Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga 2013

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
V I P
07derbi.jpg

I ja pomislih da je pokojni Prele. Jeste se matori Rakoč ugojio...
A ova plavušica je Rakočeva sestra, moja bivša koleginica sa faxa. Nije loša cura, samo joj je mozak povezan sa bojom kose.


Što se tiče utakmice? Gordiću, šta ti bi? Gde si ti spavao 6 meseci? Nemoj da ovo bude samo jedno blistavo veče, da nastaviš tako!

Čestitke momcima, jutros sam u 5 gledao reprizu. Odigrali su utakmicu skoro perfektno. Možda jedna od najboljih partija ove sezone. Nema euforije, tek je prva pobeda, trebaće nam barem još 3 ili 4!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
Da li je neko primetio, na povike ciganjske rulje "uzmi Dule naše kurčine", da se GOSPODIN uhvatio za medjunožje, ili sam ja to utripovala?! Kako god, MOMCI SVAKA ČAST!!!
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Mogao bih da se zakunem da sam ostavio komentar pre nekih 20ak minuta al vidim nema nista, da nije neko slucajno greskom obrisao? :)

Greskom si napisao 2 ista posta, pa verovatno u istom trenutka 2 razlicita urednika su izbrisali oba. Izvinjenje za pometnju.

WebCrew edit
 
Последња измена:

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Da li je neko primetio, na povike ciganjske rulje "uzmi Dule naše kurčine", da se GOSPODIN uhvatio za medjunožje, ili sam ja to utripovala?! Kako god, MOMCI SVAKA ČAST!!!


Ja sam primetio da im je aplaudirao...

Unistili smo ih udvajanjima na piku, ceo tim je radio kao jedan. Svi su stizali na pomoc, gradili, skakali. Ponekad se i uplasim kad vidim kako dvoe skacu na loptu posle suta, a onda shvatim da je bolje i to nego da gledaju kako pada.

Stojance lepo objasnio za Bogdana i njegove zavrsnice. To bi trebalo da dodje malo sa iskustvom. Bitno je da se njegovih 2/14 iz igre i nije toliko osetilo na utakmici. Zato Dule insistira na granitnoj odbrani, prvo odbrani pa onda mozes i da promasis.

Bertans mi iskida zivce sa njegovim zavrsnicama pod kosem. Mora to mnogo bolje. Mora da koristi ciste zicere.

Gordic cim je izbacio onaj defanzivni dribling posle pika, poceo je da lici na pravog pleja. Ocigledno da radi puno na tome i da mu je Dule pripretio bude li jos jednom stao posle pika da ce biti gepekovan. Ima brzinu, ima odraz, svi preduslovi su tu da moze da busi protivnicku odbranu kao sinoc.

Musli je najveca anegdota. Covek ugura Katica ispod obruca, ali nema teorije da ubaci poluhorog. I onda sve pada u vodu. Nekako je mlak na skoku, Katic ga drzi konstantno na podlaktici i uzima loptu bez problema. Ne smem ni da zamislim koliko bi bio bolji da ima upola Gagiceve energije, da i kad promasi kidise na skoku.

Vesterman je juce pokazao zasto je jedan od najvecih talenata u Evropi i zasto ce biti verovatno draftovan ove godine. Pas bez gledanja, sut sa poludistance iz driblinga, forsiranje najboljih resenja u napadu.

Povodom Lovrenja se nisam ijasnjavao kad je Gordon otpusten iz prostog razloga jer nisam hteo da kvarim kriticku idilu. Od pocetka sezone sam imao stav da je Gordon (kao cetvorka) najveci problem ovog tima u napadu, a bio je i u odbrani teska kiksara tamo sve do januara, trebalo mu je 3-4 meseca da ukapira sta je preuzimanje, kad se to radi... Sa Lovrenjom nismo izgubili na skoku, ni u odbrani, sasvim dobro to odradjuje, konstantno se bije dole. Savovic je juce bio odstranjen iz reketa, sto bas i nije bio slucaj recimo u prvom derbiju. Ali je neprocenljiv njegov doprinos u napadu, ne samo individualno, vec i gledano sa timskog aspekta. Videcemo posle ove utakmice koliko ce ga pustati za 3, kao sto su juce mislili da ne moze da pogodi. Covek je tehnicki odlican, juce kad je napravio onaj prodor gde je verovatno 90% ljudi (kao i ja) videlo faul u napadu, on se zaustravio, okrenuo i polozio. Samo napred.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Odlican je Dule bio sinoc, priprema, neke takticke zamisli...mada stoji ono sto pricam cele sezone da svaki put kad igramo suprotno od njegove filozofije to bude dobro...Gordica ne volim, ali on je runandgun igrac, divljina, do kraja i kod Duleta je isecen (mada i ne mogu da kazem da je to bas lose) a sinoc nije imao rezervu posle iskljucenja Lea (strasno koje licne), svi su stali i nista mu nije drugo preostalo nego da se ubaci u svoj mod i uspelo je...tu treba da se nadje sredina izmedju njega i Duleta, da i on te svoje karakteristike uklopi u ozbiljnu, organizovanu kosarku koliko god je moguce.
Gagic napredovao ali i dalje ima momente kad bih ga tukao kako glupo radi stvari na obe strane.
Zofri odlican, govorio sam da ne smemo da ga se odreknemo jer je veliki materijal (druga je stvar sto sam mislio da je Gordic taj kog treba da otpisemo :D)
Bogdan i kad ga nista nece u napadu je jednostavno igrac koji najvise utice na nasu igru ako igra...ko uzima za ozbiljnu +/- stat videce njegov uticaj
i za kraj Dragan...sto puta receno ali jbte kakav car...koliko samo radi i sve zatvara i hapsi. Nadam se da ce zauvek ostati kod nas.


Растемо као екипа и бићемо све бољи.
Има ту доста рупа, не треба летети, ми и даље имамо брдо дечијих болести, али ми ћемо болести прележати, време ради за нас. Неће сви ови играчи бити бољи, нити ће сви постати играчи, али довољно је и само пар да ово буде одлична екипа ако остане на окупу.
И за све легендарна реченица, легендарног лика.
http://www.youtube.com/watch?v=5-1jgNhopNo

to je to.


da, i sto vise da igraju Bogdan i Dragan zajedno na 2,3...odlicna nam je ta niza postava, sto je Dule tek sad poceo da je malo forsira iako smo mi neki mislili da je trebao odavno :D
 
Последња измена:

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Ima li negde snimak cele utekmice ili bar poslednje cetvrtine ?
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
PUNI BRE NEROTKINJU!
bravo deco moja, kamen oko vrata skinut.
ova pobeda ce nam znaciti vise na psiholoskom nego u rezultatskom smislu.
posto sam radio nocas pokusacu da nadjem negde snimak da pogledam ovu rapsodiju.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Dobro je sto imamo dosta igraca koji mogu da budu junaci utakmice , nijedan ne odskace od ostalih , svi su jedanki sto se toga tice. Lovernj , Bertans , Gordic , Vesterman , Bogdanovic, Milosavljevic , Lucic....sva sedmorica mogu da budu junaci utakmice. E to je ono sto nas cini jakim.

Bice ovo pristojna ekipa od koje se necemo stideti sto nose crno -beli dres, naprotiv , imacemo cime da se ponosiomo. Svaku utakmicu ove sezone smo odigrali iz sve snage , i to je ono najbitnije, pa i protiv Solnoka u Madjarskoj , i protiv Sirokog u Sirokom, i protiv MZT-a u Skoplju , svuda smo davali 100% , uveren sam. Dule ni po koju cenu nije odustajao od svojih principa , i to je pokazatelj da se ni malo nije promenio. Rezultat toga je da imamo ekipu koja moze svakog da pobedi.

Da dodam i Djordja Gagica. Dakle , to je OSAM igraca koji mogu da ponesu epitet igraca utakmice. E, pa nisam siguran da smo tako nesto imali ni u sezoni 2009\10 , toliko igraca koji mogu biti najbolji na utakmici. Skoro svaku utakmicu nam razliciti igraci budu najbolji. Citava jedna petorka , i jos 3 igraca. Postovanje.
 
Последња измена:

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Док се обични смртници радују и препуштају приземним задовољствима, Ђекић већ размишља о наредном противнику.
:buhaha isto sam pomislio kada sam sredjivao sliku. Nama treba kao leba jedan takav
Jesam ja tebe uveo u PIONIR da slikas kosarku ili ucesnike farme :pickaciganska,ali dobro treba ovaj narod da vidi kako izgledaju farmerske picke.Goran Rakocevic kao da je stigao direktno iz Lisovica,jel bar skinuo blato ispred hale.
Izvini šefe ,neće se više ponoviti :D
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Moram da i ja kažem reč dve o dragančetu. dečko možda nije ekstra klasa, i kudio sam i pizdeo od njega u prvoj vladinoj sezoni (jebo mi pas mater glupu), ali što kaže brmba, dečko je jebeni pit bul. ja bih njega pred derbije hranio sirovim mesom i puštao sa lanca da pokolje cigansku bagru. svaka mu čast, matorog rakočevića je pocepao odbranom, ciganska žabetina nije mogla da prismrdi košu. Igra svaku utakmicu ko da je sutra smak sveta. želim da postane novi petar božić i da ostane doveka u Partizanu.:respect

a za trojku iz trka, ja ne znam, imao sam utisak da me je voz udario od šoka. bravo bre dragane care.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Stvarno ne kapiram dokle cemo trpeti sve ovo? Zasto klub cuti, zasto tuzilastvo ne pokrece postupak? Od tuzilastva nisam nista ni ocekivao, ali nas klub je morao da se oglasi! Cije dugove i kome placamo? Zaista ne kapiram...
"Izvini, necu vise, keve mi", i sve u redu!?
http://sportal.rs/news.php?id=97801
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Prica se da je armija limenki onako hitro napustila Pionir kako bi uspeli da uhvate poslednju 88icu.

Не, не колега, у питању је 58-ца, Панчевачки Мост - Железник. Јебига, много касно почела утакмица, а та 58-ца баш и не иде нешто често.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
P.S. Na dva - tri minuta do kraja iz ciganske prve ekipe se cuje legendarni krik - "ne daj stoka da nas nabije" :buhaha

Postoje stvari koje se ne mogu kupiti ni masterkardom. Ni danas ne mogu da nadjem prave reci za ono zadovoljstvo od sinoc! :pfc:
Klinci su sad SIGURNI da mogu, cigani vise ni u sta nisu sigurni, pocev od toga dal mogu, pa sve do toga ko su uopste i za koga navijaju. PUNI DO KRAJA, USRALI SU SE U GACE.

Nasi nek samo nastave ovako. Sinoc su pokazali da mogu, kad je potrebno, biti 'ladni kao spricer, a ovim njihovim matorcima usla voda u usi i tek ce da udje :napred Partizan
Edit:
JNA obavjestavaj nas sta planiramo da radimo povodom onog gadjanja od sinoc. Nek mu (ili klubu za koji navija a koji je bio organizator) makar uzmu neke pare kao odstetu ako vec nece da ga tjeraju u zatvor. Ovo stvarno nema smisla da ostane na onom sto se on kao izvinuo. E nece moci. Da je to bio bilo ko drugi, javnost sama bi ga osudila na maksimalnu zakonsku kaznu. Ne smijemo sami sebe pokopavati dopustajuci im tako nesto.
 
Последња измена:

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Povodom jučerašnjih događaja na utakmici 2. kola Superlige Srbije i izvinjenja novinara Aleksandra Jovanovića, trener Partizana mt:s Duško Vujošević je rekao:

"Prihvatam izvinjenje iako njegov gest na utakmici ne razumem, niti mogu da oprostim. Kulturno je što je smogao snage da se izvini i pokaže da nije prost čovek, ali utoliko pre mi nije jasno njegovo ponašanje na meču", istakao je šef stručnog štaba kluba iz Humske.

sa klupskog sajta
 

Stephone

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
62
Reaction score
1
Локација
Tri Tiganja

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Karaj Dule cigane ludake...napusite nam se kurca budaletine.
Kompleksasi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top