Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Partizan - Tamiš Petrohemija
Delegat: Dimitrijević
Sudije: Ličina, Mrdak, Ševarlić
10.04.2010 od 19:30

Partizan - Radnički
13.04.2010. od 18:00

Hemofarm Štada - Partizan
17.04.2010.

Partizan - FMP
Crvena zvezda - Partizan
Partizan - Borac
Metalac - Partizan

Posle se okrecu domacinstva. Nisam pisao datume jer su podlozni promenama zbog F4 (2 komada).

Mi znamo sta nam je naciniti. Odbraniti trofej!
Jedini konkurent ce nam biti hemofarm.
O ostalim konkurentima i utakmicama pisati u temi Srpska kosarka, ovde iskljucivo o Partizanu i njegovim igrama.
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Титула је реалност,и наравно да сам уверен да неће изостати! Као што МВП рече,најозбиљнији конкурент је Хемофарм,али мислим да нас ни једна екипа не може да победи три пута у пет мечева! То смо доказали у Еуролиги!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Mislim da je ova titula najveci cilj naseg tima pre svake sezone(veci od top16, kup... itd)! Slazem se da nam je najveci konkurent Hemofarm, takodje zaj**ni su i fmp, Radnicki i Metalac. Ostali nisu nam ni do kolena!:D
:napred Partizan
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Samo da prvi mec sa hemofarmom dobijemo malo laganije nego sve do sada protiv njih ove sezone i to je to. Jos jednom da im stavimo do znanja i spustimo na zemlju da se ne bi ni nadali u finalu play offa gde ih ocekujem osim ako naravno ne nalete na nas u 1/2 finalu :D!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Зна ли неко да ли случајно се нешто планира на пољу играчког кадра... Наравно, што се каже, да ја ту не бих ништа мењао, али после свега овога са Страхињом, можда се на брзину нешто тражило. Конкретно што се тиче лиге, само Хемофарм може као да нам парира, све остало је испод нас за класу!
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Истекао је рок за пријаву играча, нема више трансфера.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
438
Reaction score
1.717
Локација
Ohio
Sportski direktor Partizana Dragan Todorić smatra da do Pariza ima dostavremena i da navijači treba crno-belima da pruže podršku u i domaćem šampionatu.
todoric-211475120100228152700.jpg
Glavna tema poslednjih dana u Humskoj je Fajnal for u Parizu, pa start domaće Superlige ostaje u debeloj senci tog događaja. Crno-beli dočekuju Pančevce i nadaju se da će kroz Superligu i F4 NLB lige izbrusiti formu za najvažnije.

“Navijači imaju pravo za euforiju, a na nama, pre svega igračima i stručnom štabu, je da se okrenemo obavezama kojih imamo mnogo pre Pariza. Prvo u nacionalnom šampionatu, u kojem imamo visoke ambicije, a zatim na fajnal-foru Jadranske lige, iza kojeg nas očekuju još dva duela u Superligi, pa tek potom sledi fajnal-for Evrolige”, kaže Todorić
Prvi operativac Partizana zna da Tamiš nije “magnet” kao Makabi, ali veruje da će navijači i u subotu ispuniti tribine i pozdraviti učesnike Fajnal-fora Evrolige.
“Želimo da na svakom meču u domaćem šampionatu imamo veliku podršku i verujem će nas naši navijači ponovo podržati. To ekipi mnogo znači, a mislim da ovi momci zaslužuju pun “Pionir” na svakoj utakmici, bez obzira na ime rivala”, zaključuje Dragan Todorić.
 

dule91

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2008
Порука
40
Reaction score
0
Локација
Pancevo
Domace prvenstvo ce da bude zanimljivo ove godine, jako zanimljivo... ali borba za trece mesto :D Mislim da bi trebalo da bude 1. PARTIZAN 2. 3. Hemofarm i FMP posto oni misilm da jedino mogu da iznenade Partizan i Hemofarm. Sa ostalima samo ozbiljno i pobede su sigurne! <3 PARTIZAN
 

Soweto

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
1
Reaction score
0
Titula je naša realnost. Sve drugo bilo bi veliko (neprijatno) iznenađenje. Jedini ko može da ugrozi crno-bele je Hemofarm, i to pod uslovom da imaju loš dan.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
По квалитету, трбало би да се прошетамо кроз домаће првенство и да 'ладно узмемо титулу. Ипак, сва ова дешавања нам одвлаче пажњу на другу страну тако да се, по мало, плашим психолошког фактора и фактора обарања форме што је неминовност. Дуле ће сигурно оборити форму и темпирати је за Ф4. Елем, и са пола снаге смо јачи од ове наше бораније, не би требало да буде проблема.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Stvarno su zaslužili da na svakoj utakmici bude minimum pet hiljada navijača. Posle ovakvih uspjeha iz godine u godinu, a posebno ove, bilo bi sramota da bude manje...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sutra će protiv Tamiša svaki gledalac iznad cifre od...od recimo 2.000 ljudi da bude za mene jedno prijatno iznenađenje!

Tuga je to jedna. Džabe Toša apeluje iako smatram super da je izjavio to što je izjavio...Verovatno i on pamti moj potpis dole...

Imamo mi "pametnijeg posla"...Ima nas 100.000 koji bi nekako da se uguramo u "Bersi" u Parizu, pa se zato nećemo ni setiti da sutra igramo protiv Tamiša, a kamoli da dođemo u lepom broju na tu utakmicu! :banghead
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Je-Ne-A džabe se ti nerviraš i apeluješ da dođe što više ljudi.ako oni "pravi" navijači kažu sutra svi na tamiš biće nas 5000 ali ako ne kažu neće biti ni 1500.mnogi ne razmišljaju svojom glavom a i mnoge utakmica uopšte ne interesuje nego samo navijanje.mi koji dolazimo na sve od početka doćićemo i sutra,ali nažalost takvih je samo 600 kao što se vidi u tvom potpisu.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
mene je iskreno mnogo zabolelo kad sam video 600-700 ljudi na mecu protiv Sirokog pred put u Tel aviv,da se covek zapita da li je to normalno da se ne dodje na " malu " utakmicu ... sta bi bilo da nemamo rezultate ? :confusedverovatno bi bilo 100 ljudi + misa tumbas :D
 

dule91

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2008
Порука
40
Reaction score
0
Локација
Pancevo
u koliko sati sutra igramo protiv tamisa?
 

Kum_Dub

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1
Reaction score
0
Pozdrav svi Grobarima, ovo je moja 1. poruka. Zna li neko ima li prenos Super lige na TV, ja daleko zivim i nemam pare da dodjem da gledam Partizan uzivo?
 

coyote

Početnik
Учлањен(а)
29.12.2009
Порука
171
Reaction score
0
Imas prenos na nasem sajtu.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Lagano uzimamo tiulu. Tri tekme nas neko da pobedi,a da mi to prvi ne uradimo po meni nema pojma.
Rutinski mozda nije prava rec,jer ce se momci dobro oznojiti ali onako laicki receno rutinski je prava rec
PARTIZAN SAMPION!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top