Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Dobro...

Totalno pogresno si shvatio moj post.

Ako bolje procitas moj post videces da JA nisam okrivio Vermeza za ispadanje, najmanje ide njemu na teret taj dvomec.
Ali mi smeta dvstruki arsin u Grobara.

Primer 1. "Pu Vermeze slepcu, Artmedija te izbacila"

Primer 2. "Jbg, nije Stanoje kriv za Samrok, sta, jel on trebao da da gol iz 15 sansi?"

A odakle meni to?
Najpre sa lica mesta, dakle sa stadiona, OVOG foruma, bliskog okruzenja...

Nego ajde, da ne sirimo bespotrebno raspravu, jesenji smo sampioni, idem da gledam basket sa uzivanjem.

Pozdrav! :ziveli
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Iskreno, ja nisam primetio ni ovde ni u društvu da je bilo ko okrivio Vermeza za Artmediju. Za Tikvu, kriv je koliko i Zečević!

OK, kraj rasprave i skretanja sa teme!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Nakon poraza u derbiju, danas su pobjedili 4:0. Ne znam kako kod njih funkcionise plej-of, tj. da li neke bodove prenose i u njega ili krecu ispocetka.

Inace, sad u srijedu u 18h igraju polufinale nekog Toto kupa.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Ne znam kakva je finansijska situacija u klubu, ali vec mogu da predvidim da je Sale pripremio listu sa par igraca za naredni prelazni rok i da ce sve dovesti pod konac za drugi deo sezone.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Evo ima kod nas nekoliko interesantnih igraca (Ostojic, Volkov, Petrovic, Pantic, Luka, Marinkovic) ako treba negde da se pojaca konkurencija u ekipi.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Gledah danas Saleta protiv Beitara iz Jerusalima...poraz od 1:3, poveli su Saletovi momci 1:0, ali je na zalost Beitar preokrenuo u samom finisu...Stojke nista nije mogao kod sva tri gola...poslednji je primio tako sto je u poslednjem muinutu bio u protivnickom 16-ercu:D

Inace, ja opicio 3+, i dosao mi tiket :D :ziveli
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Valjda mu neće na pamet pasti da se vraća u ovaj brlog...

Sigurno mu je posle onoga sa reprezentacijom jasno kako ovde stvari stoje..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Stanoje jos jednom pokazao karakter. Nadam se da ce uskoro naci novi klub u kom ce mu krenuti. A predlazem da ne citate komentare ne ovu vijest. Nisam znao da im je nabio tolike komplekse...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Ma Dule je i dalje tu i stalno im ih nabija, a Stanoje je otisao ima vec prilicno, ali ih i dalje boli :D.

Dopuna

Emotivna poruka Josija Benajuna: Sale, ti si u rangu najboljih trenera koje sam imao

pre 3 minuta | mozzartsport


A Izraleca su vodili Venger, Anćeloti, Benitez, Dalgliš...
14197844709117.jpg




Uzdignuta čela je Aleksandar Stanojević napustio Haifu. U danu kad je podneo ostavku na mesto šefa stručnog štaba Makabija, srpski trener je došao u trening centar izraelske ekipe, a tamo ga je sačekao kapiten tima Josi Benajun i emotivnim rečima opisao kakav je utisak bivši šef struke Partizana ostavio na ekipu.
Ja i moji saigrači smo dosta naučili do vas. Bili ste mi jedan od najboljih trenera sa kojima sam sarađivao u karijeri. Žao mi je što se ovako završilo. Srećno, dobri čoveče“, poručio je Benajun, a njegove reči dobijaju na značaju ako se zna da su Izraelca tokom boravka u Premijer ligi trenirali Arsen Venger (Arsenal), Karlo Anćeloti, Rafel Benitez (Čelsi), Keni Dalgliš (Liverpul), Hari Rednap (Kvins Park Rendžers), Sel Olerdajs (Vest Hem)...
Na takve reči Aleksandar Stanojević nije mogao da ostane mirne duše, pa se izvnio svima u Makabiju što tim nije uspeo da realizuje takmičarske ciljeve.
Žao mi je što smo došli u ovu poziciju. Želim da se zahvalim svima u klubu, predsedniku i članovima Upravnog odbora, a posebno moram da odam priznanje navijačima koji su nas podržavali i zauvek će biti deo mene. Ovo je prava odluka za klub. Početkom sezone obećao sam navijačima da ćemo se boriti za sve trofeje, a pošto smo daleko od trećeplasiranog u prvenstvo osećam odgovornost“, rekao je Stanojević, koji je četvrti trener Makabija iz Haife koji nije dočekao kraj sezone od 1983. godine.
Čelnici Makabija su ekspresno pronašli zamenu Aleksanudru Stanojeviću i na klupu postavili Marka Balbula. Ovaj čovek je poznat navijačima Partizana, pošto je bio pomoćni trener u stručnom štabu Avrama Granta u proleće 2012, a poslednja destinacija bio mu je Bnej Šaknin.

http://www.mozzartsport.com/vesti/e...u-rangu-najboljih-trenera-koje-sam-imao/93158
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
I posle kao nije najbolji :respect. Dajte mu Liverpul jebo' vas otac da napravi cudo :D
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Просто не верујем да је овакав човек могао да ради и тих дониу-две под руководством Ђуре, Зеке, Томпуса и сличних. Човек зна шта је част и одговорност, преузео је и отишао.

Хвала Станојевићу на свему што си урадио и што ћеш се представљати као наш док будеш остваривао успехе са својим клубовима. Свима нам је драго да си био део нашег клуба а за пар година има са сетом да се сећамо оне ЛШ и дуплих круна што смо освајали са тобом, Јокановићем, Вермезовићем, Плавим, Рашовићем и Николићем. :respect
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Pos'o je dobar, a para laka... :)
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Srecno! Vidimo da Stanoje vodi timove koji imaju jasne ambicije. I ovima je to ulazak u prvu ligu tako da ne vidim neki problem. Pametan je covjek. Zna sta je najbolje za njega. Nego, bice muke oko pronalaska linkova posto je druga liga :D.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top