Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
'Nije pitanje ni odnosa, ni želje, ambicije, samo da li možeš još posle svega. Teško se zadržavaš posle dve godine, pogotovo posle svih promena, modernizacije fudbala. To je za mene jedini razlog i, sad vam kažem najiskrenije, teško je da ću ostati u Partizanu posle završetka tekuće sezone. Čak i ukoliko se osvoji titula - teško.

Da ne budem isključiv do kraja, možda se razmišljanje promeni posle odmora, kada se malo sve slegne, napuni energija, ali eto, pričamo u smiraju 2021. godine i tako razmišljam trenutno. Partizan je za mene sve, u klubu sam od malena, imam odrešene ruke da radim svoj posao najbolje što mogu, prezadovoljan sam finansijama, ne treba mi ništa preko onoga što imam, kod kuće sam u Beogradu i da nema tog stresa, ostao bih u Humskoj do kraja života, to vam potpisujem. Mislite li da je lepše i lakše u inostranstvu - nije, verujte'', istakao je Stanojević.

 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
527
Reaction score
2.113
Локација
45
Можда није за ову тему али оно што ме највише брине и што ми највише смета код њега је будућност. Нећемо се опоравити од његових одабира играча 3 године сигурно. Само замислите да садашњу екипу води било ко други..
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.424
Reaction score
5.633
Локација
beograd
Можда није за ову тему али оно што ме највише брине и што ми највише смета код њега је будућност. Нећемо се опоравити од његових одабира играча 3 године сигурно. Само замислите да садашњу екипу води било ко други..
Zamisljam nekog od prethodnih trenera i nije mi dobro. Posle Stanoja moze samo kvalitetan stranac i niko vise.
 

Senka Grobarka

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
19
Reaction score
60
Локација
Novi Sad
'Nije pitanje ni odnosa, ni želje, ambicije, samo da li možeš još posle svega. Teško se zadržavaš posle dve godine, pogotovo posle svih promena, modernizacije fudbala. To je za mene jedini razlog i, sad vam kažem najiskrenije, teško je da ću ostati u Partizanu posle završetka tekuće sezone. Čak i ukoliko se osvoji titula - teško.

Da ne budem isključiv do kraja, možda se razmišljanje promeni posle odmora, kada se malo sve slegne, napuni energija, ali eto, pričamo u smiraju 2021. godine i tako razmišljam trenutno. Partizan je za mene sve, u klubu sam od malena, imam odrešene ruke da radim svoj posao najbolje što mogu, prezadovoljan sam finansijama, ne treba mi ništa preko onoga što imam, kod kuće sam u Beogradu i da nema tog stresa, ostao bih u Humskoj do kraja života, to vam potpisujem. Mislite li da je lepše i lakše u inostranstvu - nije, verujte'', istakao je Stanojević.

Nadam se da ostaje,iskreno!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Upravo sam odgledao. Veliko poštovanje za Saleta. Odličan intervju gde nisam iznenadjen jer su ovo neki stavovi koji prave razliku u rezultatima koje donose.

Svideo mi se i osvrt na njegovu fudbalsku karijeru i izražena samokritika. Sale je legenda naše klupe, uvek će biti. Uživajmo dok je tu.


 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Ima nešto u mitovima, ali ima nešto i u realnosti...

Teren pokaže sve - i ko je najbolji strelac i ko je lider tima i kako ko može ili ne može da igra...pa sad bio ,,Grobar,, ili ne bio...
Slažem se da Partizan uvek mora da ima neku sopstvenu ,,nit,, da SVI koji su u njemu treba da znaju GDE su došli i ŠTA je Partizan.
Ali to je priprema PRE utakmice.

A na utakmici - igraju igrači i fudbaleri - ne navijači i simpatizeri.

Što se tiče trenera, njegovo merilo su rezultati i igra.
Za navijačko opredeljenje svaka čast, ali čast nije isto što i merilo.

A Sale trenutno ima odlično ,,prolazno vreme,, što se tog ,,merila,, tiče i tu nema šta.
Ali ima i dve mnogo bitne utakmice u roku od nekoliko dana!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top