Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Srećno ti bilo Stanojeviću, beži iz Srbije koliko te noge nose!

Nadao sam se da može da dobije neki solidan angažman u evropi, recimo Belgija, Holandija tako nešto, ali dobro ako će imati finu lovu zabole ga patka što će u Kinu , bar će viđati Bogija kod velikog Mandarina:D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov
I ko danas pokrenu ovu Saletovu temu, kao da je nesto naslutio :(

Mnogo mi je drago zbog njega, mnogo mi je zao nas i Partizana ... do ove vesti sam i bila optimista, sada vec nisam...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Sale, hvala ti do neba i sve najbolje u nastavku karijere, legendo!
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Све док нисам прочитао ову вест надао сам се да ће Сале на лето поново сести на нашу клупу. Сада, када бих написао да се нисам разочарао слагао бих, али је Сале у сваком случају заслужио неки уносан аганжман па макар то било и у Кини.

Срећно Сале, па нам се врати једног дана, када наш Партизан буде и буквално наш. Срећно.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Jedno je sigurno, nikada necemo imati tako harizmaticnog trenera i tako velikog Partizanovca.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Hvala ti za sve Aleksandre Stanojevicu, godinama i decenijama su navijaci Partizana mastali da imaju takvog trenera. Posto nisam bio rodjen kad su nas trenirali Abdulah Gegic i sjor Bice Mladinic (pomenucu i Ivicu Osima, njega pamtim da nije bilo rata ko zna dokle bi dogurali), Sale Stanojevic je za mene najveci trener Parizana. Ume covek da iz pojedinaca i iz tima izvuce maksimumum maksimuma.

Srecno u Kini!
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Sale ode u Kinu da uzme pare, pa da iz svog dzepa dovede konacno u Partizan Mphelu i Shabalalu :D

Sale, za kratko vreme postao si najomiljeniji trener Partizana svih vremena, cekamo te da nam se vratis jednog dana!
Srecno na novom poslu, red je da i ti malo uzivas u fudbalu u normalnom okruzenju.
Volim te k'o brata rodjenog, srecno!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Srecno Saletu!Kad je doveden Grant sa velikim ugovorom znalo se da od njegovog skorog povratka nema nista,nema Partizan para za bacanje,ko god bude dosao umesto mutavka.

Hvala Sale na karanju cigana koje si deratizovao!
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Stanoje legendo :respect , neka ti je sa srecom sa novim poslom.
Da uzmes titulu i tamo, pa opet i opet, da radis onako kako znas i umes.
Da radis tamo gde ce da te cene i gde nece da te saplicu na svakom koraku.
Tamo verovatno neces sretati mutave i ostale spodobe koje se nesretno vuku kroz nas fudbal decenijama.

Ako se nekada steknu uslovi voleo bih (a i svi ostali iskreni Grobari) da te opet vidim na klupi naseg Partizana.

Srecno Stanoje, zaduzio si nas puno. :clap
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Sale srecno i nikad se nemoj vratiti na našu klupu, jer te ne zasluzujemo. Suvise si iznad Partizana, jer je tragično da smo te nas hiljadu samo bili svjesni. Trenutno mi je svaka volja ubijena. PFC bez tebe nije isti klub. Ma sto koji moj ista i pišem
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Dođe mi da plačem jbte!Kakvog čoveka su oterali.Potajno sam se nadao da će ga Bogi možda vratiti,ali pošto od Bogija nema ni B onda je sasvim očekivan ovaj potez Saleta.
Srećno SS !
Pokaži kinezima kakav si trener,nama si pokazao da si nezamenjiv !
Oteraćemo mi ova govna pa ćeš nam se ti vratiti na velika vrata kad tad ! To što si uradio za FK ti nikad nećemo zaboraviti !

Vidimo se u neka bolja vremena...
 

Zagor

Guest
Још кад би нам учинио да испазари миљка... :D
 

Zoranik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
162
Reaction score
14
Zavoleo sam te kao najrodjenijeg zato sto toliko volis Partizan, a posle one konferencije za novinare od pre godinu dana i tih 22 minuta postao si za mene LEGENDARNI TRENER PARTIZANA!

Zelim ti od srca nesluceni uspeh i karijeru svetskuh razmera. Ali nikad nemoj jedno da zaboravis:

MI TE CEKAMO!!!
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Srećno Grobarčino i hvala ti na svemu proživljenom dok si vodio naš brod.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.939
Локација
Kobasicarija "Venac".
pamtim dosta trenera partizana: od plave cigre, preko bika, julke, golca, osima, tumbe...nijedan mi nije prirastao srcu kao aleksandar stanojevic. mladost, znanje, predanost, ljubav, drskost, pravdoljublje...sve to savrseno stima uz ime i prezime ovog legendarnog partizanovca.

majstore, brate nas! sve najbolje ti zelim u dalekoj kini. da uspes, okrenes kintu, i da se vrnes u voljeni klub...ako moze za 2-3 godine. cisto da bi nam vratio i klea, dok je jos u upotrebi:D. nadam se da klika koja sada gamize u humskoj 1 vise nece biti tu. skinuce se do tada djura, a rasha bi, realno mogao pandrknuti za to vreme. uostalom, neke clanove vec zahvataju raznorazne bolestine. pozelimo da se trend nastavi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Ako još nije potpisao, onda ima neki promil šanse da to ne bude tako...
Ako bude tako, Sale, sve najbolje, srećno ti bilo!
Bio si (i ostao) jedini trener koji je redovno čitao forum, i koga je stvarno interesovalo šta misle navijači Partizana...
Od mene imaš veliki pozdrav, zahvalnost za poštovanje naših (a i lično mog) mišljenja, i čestitke za sve ono dobro što si uradio, a ako mi se nešto nije svidelo u tvom radu, možda ćeš, tokom boravka u Kini steći nova znanja i iskustva, i, posle toga, jednog dana, vratiti se u Partizan, i uraditi ovde sve što bi bilo čak i po mom ukusu...

Sad, šta je tu je, Partizan već dugo postoji, uprave se smenjuju, treneri odlaze, fudbaleri odlaze, nemojte da padate u depresiju, ja nisam hteo da ,,mračim,, zimus, ali ubeđen sam da sam ovde, na forumu, negde napomenuo tu mogućnost da Sale možda ode u neki drugi klub - ali, ma kako bilo da bilo, može bre Partizan da (kao sad!) ima i lošu upravu, i lošeg trenera, i nedovoljno dobre igrače, ali nikada nikada nikada neće biti sam:

Mi smo tu!

Dokle god postoji naš klub, istog imena, istih boja, istog grba, pa ma gde bio, ma kakav bio - nije sam, mi smo tu!

Dokle god smo fizički u stanju, uz njega smo, ali, pre nego što se, jednog dana, preselim u ,,Večna lovišta,, (daleko bilo!), voleo bih da vidim bar neku pobedu Partizana nad C. Zvezdom od 5:0 (minimum!)...

Ostaje mi/nam i nada da će uskoro u Partizan doći i neka bolja uprava, i bolji trener, da će finansijska situacija biti stabilna, pa da ćemo imati i bolje igrače, atraktivniju, bržu i efikasniju igru, više navijača na stadionu, i manje briga...

Lepše je živeti u nadi, nego u depresiji!
Moje shvatanje je, da Grobari (navijači, simpatizeri, navijačke grupe, treneri, fudbaleri...) nikada ne smeju da se predaju, pa ma šta da se dešavalo!

Znači, napred Partizan!

:napred Partizan
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Srceno Sale kralju! Da se brzo vratis na nase kormilo, i da vodis zdrav Partizan, sa zdravom upravom!
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
Ova borba postaje sve teža iz dana u dan.

SS legendo srećno ti bilo u Kini i hvala ti za sve do sad što si učinio za crno-beli svet.
 

quimi

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
20
Reaction score
23
Srećno Stanojeviću, hvala na sjajne dve sezone!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top