Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Zelim samo da se zahvalim igracima i Duletu sto su mi podarili ova tri meseca , kada sam uzivao kao nikad za 35 godina grobarstva.

Berta izdrzi cekamo te, ti si nas brat zauvek!
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Šta rekoše Luča i Gagi za ostanak u klubu, propustio sam nekih 15ak minuta SOS koša.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Jel ima sanse da neko nakaci snimak jucerasnje utakmice sa arene, to mi je poseban gust da slusam
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.225
Reaction score
2.708
Sad ce konferencija Duletova. Covic nije smio drzati konferencije...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.917
Локација
NBG
Citanje sa usana?
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Sad vec zalazimo u govore tela i ostalo. Ljudi opustite se i uzivajte u tituli.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
За сву тројицу :respect:respect:respect
Атмосфера у тиму нам је толико добра да би било грехота раздвајати ове момке.
Нађите паре како знате и умијете да остану бар још једну сезону на окупу!
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Carevi.
Znaci placem sta god Gagi kaze :D neverovatan car :D
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
981
Reaction score
1.963
Posrao ga Lucic nacisto ( jakovljevica) u vezi ramenog pojasa :D
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.225
Reaction score
2.708
Upravo tako. Ovo je bilo dva sata uzivanja i skoro neprestanog smijanja. Koji su to carevi. Ovo svako mora pogledati. Kad snimite i postavite na YT, molim vas da postavite na sajt. Samo nisam znao neke detalje. Gagi izgleda cak i previse miran :) (ko bi rekao), ali su ga izgleda zato ova dvojica redovno prozivali. Ko je ludji Gagic ili Musli? Gagic je lud i vise nego sto se misli, ali je Bogdan najludji. Ko najbolje zakucava? Gordic, Musli zna zasto :D

Da ne prenosim sad sve, ali ovo je bila milina za slusati i gledati. Zivjeli momci i ostali sto duze u Partizanu.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Богдан се извињава што се не сећа презимена првог тренера - Виктора, кратко га је тренирао, мада, "тада сам тренирао и фудбал" :buhaha

Лучић утерао смраду циганском Јаковљевићу у вези раменог појаса. :respect
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Dragan Milosavljevic ili "Sigurno da je... ":D Zajebao je i Tosu, da tako kazem:D Gagi mi deluje kao nerealan lik, ali toliko ne moze da se opusti da je to strasno. Tek kasnije se malo opustio i to kad mu se ne postavi pitanje, nego kad dobaci nesto.A Bogdan je posebna prica, vlro cesto izgubljen u vremenu i prostoru, stvarno nerealan lik, jos od one scene u laktasima kad jede zu-zu, a Tegi ga snima:D Tad mi je postao jedan od gotivnijih likova.
Samo mi zao sto je islo pokrivanje u trenutku kad je Tegi postavio Lucicu pitanje, a Dragan odgovorio, tj prepoznao se u pitanju:D Zao mi sto mu facu tad nisam video, osecam da se zacrveneo:D
P.S. Jesmo mi omasili temu ili moze i ovde da se pise? Ceo dan se pisu iste stvari na 2 teme, totalna anarhija, moderatori se opustili, kraj sezone, vec ste na odmoru:D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.917
Локација
NBG
Odlicna emisija, samo sto sos trokira na kds-u kada su Tegijeve emisije, stalno secka i prekida.

Tegi: Prema kome je Dule najstroziji a prema kome najblazi u timu?

Dragance: Najstroziji je prema Tosi :buhaha:buhaha:buhaha

Bogdan: Najblazi prema Misi Tumbasu.

U ponedeljak ce biti jos bolje.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Realno, onaj ko nije gledao propustio je odgovore u jednoj recenici...Cenim da ovim momcima tako vriste jaja da se eksponiraju u javnosti ili glume neko ludilo na TVu da je to za divljenje.

Sve sto su imali da kazu verujem da su rekli na parketu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top