Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sezonske za dijasporu

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
SezonskeZaVideo-768x576.png


Konačno će svaki navijač Partizana, gde god se nalazio, moći da ima kod sebe sezonsku kartu voljenog kluba. Fondacija Pučisti u saradnji sa KK Partizan od danas pušta u prodaju sezonske ulaznice za dijasporu za sezonu 2016/2017. Ulaznice možete čuvati kao suvenir u svom novčaniku uz osećaj zadovoljstva da ste pomogli svom klubu, a kada se odlučite da prisustvujete utakmici KK Partizan na šalteru ćete dobiti kartu za odgovarajući sektor, uz sezonsku na uvid.

Sezonske ulaznice za dijasporu se mogu koristiti na utakmicama FIBA Lige šampiona (AEK, Zijelona Gora, Bešiktaš, Dinamo Sasari, Ludvigsburg, Šarlroa i Solnok), ABA lige i domaćeg prvenstva, što u ukupnom zbiru iznosi najmanje 30 utakmica na domaćem terenu. Očekujemo da će Džikić i momci ove sezone dogurati daleko u Ligi šampiona pa će i broj domaćih utakmica biti veći.



Kampanja Crno-beli svet
CrnoBeliSvet2.png





Majica na poklon uz svaku kupljenu sezonsku za dijasporu


t-shirt-mock-upa-768x576.png


Prodaju sezonskih ulaznica pratiće i kampanja CRNO-BELI SVET, koja ima za cilj da poveže navijače Partizana od Aljaske do Australije. Uz svaku kupljenu sezonsku ulaznicu za dijasporu na poklon se dobija majica BLACK AND WHITE WORLD, koju ćete zasigurno sa ponosom nositi u zemlji u kojoj živite. Na sajtu Fondacije nalazi se interaktivna mapa pomoću koje možete pronaći sve kupce sezonskih za dijasporu, što može dovesti do toga da se Partizanovci u inostranstvu češće druže, zajedno gledaju utakmice ili dolaze u Beograd na utakmice KK Partizan. Lokacija (grad) u kome živi vlasnik sezonske za dijasporu, njegovo ime i bilo koji drugi podatak neće biti objavljen bez saglasnosti!

U okviru ove kampanje želimo da saznamo i gde nas sve ima, stoga pozivamo sve vlasnike sezonskih ulaznica za dijasporu da se slikaju pored neke od znamenitosti u svom gradu i da nam pošalju na našu Facebook stranicu FONDACIJA PUČISTI 2012, a mi ćemo sve slike objaviti na sajtu i na Facebook-u. Nakon završetka kampanje Fondacija će uraditi jedan video od pristiglih slika.



Cene

Uz svaku kupljenu sezonsku ulaznicu za dijasporu dobijate na poklon majicu po izboru. Isporuka je uračunata u cenu.
Tribine: 100 EUR
Parter: 125 EUR
Bela i Plava loža: 350 EUR
Premium paket (stolica pored parketa): 500 EUR


Sezonske ulaznice za dijasporu možete poručiti preko naše stranice proizvodi na sajtu Fondacije (www.fondacijapuchisti.org) ili na mejl [email protected] ili putem Facebook stranice FONDACIJA PUČISTI 2012.

http://fondacijapuchisti.org/sezonske-za-dijasporu/
 
Последња измена:

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Idealna prilika za sve forumaše iz dijaspore da pomognu klubu i sebe ugrade u večnost.

Dijasporo pokaži se da ti je Partizan u srcu!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ja ću biti najponosniji ako na mojoj bude bio broj "1501"
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Hahaha Gazda hvala na uplati samo sto su legle pare!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Evo kupio i ja. Da stavimo i Ljubljanu na interaktivnu mapu :)
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Свака част, то нам треба, помоћ Гробара из дијаспоре
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Evo kupio i ja. Da stavimo i Ljubljanu na interaktivnu mapu :)

Jesi se malo namucio sa uplatom hahaha.
Ako ti je uteha danas jedan nas grobar sa Kipra 7 puta je pokusavao (jer odmah dobijamo meil "neuspela kupovina")..ali je bio resen da je kupi i uspeo na kraju, izgubio citavo popodne, dok je shvatio da je mnogo lakse preko PayPal-a...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
PayPal je zakon... par klikova i gotova stvar. Ja sve preko njega kupujem, osim sa Amazon, tu moram karticom.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Uzeo sam sezonsku i majicu ideologija, samo sto nigdje nema velicine majice... nadam se da ce mi biti dovoljno velika :)
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Jesi se malo namucio sa uplatom hahaha.
Ako ti je uteha danas jedan nas grobar sa Kipra 7 puta je pokusavao (jer odmah dobijamo meil "neuspela kupovina")..ali je bio resen da je kupi i uspeo na kraju, izgubio citavo popodne, dok je shvatio da je mnogo lakse preko PayPal-a...

Platio bih i ja Paypalom ali sam na odmoru i zaboravio sam sifru :oops:

Ali uspelo je na kraju i placanje kreditnom karticom :D:
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Mislim da nas je vise. Nisu jos sve stavili, mene recimo jos nema :wink:
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Koju velicinu majice dobijam :) pivo me malo raširio
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Meni niko nista, tuljane ima da te proganjam za rajiku od kajsija :)
 
Top