Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sezonske za dijasporu

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Nije uopste niti sramno, niti mali broj... Kad klub ne radi svoj deo posla kako treba, onda se nadju entuzijasti kao ekipa iz Fondacije, pa o svom trosku sve organizuju i na kraju uplate novac u klub. Sve transparentno, daju poklone, tako da otprilike moze samo duboki naklon za jednu takvu inicijativu.

Pravo je pitanje za ostale sto se vise ne ukljuce u promociju, posto postoje raznorazni nacini...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
To je vise do kluba koji ne radi promociju, ne moze se ni ocekivati od ovih momaka da iznesu ne znam ni ja koliki broj.


Pa ja ovo nisam nigde video osim na forumu, i eto uplatio sam mada znam da necu otici ni na jednu utakmicu do januara, a i tada kad odem kupicu posebno ulaznice da bih sto vise pomogao.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Evo I ja da potvrdim da su karte danas stigle u Banjaluku
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Meni je danas stigla sezonska, juče majica i hvala svim ljudima, koji su organizovali ovo.
Takođe sam razočaran brojem prodatih karata. Nadao sam se, da će daleko više ljudi
učestvovati u akciji, ali tu je verovatno problem u mojim nerealnim očekivanjima.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Shvatite nekoliko stvari. Prvo, klub nije ni kurca mrdnuo u vezi svega ovoga.

Drugo, sada se lepo vidi ko je ko. Ja se ubih ovde da jurim ljude da kupe sezonsku. Svi nešto "super ideja, evo sutra ću". Mislim, OK, njihov novac, ne mogu ja da ih teram, ALI ako ne kupe, sledeći put kad počnu nešto da kenjaju u vezi KKP, jebaću im sve na kamaru.

Treće, siguran sam da CB i nije očekivao da će se prodati hiljadu sezonskih, ali 100+ bi bilo lepo.
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Naravno da nisam ocekivao da ce se prodati 1.000 sezonskih za dijasporu, meni je cilj bio 10.000 evra, mislim da smo vec presli 7.000 dosada sa ovom akcijom i da cemo za desetak dana, prema najavama nasih grobara iz Evrope, Kanade i SAD prvenstveno, stici do zacrtanog (mozda skromnog) cilja...

Meni je drago da su svi zadovoljni, a zadovoljni kupci uz svakako ljubav prema klubu donece sledece godine mozda i duplo vise...

Hteli smo i klubu da pokazemo kako moze da se radi...

Prvi put ovo radimo i priznacu da je mene licno a i ljudima koji su bili ukljuceni u ovo (spotovi, objave, distrubucija) ovo prilicno opteretilo, jer svi mi imamo svoje poslove, biznise, porodice a ovo trazi pravi profesionalni angazman..

Medjutim tu mi ne stajemo, uskoro ce biti jos vesti o daljim akcijama fondacije...

Mislim imamo 5-6 odlicnih po meni ideja za projekte ali je neostvarljivo sve odjednom, ali ce dva od njih biti promovisana vrlo brzo...
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Stigla je i moja sezonska, pre nekoliko dana. Odmah su je proslediti na drugu adresu gde se trenutno nalazim. Majica je stigla juče i odmah isparila. Prave se ludi.... kao, o čemu ti pričaš :D
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Bila jedna uplata 04.10. i nakon toga je 07.10. poslat i mail na puciste vezano za narudzbu ali nema povratne informacije. Ako moze Crni Bombarder ili neko iz fondacije da provjeri, znam da je ranije odgovor stizao u roku od dan-dva
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Stigla majica. Ja znam da su gastozi obicno debeli, sa nekih 30kg viska, ali ja sam na skromnih 83kg na 180cm visine, pa mi je majica malo velika(XXXL). Salu na stranu, moze se nositi, nije toliko strasno :)

Sad jos samo sezonska da stigne :D
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana
Evo samo da priupitam kako ide akcija, koliko je karata prodato? Nadam se da nije sve stalo posle onih prvih nekoliko nedelja.

:napred Partizan
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Posle onog sranja sa majicama i napadima na sopstvene navijače, prilično sam siguran da je toj akciji došao kraj, ali neka me CB demantuje ako grešim.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
I ja bi samo da priupitam, jel isporučeno sve što je uplaceno?
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
JA DA SE PRVO IZVINIM STO NE STOZEM ZADNIH MESEC DANA DA NAPISEM SKORO NISTA, jes sam upao i haosu sa obavezama a i maleri me spopadaju na dnevnoj bazi, izdesavali su mi se svalkojake gluposti..

EVO PAR ODGOVORA:

- Do sada su prikuplena 8.200 evra od prodaje sezonskih za dijasporu... ili nesto preko 1.000.0000 dinara....Prvih pola miliona smo uplatili odmah, takva je bila situacija u klubu, ostatak nismo jer su iz kluba rekli da nije neophodno sada... ali svakako bice uplaceno najmanje jos pola miliona do kraja godine..

- Akcija nije stala, ove nedelje su ulacene 2 sezonske od kojih jedna od 350 evra loza, jedan nas grobar iz Madzarske i jedna ide u Danskoj... normalno je da je intenzitet smanjen...

- Sve sto je uplaceno je u najkracem roku isporuceno, dvojica su signalizirala da im sezonska nije stigla (USA), odmah smo izradili identicne karte sa istim brojem i poslali im nove, eto i to se desava...

UKOLIKO NEKO NIJE DOBIO, TREBA MEILOM DA SIGNALIZIRA I SVE CE BITI SREDJENO

Od drugih aktivnosti fondacije, mogu da kazem da je pre dva mesecau Beogradu osnivana firma T.C.P .(Trening Centar Partizan), koja ce preuzeti niz aktivnosti koje Fondacija, zato sto je osnivana registrovana ivan Srbije i nije u platnom sistemu Srbije, ne moze da sprovede, ... To su isto nasi pucisti, clanovi foruma, uskoro ce se mnogo vise cuti o delovanju firme TCP...

Ja u ponedeljak i utorrak imam sastanke sa nasim grobarima u Becu i videcemo sta je od planiranih akcija tamo moguce sprovesti... jer jedno su predlozi, ideje i dobra volja, a drugo realne sanse za uspeh odredjenih akcija, pa cemo sve to razgledati...
 
Последња измена:

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana
Odlicno! Hvala CB za update.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Ne bih da sada ''podgrevam'' ovu temu, ali ovde smo pokazali kakvi smo ljudi. Od, verovatno, par miliona Partizanovaca u dijaspori, nas 40-tak je podržalo ovu akciju. Da je 10% čulo, od tog broja 10% podržalo, to bi bilo sasvim pristojno. Ovo je velika sramota, uprkos tome, što je naša uprava sve radila, što nije trebala da radi. Sramota, a na granici sve šljašti, besna kola, odela, praziluk...Jako mi je žao, iako pokretači ove akcije, kažu da su zadovoljni. Nije tačno, loši smo.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana
To ni meni nije jasno da se naslo samo nas 40-tak koji smo uplatili :confused
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Ne bih da sada ''podgrevam'' ovu temu, ali ovde smo pokazali kakvi smo ljudi. Od, verovatno, par miliona Partizanovaca u dijaspori, nas 40-tak je podržalo ovu akciju. Da je 10% čulo, od tog broja 10% podržalo, to bi bilo sasvim pristojno. Ovo je velika sramota, uprkos tome, što je naša uprava sve radila, što nije trebala da radi. Sramota, a na granici sve šljašti, besna kola, odela, praziluk...Jako mi je žao, iako pokretači ove akcije, kažu da su zadovoljni. Nije tačno, loši smo.


Људи, много се "фрљате" са тим милионима.
Чак и да има милион оних који симпатишу Партизан, у тих милион нема ни хиљаду који баш навијају, тј. прате дешавања. Преостали ако погледају дерби добро је.
 
Top