Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sezonske za KKP - pomoc navijacima.

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Naravno, na takav način sam i mislio.
Čak i tako je opasano za Beograd,ali besmislica je da će neko juriti iz Bga porodične navijače iz Niša

Sećaš li se scene ispred Pionira, kad su uleteli u naše navijače, porodice, a igralo se sa Radničkim, sad pod nazivom FMP?! Nemoj reći da je pomisao na to da će napasti porodice - besmislica. Inače, ideja je izvanredna, još da se sprovede u delo. Ja znam, a verujem i većina vas, lika koji ne propušta nijednu utakmicu, od basketa, fudbala, odbojke, rukometa... A znam i da nije sjajnog materijalnog stanja, ne radi, a nije Miša Tumbas...
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
Jel se zna koliko je danas karti prodato
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
nešto manje nego juče i prekjuče -201.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Sećaš li se scene ispred Pionira, kad su uleteli u naše navijače, porodice, a igralo se sa Radničkim, sad pod nazivom FMP?! Nemoj reći da je pomisao na to da će napasti porodice - besmislica. Inače, ideja je izvanredna, još da se sprovede u delo. Ja znam, a verujem i većina vas, lika koji ne propušta nijednu utakmicu, od basketa, fudbala, odbojke, rukometa... A znam i da nije sjajnog materijalnog stanja, ne radi, a nije Miša Tumbas...

Citiraš rečenicu gde sam napisao da je opasno na forumu i kroz pp pričati o mestu sastanka na teritoriji Beograda a onda spominješ Pionir kao reper?
Ovo sve ode u nepotrebnom pravcu...
Ok,koji god deo rečenice vam zasmetao izvinjavam se
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Predlog za administraciju vezano za ovu temu:

Otvorite ovde temu gde forumaši van bga mogu da se organizuju za dolazak na utakmicu. Ovde pričamo o sezonskim od 100 e, a nekim ljudima za gorivo treba 50 e da dođu. Sećam se kada sam bio klinac veliki problem je bio izorganizovati se za prevoz, pa se dovijalo vozovima na kojima gubis ceo dan itd. Plus trenutno recimo iz NSa nema voza za Bg. Mislim da to može da pomogne pogotovo nekim studentima, mlađim članovima itd...
A uvek i neko od nas ima prazno mesto u autu može nekog povesti itd..

Predlog je odlican, ali nisam pametan kako da realizujemo ideju. Postoji bojaznost da ce neko zloupotrebiti neciju dobru volju.
Ako se nadje dobar model, nije problem da pomognemo kako bi pomogli mnogima..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Za početak nek bude zatvorena tema, nek se ograniči na forumaše...
A ostatak nek ljudi međusobno povedu računa, tu je i broj postova, i ko zna šta sve ne, ljudi znaju kakvi su forumaši međusobno, uostalom sad mogu ljudi da se povežu i preko društvenih mreža itd, ja ih nemam ali verujem da je dosta vas već povezano...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Народе да ли неко има сезонску на 217 север лево?

Хтео бих да купим још једну сезонску у том делу а нема више у продаји. Тај неко би могао себи узети у неком другом делу, спреман сам и да му доплатим за бољу улазницу...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Definitivno sam rešio da posetim Pionir sada protiv lokomotive. Da ne dužim kao što umem:

1. Prema sezonskoj koju imam, trebalo bi da uđem na ulaz A. Kako izgleda to na skici, ne uliva poverenje da ću išta gledati (čak sam u Areni morao da se pomažem onim monitorom na plafonu u zadnjoj četvrtini);
2. Plan je da stignem bar 3h pre tekme, uđem na A ulaz a onda "izaberem" najpovoljnije mesto obzirom na okolnosti;
3. Dolazim iz NS-a linijskim taksijem ravno pred Pionir. Treba mi neko ko poznaje Pionir, da mi pomogne u odabiru mesta, prosto da me sačeka ispred da uđemo ranije. I treba mi neko posle tekme da me odveze na BAS. Ili ako neko ima mesta za nazad u NS?

U svakom slučaju dolazim pa kako ispadne. A kako je bilo pisaću vam.
Ako neko ima iskustva i kakvu dobru ideju neka se javi... Hvala unapred svima!
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
Ja sam išao stalno na A tribinu ali znaš šta je problem, sad od rekonstrukcije moguće je da niko nije ulazio u Pionir da vidi kako to izgleda.

Ali evo malo da ti približim kako je to izgledalo. Prvo se penješ uz stepenice da bi dosao do ulaza u Pionir. Tu te pretresaju i gledaju kartu. Onda imaš još stepenica. Kad se popneš uz te stepenice ja bih ti preporučio da ideš desno i uđeš na prvi ulaz sa leve strane. Kad uđeš na taj ulaz odmah da sedneš desno u red koji je u ravni sa ulazom. Tu imaš malo više prostora za noge i šipku ispred sebe a ljudi koji sede ispod ne stoje. E sad, opet se vraćam na to da ne znam kako izgleda posle rekonstrukcije.

Nažalost, zbog poslovnih obaveza ne mogu da stignem toliko ranije ispred Pionira pa da ti pomognem u odabiru mesta. Pionir mi je na 15 minuta peške od kuće pa ne idem nikad kolima ali ako se ne snađeš za prevoz pošalji mi pp pa ću te ja voziti na stanicu posle tekme.
 
Top