Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
čestitam ŠAMPIONI. Stvatno ste bez premca. Atmosfera vrh, dostojna šampionskog slavlja. U subotu na SOS-u od 15 h sve iz svlačionice, dodjela pehara, zezanje i Duletova konferencija za medije
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.214
Reaction score
3.968
Локација
Uvek uz Partizan
Cestitke nasim momcima i Duletu na svemu sto su uradili ove sezone. Daj Boze da ekipa ne pretrpi ni jednu izmenu u ovoj pauzi (mada je u to tesko poverovati), pa ce sve biti jos lakse naredne godine. Bilo kako bilo znamo da cemo biti jos jaci, a ovi narandzasti i taj njihov sindikat neka vide sta ce i kako ce, ako budu smeli da dodju. :D:
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
019.jpg


018.jpg


017.jpg


016.jpg


015.jpg


013.jpg


012.jpg


014.jpg
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Cestitke igracima na ovoj 9. uzastopnoj tituli, cestitke Duletu, cestitke svima. Cestitke na veoma uspesnoj sezoni, i da nastavimo ovako i jos bolje.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
За следећу сезону ме само једно ''појачање'' интересује, надам се да ће све бити као некад. Овако је некако све чудно, тужно, а тако смо јаки. У сваком случају свака част момцима на паркету, за све што су урадили ове сезоне.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Честитке екипи, Дулету, Гробарима и свима који су учествовали у освајању ове титуле. Штета што се Хемофарм није појавио данас.

ДОМИНАЦИЈА!!!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
zvezda večeri je bio miša tumbas,postigao trojku i obišao počasni krug oko terena sa igračima.bila je lepa zajebancija,šteta što ovi nisu došli da ih razbijemo još jednom ali neka,biće prilike i za to.očekivana titula,ali mala poseta očekivao sam ipak više ljudi.verovatno su ljudi odustali od dolaska kad su čuli da hemosi neće igrati.
 

Denidonvito

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
59
Reaction score
1
Честитам играчима и стручном штабу на титули и све најбоље у следећој сезони. :D:
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Ja sam planirao da snimam ovo od 15h, ali to ce biti monstruozno veliko tako da upload ne dolazi u obzir..
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
То би било то. 009 идемо даље. Опасно је угрожен рекорд краљева шљаке и Ролан Гароса :buhaha:buhaha
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.843
Reaction score
9.822
Кад освојимо десету у низу рећиће ''Али, ви нисте освојили десет у низу на шљаци кад се играо прави, изворни баскет'':D.
ДОМИНИРАЈ!
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
SVAKA CAST MAJSTORI, uzmi DULE 10 titulu............
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Andrei svaka cast na slikama :clap Moram da priznam da bi mnogo voleo da vidim veselog u dresu srbija, decka uopste ne kontam ko stranca. plus je mali tako nalozen i takva grobarcina je postao da je to nesto neverovatno meni. Ima decko emociju i to se vidi :respect Dule kecman me je odusevio kad je dao majcu onom decku u kolicima, to je jedna ljudina i ja sam ponosan sto je takav covek igra u partizanu.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.528
Reaction score
4.099
Локација
Ljubljana
Vidim Vesely se smeje. Znači sve je uredu sa zubima :)
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.766
Локација
Beograd
Posle (ne)prospavane noći, i dalje uzavrelih osećanja, moram da kažem da za onakvu feštu možemo da zahvalimo nekima koji nisu imali muda da dodju, jel'te, da se ne nerviramo bez potrebe, već je ovako bila laganica :) takav osećaj je neprocenjiv, neopisiv... Ono što oni nama priredjuju svake godine - nema, bato, tih para... Od srca čestitam prvo Dušku Vujoševiću, Draganu Todoriću, Saši Daniloviću što su okupili ove momke, uigrali ih i bezrezervno VEROVALI U NJIH i onda kada se nama činilo da je sve više crno nego belo, A ONDA I OVIM MOMCIMA, ŠTO SE BORE ZA NAŠ GRB, ŠTO DAJU SVE OD SEBE I VIŠE OD TOGA, ALI I STRANCIMA KOJI SU PO KO ZNA KOJI PUT POKAZALI DA NISU SAMO PROFESIONALCI VEĆ PRVENSTVENO LJUDI, DEO EKIPE... s verom u Boga i PARTIZAN
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top