Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

SMS - Klub prijatelja

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Dragi naši,

Od danas možete postati i član Partizanovog kluba prijatelja!

Potrebno je da pošaljete SMS sledeće sadržine:
CRNOBELI razmak IME I PREZIME (NADIMAK) razmak GRAD i sve to pošaljete na jedinstveni četvorocifreni broj 4111


Cena poruke [FONT=&quot]100 din + cena osnovnog SMS-a + porezi, važi za sve tri mreže (Telekom, Telenor i Vip).[/FONT]

Vaše ime, odnosno nadimak, naći će se na velikoj listi prijatelja KK Partizan koja će svakodnevno biti obnavljana na ovoj stranici.
Svaka 100. poruka biće nagrađena zvaničnom zastavicom i značkom, dok svaka 1000. donosi dres Partizana 2009/2010!

Budite uz crno-bele i postanite član kluba prijatelja kluba iz Humske!
 
Последња измена:

Crno beli svet

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2009
Порука
107
Reaction score
0
do veceras ce biti i na sajtu kkpartizan.rs samo da zamene banere i bice spisak sa imenima koji ce se svakodnevno dopunjavati
 

coyote

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2009
Порука
171
Reaction score
0
Bravo , devojcice.
Nadam se da cemo pokazati koliko volimo klub i na ovaj nacin.
 

Crno beli svet

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2009
Порука
107
Reaction score
0
Mozda ipak ne treba godina i bolje da bude grad


CRNOBELI razmak IME I PREZIME ili NADIMAK razmak GRAD i sve to pošaljete na jedinstveni četvorocifreni broj 4111


a Prle, GadGet, TULJO, SINIŠA DAWID i coyote koji su vec poslali neka mi kazu grad pa ce biti ubaceni na sajt sa tim
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Послао, ово ради. Стигла повратна порука:

"Добродошли у клуб пријатеља КК Партизан. Хвала Вам, ускоро ће се Ваше име наћи на великој листи пријатеља.
КК Партизан."

Едит: То "година" је највероватније због какве-такве идентификације уколико се добије нека награда (заставица, дрес), многи ће писати надимке.

Едит 2: "SINIŠA DAWID" - Београд.
 
Последња измена:

coyote

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2009
Порука
171
Reaction score
0
Svakako ce se stupiti u kontakt sa dobitnikom pa ce on reci za koga mu treba (dres ili nesto tako), tako da mi je to sa godinama malo suvisno.
PA
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Jos samo kad bi uveli za Republiku Srpsku...daleko mi da odem 50km da dopunim moj mts broj.
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
И ја имам Теленор картицу и цијели дан ходам по дворишту не бих ли ухватио мрежу али не може. Ајде мало се ангажујте, зашто људи из иностранства не могу да постану пријатељи клуба!
 

Crno beli svet

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2009
Порука
107
Reaction score
0
na zalost jos ne ali se radi i na tome da moze sms i iz okolnih zemalja
 

Dr.Hofmann

Guest
Kad smo već kod signala kod mene u Vukovaru bude povremeno, sad ću da odem u potkrovlje ili tavan , pa da vidimo hoću li šta upecati.
Ako ne večeras šaljem sutra!!

Evo ga urađeno, prošlo "fercera " što bi se reklo takođe stigla povratna poruka, nema potkorvlje odradilo svoje hehehe.
Sve pohvale za marketing kk Partizana i za " Crno beli svet"
 
Последња измена од уредника:

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.612
Reaction score
8.648
Локација
"preko bare"
Jos samo kad bi uveli za Republiku Srpsku...daleko mi da odem 50km da dopunim moj mts broj.

na zalost jos ne ali se radi i na tome da moze sms i iz okolnih zemalja

Nadam se da ćete to što prije osposobiti. Grobari sa ove strane Drine jedva čekaju da se pridruže akciji. Stvarno moram da pohvalim ovu akciju, baš te me prijatno iznenadili. Još kad i nama omogućite da učestvujemo, moje zadovoljstvo će biti potpuno. :ziveli
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Poslato...
I ovo za klub prijatelja i danas ona donacija od 400 din...
Hajde ljudi ukljucite se sta je 100 din+PDV???
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Bilo bi lepo da ovo zazivi i da postane masovno!!!
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
Onaj 20. na listi je mnogo zajeban, nemojte sa njim da se kačite :D

Bilo bi lepo da igrači uplate, neka im neko prenese vest o akciji, verovatno bi neki od njih poslali po sms, baš bi bila dobra fora i poziv ljudima da i oni pomognu.
 

Baki Bajroza

Guest
Svi ste odali svoja imena uz nick zbog kluba sad znamo ko ste i sta ste:wink:.
Jedino su rublev i cvetko ostali tajnoviti...
Nego vidim sve ljudi sa ovog foruma jel radi ona moja ljubimca Sonja nesto na drugim forumima osim sto mitinguje na konferencijama i sto je pominju Dule i Todora po medijima stalno pa se uobrazila :oops:...
Nikad necete otkriti ko je Baki Bajroza,ha ha ha...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top