Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sezonske za KKP - pomoc navijacima.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Pre par dana na tviteru se javio lik koji zivi u inostranstvu i resio da pomogne osobama koji nisu u mogucnosti da kupe sezonsku. Nakon njega javili su se jos par osoba koji su se prikljucili akciji. Igrom okolnosti u isto vreme javio se jedan clan foruma, koje takodje ima mogucnost da delimicno pomogne oko kupovine sezonske za KKP.

Cilj ove teme je da skupimo sve one koji su u mogucnosti da pomognu i da kupimo sezonske osobama kojima je ona potrebna, a nisu u mogucnosti da je priuste.
Mozete se i meni javiti, a moze i da ostavite poruku na ovoj temi.






VOLIM PARTIZAN!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Jel moguće deliti sezonsku zbog neke kontrole na ulazu, nisam upoznat u Areni kako to funkcioniše ?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Mislim da je nemoguce, kada jednom prodjes citac, to je to..
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.499
Mislio je da li moze jednu utakmicu on, a drugu neko drugi, na istu? Ne da li mogu da udju dvojica na jednu. Bar sam tako razumeo :D

Odnosno da li su personalizovane?
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Ma mislim na opciju da uzmem 50-50 sa nekim pošto nisam u mogućnosti da dolazim redovno na žalost, a možda ima još neko u istoj situaciji ostalo je stvar dogovora.

@Rade, to brat :D
 
  • Like
Reactions: Oki

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.499
Narocito sa spominjanog aspekta pomoci klubu i broja prodatih sezonskih :D
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Pa ne znam šta može sve da im padne na pamet oko sezonskih mogu da na primer počnu da traže i ličnu kartu uz sezonsku lupam sad ali nisam upućen a ne bi bilo lepo da neko izvisi posle.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.066
Reaction score
36.034
Do sada je moglo, ne znam hoće li i ubuduće biti moguće, ali mislim da je svakako dobra ideja i klub bi na kraju krajeva samo mogao da ima korist. Zar nije bolje da ta jedna glava uvek bude prisutna? Ako ja ne mogu, može brat, prijatelj, kum, komšija...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Do sada sam ,uvek svoju sezonsku davao nekom ,kad ja nisam mogao ici,bilo da je u Pioniru,ili u Areni,tako da mislim da ce i sad biti tako.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
niko nema pravo da ti trazi licnu kartu ako nije uniformisano lice. Ja sam i ulazio i ljudi su ulazili na moje sezonske karte. Niko ne moze to da proveri niti ce, tako da opusteno
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Da ne skrecemo previse, da se drzimo teme.. Mozda je i najbolje da se zakljuca kako ne bi otisla u drugom smeru..

Ostavicu do sutra otkljucano u slucaju da ima nekih novih predloga i onda idem pod kljuc..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Predlog za administraciju vezano za ovu temu:

Otvorite ovde temu gde forumaši van bga mogu da se organizuju za dolazak na utakmicu. Ovde pričamo o sezonskim od 100 e, a nekim ljudima za gorivo treba 50 e da dođu. Sećam se kada sam bio klinac veliki problem je bio izorganizovati se za prevoz, pa se dovijalo vozovima na kojima gubis ceo dan itd. Plus trenutno recimo iz NSa nema voza za Bg. Mislim da to može da pomogne pogotovo nekim studentima, mlađim članovima itd...
A uvek i neko od nas ima prazno mesto u autu može nekog povesti itd..
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Mi smo imali jedno dvadesetak sezonskih prosle sezone od toga je jedno 10 kupljeno po pola,sve je to super funkcionisalo osim na prvom derbiju protiv limenki kad su panduri smarali za licne i da se sezonske pokazuju licno njima sto je van svake pameti,zamalo tad nisam privedem jer sam na ulazu ispred njih krenuo da vracam sezonske momcima koji su na njih prosli prvi punkt zato sto su bivolje glave u plavom istripovale ne znam ni ja sta,pa je tu malo varnicilo i neko medju njima je ipak prepoznao logiku da kod jednog coveka stoji vise sezonskih zato sto je fizicki blize beogradu i da taj deli sezonske ljudima koji dodju na tu utakmicu,koji se iscimaju iz unutrasnjosti kao moja grupa. Nama je to lepo funkcionisalo prosle sezone a nadam se da se nece promeniti to ni ove. Kupujem sezonsku jer volim da je imam i jer se nadam da cu imati pravo prece kupovine kad sledece godine vratimo Evroligu kuci.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nikako ne treba zaključavati ovakve teme.
Mislim da je ovaj forum najjače grobarsko glasilo,istina nedovoljno iskorišćeno kako može biti ali definitivno jedine prave vesti i informacije kao i prostor za frustraciju postoje ovde.
Imati informaciju da se pre utakmice pročita gde se skupljaju obični navijači je glupost ako neko misli da će neko juriti njih da "akcija"po Kraljevu i Čačku.
Ali svakako korisna za navijače klince van Beograda.
Takođe mislim da i sam forum Partizan.Net putem neke članarine ili donacije nekoliko forumaša ovaj ili onaj način može nabaviti dve,tri sezonske koje će na nedeljnom nivou davati nagradno (najbolji post ili sl)forumašima kada su "velike"utakmice i onda kada nisu ljudima koji su u prilici ići na utakmice
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Stojancetov post je odlicna ideja. Grave ja mislim da ne treba javno gamad je to. Na temi se napise ide se na utakmicu i ko nema prevoz javi se u privatnu poruku gde dobija informaciju gde sta i kako.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Naravno, na takav način sam i mislio.
Čak i tako je opasano za Beograd,ali besmislica je da će neko juriti iz Bga porodične navijače iz Niša
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Sustina je da se otvori tema gde ce pre neke utakmice NN clan da napise. Idem iz Cacka ili Nisa stopom, kolima, busom ko je jos za... i onda se drugi NN forumas javi na PP i sve se lepo dogovore. Sansa da cigani bilo sta saznaju je 0%.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
^ I javi ti se drug Gargi na primer ... :D :buhaha
Praštajte za spam jače je od mene.
 
Top