Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Uzivao sam dok sam gledao momke kod Tegija. Snimak iz svlacionice, Bertansove suze, Bogdanovo dozivanje narandzaste haubice i Luciceva inicijativa da mu se pridje... jebote, ne znam koji dio snimka je ostavilo jaci utisak.

I naravno, da pohvalim MVPovce za gest! Volio bih kada bih i ja iz BN mogao da posaljem kakvu majicu, sal ili barem poruku podrske Davisu B.

...tacno cu da otvorim Tviter nalog, samo zbog njega.
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Haha dobro si se Simke setio za zu-zu i meni je to bilo gotivno, pa sam tada pomislio dal.sam jebote nastran :) ali kapiram da nisam, svaki detalj oko voljenog kluba obozavam.
P.S.
Jel se Bogdan zahvalio i Jakovljevicu?! To predpostavljam zato sto je bio u 'Zitku', da je samo zbog toga.. Ja onog idiota ne mogu da gledam
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Sin Dragan, je oličenje jedne rumunske poslovice, koja u u prevodi glasi "Šta radi đavo? Ćuti i jebe" A može da se okarakteriše i kao "miran ,tih,povučen i krvoločan" ;)
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Dragan Milosavljevic ili "Sigurno da je... ":D Zajebao je i Tosu, da tako kazem:D Gagi mi deluje kao nerealan lik, ali toliko ne moze da se opusti da je to strasno. Tek kasnije se malo opustio i to kad mu se ne postavi pitanje, nego kad dobaci nesto.A Bogdan je posebna prica, vlro cesto izgubljen u vremenu i prostoru, stvarno nerealan lik, jos od one scene u laktasima kad jede zu-zu, a Tegi ga snima:D Tad mi je postao jedan od gotivnijih likova.
Samo mi zao sto je islo pokrivanje u trenutku kad je Tegi postavio Lucicu pitanje, a Dragan odgovorio, tj prepoznao se u pitanju:D Zao mi sto mu facu tad nisam video, osecam da se zacrveneo:D
P.S. Jesmo mi omasili temu ili moze i ovde da se pise? Ceo dan se pisu iste stvari na 2 teme, totalna anarhija, moderatori se opustili, kraj sezone, vec ste na odmoru:D

Aj stavi još jedan:D pa da svi odreda podobijamo epi napad:D
Još si ih poređao po dijagonali
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Jbt ja kad god gledam/slusam ovog coravog iz fmp-a ja imam takav neki cudan osecaj..osecam da je to takva neka mutljavina, da je to takva jedna farsa, znaci SAM BOG zna kakva je pozadina cele ove price sa cokijem.. mislim da je ova njegova prica sa cigojnerima prevara milenijuma, i ozbiljno mislim da bi svi cigani koliko ih ima trebali na neko vreme da skrenu misli sa Parizana, i da se okrenu ka svom dvoristu, jer se u njemu nalazi najvece zlo (ja tako osecam) po njihov klub. Realno, ja ocekujem da ce se sa ulaskom Cokija u Zvezdu zavrsiti i posojanje istoimenog kluba. Ali najiskrenije verujem da ce ovaj covek da ih zakopa kao nikada do sada i da ih ugasi za sva vremena. Da sam ja navijac fmpdive ja bi se puno vise plasio ovog coravog nego Partizana. Ovaj covek je neko tesko zlo, a oni jadni jos uvek nisu ni svesni sta ih je snaslo sa njim..u njemu vide spasioca a on im je donosilac apokalipse.

eto to je iskreno sta ja mislim da ce se desiti.. e sada sto ja kao Partizanovac sa tim njihovim konacnim unistavanjem nemam nikakvih problema, to je vec nesto drugo :D

znam da je njegov snimak pusten posle emisije, ali je u istoj najavljen i na istu se stvar odnosi, pa racunam moze se ovde o tome..
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
@undercover
Svaka cast za video. Posebno je dobar kraj, sa citanjem sa usana :D
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Sin Dragan, je oličenje jedne rumunske poslovice, koja u u prevodi glasi "Šta radi đavo? Ćuti i jebe" A može da se okarakteriše i kao "miran ,tih,povučen i krvoločan" ;)
Znad da za svakog masovnog ubicu ili silovatelja kazu bio je fin momak iz kraja, tih i povucen, pravi domacin. Sva sreca pa ovaj siluje i ubija na terenu.
Aj stavi još jedan:D pa da svi odreda podobijamo epi napad:D
Još si ih poređao po dijagonali
Opusti se, nece nista da ti skodi, zamisli da sam stavio one psihodelicne:D
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
Краљеви су сва тројица, али се тачно види да највише зајебавају Гагија. :) Што неко рече изнад, он све што има каже на терену. Једини је свој минут на телевизији да каже шта год хоће искористио тако што је ћутао... :D

Стварно је милина и право уживање слушати их.
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
Богдан се извињава што се не сећа презимена првог тренера - Виктора, кратко га је тренирао, мада, "тада сам тренирао и фудбал" :buhaha

Лучић утерао смраду циганском Јаковљевићу у вези раменог појаса. :respect

jedan od najogavnijih likova mi je taj jakovljevic,ljigav i ogavan sav...
nisam gledao taj deo kad se on bio spominjao ,kad ga je je luce spomenuo ,o cemu se radi? :)
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
@undercover :respect

Tacno sam se najezio tokom gledanja klipa. Bukvalno ono sve sto smo prezivljavali u toku sezone ubacio si u ovaj klip.

Ova sezona kod Duleta vredi kao 5 kod osrednjih trenera. Koliko su nasi igraci napredovali tokom sezone. :respect

Da nam je doci do para pa da ovo blago zadrzimo. Ubedjen sam da im ponudimo 60% ugovora koji mogu dobiti u inostranstvu da bi svi ostali na okupu...a sa ovom ekipom uz odredjene rotacije čuda bi pravili.

Institucijo, srecna ti 20. titula. :pfc:
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Bogdan je mnogo zlatan.
toliko ga volim kao da mi je rodjeno dete.
Luca fenomenalan zajebant,a Gagi teska ladovina:D
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Poruke tipa ko odlazi i dolazi su obrisane jer ne pripadaju temi Superliga 2013
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top