Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Slaviša Jokanović

Статус
Затворена за писање одговора.

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Ево надам се да сте сви задовољни сада... ето сад славите сви, славите, и славите....

Отишао је.Десиће се невероватна промена,јер кад Ерик згута банану......................

Јокане,можда ниси најбољи али имаш посла са најгорима.
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Jokanoviću neka ti je srećno u nastavku karijere, hvala ti za 2 duple krune, za karanje komšinice, za to što si napisao novu istoriju u vezi našeg kluba i to je to. Srećno!
Hteli smo tvoju smenu i dobili smo je...
 

Гробар Теслић

Guest
Otiso si Jokana, ostala je tuga, uvek cete voleti Grobari sa Juga!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Можда нисмо отерали великог тренера, али смо отерали човека који је то могао да постане! Једноставно ми немамо стрпљења и то је то! И док год буде тако ми ћемо испаштати!
 

PFC_D

Guest
sada kada je otisao stavite lepo na vagu sve sto je on uradio, uporedite sa drugim trenerima prethodnih i narednih godina i izvucite realan zakljucak. po meni...

plusevi...

-2 titule za 2 godine (100%ucinak), prvi covek koji je odbranio duplu krunu (mada ta druga kruna i ne vredi mnogo, ali ajde)
- skinut ciganski kompleks
- urban, elokventan, smeker, GROBAR (ovo nisu faktori koji uticu na rezultat, ali uticu na moral svakako)

minusi

- relativno los rezultat u evropi

Od sledeceg trenera ocekujem vise. Ja, kao i nasi drugari sa foruma i sa tribine koji su trazili njegovu smenu. znaci, sve ispod prezimljavanja u evropi smatram neuspehom, a ukoliko se desi da ne dodje do odbrane onoga sto je Jokan uradio (vidi pod "plusevi"), neka se zapitaju oni koji su ga terali, da li su trebali time da se bave...

Jokane, zelim ti da se vise ne vratis u ovu nesrecnu zemlju u kojoj jos uvek vladaju starci, komunisticki nacin razmisljanja, zavist, prezir i malogradjanstina...
Sve najbolje !
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Ne radi se o relativno losim rezultatima u evropi vec o potpunom nedostatku ideje u igri! NIje istrasno izgubiti ni od boljeg ni od goreg od seve ali strasno je nemati zelji i nemati igru!
 

PFC_D

Guest
ok, imamo drugaciji nacin razmisljanja. meni je bitnije da Partizan vidim sa peharom na kraju sezone, pa makar sve utakmice dobili autogolovima protivnika, nego da imamo "igru" a da gubimo od boljih i gorih...

ljubisa tumbakovic je imao prilicno "lepu i tecnu prepoznatljivu igru kratkih pasova" a cujem i da se smorio u kini...

izvinjavam se za off
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
@PFC D
Samo da se nadovezem na minuse.Jokanov tim je delovao mlako kao i on na klupi.Jednostavno trener mora da prenese enrgiju na igrace.Uporedite enrgiju Duleta i stil nase igre u kosarci,Antic-reprezentacija.Ne mislim ja da je Jokan toliko los trener ali mislim da on nije za ovaj nas tim.
 

rankovic dejan

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2008
Порука
33
Reaction score
0
Jokanovic je ispao veliki laf ovim potezom,odlazi na najdostojanstveniji moguci nacin,svaka mu cast. Doneo je dve duple krune,zaustavio dominaciju musavaca to je nesto na cemu smo mu zahvalni,ali Partizan uvek trazi vise a to je i rezultat u evropi sto ipak nije uspeo. SRECNO JOKANE U DALJOJ KARIJERI.
 

W8NS

Početnik
Учлањен(а)
16.04.2009
Порука
4
Reaction score
0
I koga sad? Mateus mozhda? strashno.............jednog jedinog choveka kojeg bi voleo da vidim na klupi Partizana umesto Jokana sigurno necu videti........jer ga boli uvo da radi sa dilejama.....a i ima trenutno jako dobar posao koji ce mu od srede biti josh bolji i lepshi......nisam siguran da je ovo prava stvar.......ali josh gore ce biti ako sada za njim krenu Petric i Tomic.......
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Evo da mu i ja pozelim sve najbolje u daljoj karijeri i gde god da ode nek ima barem isto uspeha kao i kod nas. Iako mi se stil igre ni svidjo mnogo jer je ponekad i znao da bude previse defanzivan moram da se zahvalim za dve duple krune pa i za ovaj ulaz u ligu evrope. I pored svih mana u igri ima tu jos mesta za napredak a i covek zna znanje smao mislim da mu je potrebno jos iskustva!
Srecno Jokane!
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.561
Reaction score
3.335
Gorka pilula zbog ponasanja Grobara po ovom pitanju. Neshvatljivo mi je kako su na ovom testu pali oni koji bi trebali biti najblizi klubu i brinuli o njegovim interesima.
Jokane, hvala ti za ove 2 predivne godine, nadam se da ces imati uspesnu karijeru!
 

dule

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
111
Reaction score
1
Jokanovic je za mene jedna od najvecih legendi u novijoj istoriji FK Partizan, i sto neko rece jedini trener koga sam voleo vise od svih igraca. Jebeno los osecaj.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
П.С. Молим вас да се на овом месту не бавите лицитацијама око следећег тренера и судбине клуба. Овде остављајте само своја кратка запажања о Славиши Јокановићу, сада када више није тренер ФК Партизан. Хвала!

Није згорег поновити - све остало што прати одлазак Јокановића - следећи тренер, будућност клуба...пишите на теми ФК Партизан!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Otisao je kao covek, uzdignute glave! Za to zasluzuje naklon do zemlje... Po ljudskim vrednostima i manirima apsolutno dorastao klubu kakav je Partizan. Emocija sa kojom je vodio ekipu je takodje bila potpuno neukaljana bilo kojim interesima i za to je zasluzio svako postovanje...

Nisam strucnjak, pa da procenjujem taj deo njegovog rada, ali kada se podvuce crta - stice se zakljucak da je otisao i ranije i dostojanstvenije nego mnogi pre njega koji nisu imali ni upola takve rezultate.

Sve najbolje u zivotu Jokane.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.096
Reaction score
240
Sad procitah vijest da je Jokan otisao, malo je reci da sam iznenadjen.

Prije zapazanja zelim da se zahvalim od srca Jokanu, ono sto je uradio u protekle dvije sezone je bilo prosto fenomenalno. Dvije duple krune poslije svih udara na nas klub su nesto sto ce biti najpostojanije u nasem sjecanju za par godina. Puno srece u daljoj karijeri.

Mislim da je dobar potez odlazak Jokana. I to za sve strane. Njemu je poceo da visi mac nad glavom koji bi se spustio ili izvlacio iz korica na prvi losiji rezultat, a rad u takvoj atmosferi nije zdrav.

Njegov stil igre je dostigao zasicenje i ovo je logican ishod.

Jokane, hvala ti jos jednom, sjajan si grobar i covjek!
 

Goran31

Početnik
Учлањен(а)
23.06.2007
Порука
49
Reaction score
0
Локација
Beograd , Dorcol
Jokane hvala ti za sve ! Zelim ti puno srece u daljem radu, i da nam se vratis jednog dana kao iskusan trener !
 

Adv.

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
119
Reaction score
14
Локација
dorcol
Nikada nismo odigrali dobrih 90 min. protiv ozbiljnog tima pod Jokanom i zato ga nisam ni podrzavao.
Hvala mu na ovom potezu i cestitam na nacinu na koji je to ucinio.
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
Covek je otisao cistog obraza. Hvala za sve i srecno u nastavku karijere
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
smeker je veliki Slavisa Jokanovic ... hvala majstore grobarcino tuzan sam danas ...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top