno napunili. Sad ih ocekuje derbi sa liderom na tabeli i ako to dobije tek ce mu pjevati. Prekosutra u 16h.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Stanojević posle nezapamćenih ovacija: Navijači rade više od nas, a to je zapanjujuće (VIDEO)

pre 8 minuta | mozzartsport


„Zvali su me i ranije da dođem i pozdravim ih ispod tribine, ali mi je bilo neprijatno, jer ništa nisam uradio, a sad sam dobio poklon i spavaću sa njim“, rekao je šef struke Makabija iz Haife
14177945494853.jpg

Stanojević pokazuje šal Makabija koji je dobio na poklon

Odbijena ostavka, podrška predsednika, dve pobede u tri dana, a onda - kao šlag na tortu - ovacije navijača! Aleksandar Stanojević proživljava najlepše trenutke otkako je letos stigao u Izrael, pošto je po završetku meča sa Makabije iz Netanje nagrađen nezapamćenim ovacijama publike.
Šef stručnog štaba Makabija iz Haife ističe da je dirnut podrškom, tim pre što je ona stizala i u trenucima kad njemu i timu nije išlo kako su svi priželjkivali.
Ne mogu da govorim normalno, pod emocijama sam, impresioniran sam navijačima. Zvali su me i ranije da dođem i pozdravim ih ispod tribine, ali mi je bilo neprijatno, jer ništa nisam uradio. Ovoga puta je bilo drugačije. Želeo sam da odem kod njih, pošto su me podržali kao nikad do sad, posle šest poraza. Zbunjen sam, stvarno ne znam šta da vam. Neverovatno. Dobio sam i poklon, sad ću spavati sa nijim“, rekao je Stanojević pokazujući na zeleni šal Makabija koji su mu navijači uručili pošto je na njihovo insistiranje došao da ih pozdravi.

Bivši šef struke Partizana dodaje da su njegovi igrači poslednja dva rezultata izvojevali na krilima franatičnih pristalica.
„Oni rade više od nas, sve vreme utakmice „igraju“ sa nama. Impresioniran sam, to je stvarno zapanjujuće. Posle njihove podrške igrači se osećaju sigurnije, imaju više samopouzdanja. Evo, uz pomoć divne publike uradili smo nešto zadivljujuće i posle dugog niza loših rezultata zabeležili dve važne pobede. Nalazimo se u dobrom trenutku, ali sutra je nova utakmica“, upozorio je Stanojević.
Makabi je 12 puta osvajao titulu prvaka Izraela, poslednji šampionski trofej podigao je 2011, a trenutno se nalazi na petom mestu tabele, deset bodova iza lidera Kajrat Šmone, koja na novom stadionu Sami Ofer gostuje u subotu od 16.15.
Nemamo razloga za slavlje, jer nas čeka važan meč, potpuno druga priča od ove dve prethodne“, dodao je Stanojević.
Podsećamo, njemu u radu pomoaću pomoćni trener Slobodan Kuljanin, trener golmana Goran Pandurović, dok je prvi čuvar mreže kluba iz Haife nekadašnji prvotimac Partizana Vladimir Stojković.
http://www.mozzartsport.com/vesti/s...e-vise-od-nas-a-to-je-zapanjujuce-video/91332
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Сале Станојевић нас редовно прати, па је осетио потребу да објасни неке ствари које су се овде помињале, око његове изјаве у вези подршке навијача Макабија.

Ово што следи су његове речи. Наравно, поздрав за Салета! :ziveli

Da li je moguće da je potrebno objašnjavati kolika je ljubav prema Partizanu i porediti tako nešto sa bilo čim...nema mesta polemici, niti objašnjavati kolika je ljubav u pitanju. To je kao da objašnjavas koliko voliš kevu i ćaleta, tj. dokazuješ nekom...a što se tiče podrške ovde, pa naravno da nikada nisam doživeo,i niti ću, kada se sagleda celokupna priča. A to nema veze sa emocijom koju imam u našoj kući.. I ne treba porediti i pričati ko je veći grobar, valjda se to ne dokazuje i ne meri...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ma nema potrebe da se on nama pravda !
Znamo mi ko je on i koliko voli Partizan !

Sale ,samo opušteno i donosi sreću i radost nekim drugim navijačima ,kad ovi ovde nisu bili svesni koga imaju za trenera .

Sve najbolje i da nam se vratiš jednog lepog dana !
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Želeo sam da odem kod njih, pošto su me podržali kao nikad do sad, posle šest poraza

Šta mislite da bi se desilo u Srbiji da je Sale imao šest poraza!

U stvari ne moram uopšte da pitam, sve je bilo jasno posle Šamroka. Čovek je ispao kriv, a mi smo igrom bukvalno rasturili Šamrok. E sada, neće valjda Sale da ulazi na teren i postigne gol iz 13 stopostotnih prilika, koliko smo imali u tom dvomeču.

Sale, ne obraćaj pažnju na navijače koji sve mere po pobedama i porazima. Postoji nešto drugo koje nema ništa s tim.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Ma nije bilo potrebe da se ikome pravda. Ja sam i tad govorio ovo kao i Gazda. Mi mu Samrok nismo oprostili a sta bi tek bilo da smo npr. bili treci, a kamoli neko nize mjesto, mogu samo zamisliti.

Srecno u derbiju sutra.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Primetio sam da poslednjih dana ljudi spominju kako i Jokan, Vuk ili neko treci treba da dobije svoju temu na forumu kad ju je vec dobio SS.
Ljudi, svaki trener koji je prosao kroz Partizan je bio tu da mu donese dobre rezultate, neko je imao manje, a neko vise uspeha i to uopste nije najbitnija stvar u ovoj prici. Rekao bih da je Aleksandar Stanojevic dobio svoju temu ovde zato sto je jedini pokazao da je na nasoj strani i jedini se okrenuo protiv sljama u foteljama. Nije on ovde dobio svoj kutak zbog rezultata(mozda jednim delom jeste), dobio ga je zbog protivljenja bagri koje je pokazao. Molio bih vas da vise ne ulazite u ovakve price, ipak je ova tema i ovaj covek simbol bunta protiv uprave.
Pozdrav za SS-a, samo napred majstore, pravi grobari ce uvek biti uz tebe.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Dok smo se mi zajedno sa tim sljamom iz uprave okrenuli protiv Jokanovica. Mislim, mozemo da diskutujemo o kvalitetu fudbala iz perioda dok je bio trener i da rezultati mozda nisu korespondirali sa kvalitetom igrackog kadra, ali ako ni zbog cega drugog onda zbog nepravedno ispoljenog nasilja u ludilu paganskog transa prema njemu, zasluzuje posebnu paznju.

Ovo naravno nema nikakve veze sa temom ni sa Saletom koji je svojim odnosom prema Partizanu stvorio poseban prostor u paznji navijaca.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.024
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Šta mislite da bi se desilo u Srbiji da je Sale imao šest poraza!

U stvari ne moram uopšte da pitam, sve je bilo jasno posle Šamroka. Čovek je ispao kriv, a mi smo igrom bukvalno rasturili Šamrok. E sada, neće valjda Sale da ulazi na teren i postigne gol iz 13 stopostotnih prilika, koliko smo imali u tom dvomeču.

Sale, ne obraćaj pažnju na navijače koji sve mere po pobedama i porazima. Postoji nešto drugo koje nema ništa s tim.


Dakle, ne mogu a da ne reagujem na ovu recenicu.

Ne poznajem niti jednog Grobara koji ispadanje od Artmedije ne pripisuje Vermezu.
Na stranu sto smo u dvomecu protiv njih napravili, ne 13, nego 26 stopostotnih sansi, ni bog ne zna kako jedna nije usla u gol, ali, tada se niko nije javio da kaze ovako nesto.
I ne zelim da me bilo ko kvalifikuje kao Vermezovog fana, daleko sam ja od toga...

Samo mi smeta selektivna logika.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Ja poznajem mnogo Grobara koji Artmediju pripisuju Bjekovicu jer nije hteo da se otvori za krstenog napadaca. . .
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.142
Reaction score
628
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Управо тако! Цијело љето смо чекали шпица, и нисмо га дочекали на крају...

Не сјећам се да је то неко вермезовићу спочитавао, за разлику од тикве....
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dakle, ne mogu a da ne reagujem na ovu recenicu.

Ne poznajem niti jednog Grobara koji ispadanje od Artmedije ne pripisuje Vermezu.
Na stranu sto smo u dvomecu protiv njih napravili, ne 13, nego 26 stopostotnih sansi, ni bog ne zna kako jedna nije usla u gol, ali, tada se niko nije javio da kaze ovako nesto.
I ne zelim da me bilo ko kvalifikuje kao Vermezovog fana, daleko sam ja od toga...

Samo mi smeta selektivna logika.

Ne znam u kojim krugovima se ti krećeš, ali svakako da nisu "grobarski"... skoro SVI koje ja poznajem su poraz pripisali Upravi i Nenadu Bjekoviću. Dovoljno je pregledati i našu arhivu novosti iz tog vremena i videti koliko smo kukali i tražili pred tu utakmicu da dovedu napadača. Niko, ali baš NIKO nije okrivio Vermezovića ta taj poraz!
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.024
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Vazi.

Dan danas, kada se pominje u negativnom kontekstu, pominje se Artmedija i Tikva.

Bas tim redosledom.

Zapravo, to su ciganski krugovi, ispravljam se.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
U kojim krugovima se krećeš ne znam, ali ti si jedini koji je okrivio Vermezovića za taj poraz... bar ja to prvi put čujem.

Jeste da skrećem s teme, ali ajde kaži mi šta je tu Vermezović pogrešio protiv Artmedije! Bili smo bolji, imali prilike, ali ne i napadača koji je bio sposoban da ugura jednu loptu u gol. Copy-paste Šamrok!

Protiv Tikve je prodata utakmica.. Pitaj Zeku!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top