Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

SMS - Klub prijatelja

Статус
Затворена за писање одговора.

Baki Bajroza

Guest
Ovo sam napisao ovde jer mi se desilo bas dok sam bio na forumu i slao poruku i uopste mi nije zao kesa zato sto je otisao u klub, ali poludim kad mi glupi vip mazne za parkiranje i prebaci lovu na racun ZIKE PAUKA jer sam od onih koji ne konzumiraju koktu tri godine unazad i koristim iskljucivo maslinovo ulje jer je dijamant kancerogen.


@zorane mne
Evo sace ovaj cika crni da ti objasni on je sigurno jedan od onih koji non-stop traze da se otvori racun i sigurno se satire od cukanja poruka, ali ako se ne javi evo linka, mozda ce ti pomoci
http://www.kkpartizan.rs/sr/sms-klub-prijatelja.php

Znaci nisam jedini ludak!!! Ja ne pijem aqva vivu vec godina od kad sam video da je sponzor kk ss !!! A svi misle da sam lud :roll: ...

Zika pauk nije vise u parking servisu sad je pomocnik djilasu ili ti zamenik gradonacelnika :banghead ...
Ovo za maslinovo ulje ti je pametno a koktu ne pijem od osnovne skole...

Sto se tice Sonjinog broja-mante se corava posla... Evo moze tuki ili munja da vam objasne ukratko ako zele gde je to otislo sa nasom ljubimicom...Ako ste bas zapeli hakujte broj ako ste vesti vi sto broj nemate sa liste poruka na sms klubu br. 10 Sonja S.
Evo Sloba je dobio Sonjin broj od mene ali je na kraju popusio za kartu za Pariz ...:buhahaJos je i zenu morao da vodi do Pariza...:D Sorry jos jednom buraz Grobarski ali znas i sam sta se sve zbilo da su i mene sprdali i navijaci i klub sa njihovom svadjom itd...
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Nasao sam na SPORTAL-u na komentare na tekst o interesovanjima za Boa i Lorensa neki lik pise da je pocela akcija 500.000 poruka za Boa poruka po poruka i Bo ostaje


mccaleb ce ostati jer je u toku velika akcija od 500 000 poruka na broj 4111 gde se ukuca crnobeli pa razmak sa naznakom za boa....PORUKA SE TARIFIRA SA 100 DIN I MOLIM SVE VERNE NAVIJACE PARTIZANA KOJI SU U MOGUCJNOSTI DA POSALJU PO PAR PORUKA....NE BI LI STO PRE SKUPILI....A KLUBU CEMO SE OBRATITI PETICIJOM,DA GA ZAMOLI DA NAS SACEKA 15AK DANA I NE POTPISUJE NI ZA KOGA......


Neznam da li je to istina ali zvuci ineresantno
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
nema veze sa istinom, takva akcija ne postoji, to je neko izmislio na sportalu... mada vidim da se vec neko upecao i da su poslate par poruka sa naznakom sa boa :D
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Pa dobro mogli bi mi da pokrenemo tu akciju nebi bilo lose evo i ja sam poslao tako da nam sad fali i manje od 500.000 poruka
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Ma ajde sve je to lepo ali krajnje neizvodljivo...Poslacemo poruku isti mi koji smo slali i do sad i to je to...
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
I da se pošalje 500.000 poruka, a neće, šta onda sa tim, mislite da bi sa tim parama uspeli da zadržimo Boa.
Em bi pola uzeo telekom, em neće da se pravi jaz medju igračima zbog velikih razlika u primanjima.

Slobo izvini što sam te savetovao da pokreneš diskusiju, kada si me obavestio da si video to na sportalu, ali sad kad sam malo razmislio, skontao sam da je to jedno veliko ništa.

Kamo lepe sreće da se desi dan kada ćemo mi navijači predati upravi makar i 100.000 Eura da dovede nekog igrača, ali to se u Srbiji nikada ali nikada neće deseti.
 

GadGet

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2008
Порука
131
Reaction score
0
Ma kakve poruke i ostale gluposti kad svi hoce na mufte u halu. Ko pomene vise otvaranje racuna istog trenutka ban. A u PM, vise kosta taj servis sto je aktivan nego sto je skupljeno. Desava se da nema nijedne poruke po mesec dana. Ziva sramota. Smorim se kad vidim, pustim poruku makar da se pokrije racun za struju sto napravi racunar koji je zbog nas aktivan 24h.

Koja kampanja je potrebna covece da bi se pustilo 15 poruka. Mozda bude jos poneka dok je aktuelna zvaka za Bo-a i to je to. Ni 20.000 din ne moze da se nakupi makar trosak za cistacicu da se smanji, a ocemo da skupimo za igraca.

Treba se manuti gluposti, nakaciti se na sisu Sneski Samardžić Markovic i vikati jos, jos...sve ostalo je propast
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top