Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Superliga Srbije 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
jos sam pod utiskom i posle prospavane noci. usrali smo im se u zivot svima re
dno i zato mi je ova titula jedna od drazih.
ne shvataju sektasi jednu bitnu stvar,a to je da sto nas vise ponizavaju sto sinoc onakvim navijanjem i pljuvanjem, sto na onom derbiju u rupi onim udarima,veca im kur*ina uleti. ne shvataju i ko ih jebe, nadam se da nikad nece ni shvatiti. samo nek nas inspirisu
Toso,Danilo,Vlado hvala na svim ovim divnim godinama,a i vama momci veliko hvala jer vi ste izneli sezonu kako tako,al ste nam osvetlali obraz kad je najbitnije!
Nista,rekonstrukcija tima pa u pohode na dvadesetu!
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Dobro vam sampionsko jutro, sestre i braco!

Ima li sta lepse nego ujutru uz kafu izgustirati impresije i komentare u pobednickom raspolozenju, pride zacinjenih vapajem nesretnika od rodjenja koji od sve muke pesme pevaju? Tesko je bilo sta novo reci sto vec nije pomenuto, osim da mi ovaj osecaj uprkos visedecenijskoj hegemoniji nije dosadio. Jest´da glava malo zvrji, ali neka. ;) Nego, dve mi nepomenute stvari padaju na pamet trenutno.
Prva je: kako niko nije komentarisao ono bacanje lopte u lice nasem igracu od strane retarda koji se odaziva na ime Popovic, uz koje je pri tom i dobio dva slobodna bacanja?
Druga: sta bese sa obecanim oglasavanjem u vezi ulaska onolikog broja romuljaga u Pionir? Klub cuti, cuti i Je-Ne-A... Mislite da nas u slavljenickoj euforiji iskulirate? Nece da moze! Pricu na sunce! :)
 

Dr.Hofmann

Guest
Titula je crno-belaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Što reče moj kolega sinoć " konstantno se sprdamo sa bijedom":D

Deratizacija je uspešno izvršena, ali učitelj pacova je ipak preživeo, samo su mu prednji zubi naprasno narasli za dodatnih 11 milimetara:D

Ajde da vas podsetim kako ste juče kukali ovde "plašim se scenaria linča" trte mrte , koji bre linč , koja paklena atmosfera cigani i njihovo večito BLEJANJE

NJA NJA NJA NJA NJA NJA NJA,, OVCE ONE NENORMALNE NAPUŠITE NAM SE GROBARSKOG KURCA I NEMOJTE PRATI ZUBE GODINU DANA :D
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Braćo i sestre Grobari, nek nam je sa srećom nova titula!

Bilo je teže nego što se očekivalo, ali je dosta slađe. :D

Čestitke Vladi i momcima, šta su sve izdržali u onom krtičnjaku...

Radujte se! :šal


P.S.
Zašto se onaj pehar zove prelazni? Ne razumem, gde prelazi? :D
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Па, пред последњу утакмицу финала, из наших просторија прелази у халу где се та утакмица игра, а онда из руку тамо неког' прелази у руке пере капитена и тако у круг. Зато се зове прелазни.

Кад' већ споменусте Ђиласа, удружио се са ћокијем у злочиначком подухвату скидања Партизана са трона!!!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
I on i picka corava ubica Zorana Djindjica mogu samo kurca da nam se napuse i to samo tako ako im mi dozvolimo.Mogu za kurac da nas uhvate!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Druga: sta bese sa obecanim oglasavanjem u vezi ulaska onolikog broja romuljaga u Pionir? Klub cuti, cuti i Je-Ne-A... Mislite da nas u slavljenickoj euforiji iskulirate? Nece da moze! Pricu na sunce! :)

Pa vec je bilo saopstenje kluba da su cigani imali falsifikovane ulaznice pa ih je zato bilo toliko...

Ali, to je sad manje vazno, TITULA JE CRNO-BELA !!!
 

ALEXA01

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
41
Reaction score
3
Локација
Beograd
Postojanost, čvrstina, vera i nada. Sve te stvari POSTOJE. Nas KK to dokazuje od kada postoji. Hvala vam (nam) svima sto smo sve izdrzali! Sami protiv svih.Svima čestitke. Drago mi je sto sam deo naše porodice.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
КК Партизан ми је синоћ улепшао вече! :)
Каква ментална снага нашег тима, па ја бих после онаквог пљувања скочио на трибине и морао да убијем говедо... свака част људи, наклон до пода!
Честитам свима на освојеној титули, од чистача и чистачица у клубу па до Даниловића, а и нама овде на форуму. Одморите се мало па идемо све испочетка!
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Cestitke igracima, strucnom stabu, ljudima koji vode KK i svim ostalima kojima je Partizan u srcu. Jedna od najsaldjih od ovih 11 uzatopnih titula, zbog svega sto se desavalo u poslednjih godinu dana. Zbog pritisaka, fuzionisanja itd. U totalno neregularnim uslovima smo dobili utakmicu i to ovom finalu daje najvecu draz. Pokazali smo jos jedanput po ko zna koji put koliko smo veliki klub. Koliko smo se izdigli iznad svih na ovim prostorima. Jaci smo mnogo od svih ostalih u svakom pogledu i zato dominiramo. Postali smo nedodirljivi za okruzenje, na mnogo smo visem nivou.

Uzaivajte u ovim danima radosti.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Честитам играчима на освојеној титули! Онакво пишање по сиротињи одавно није виђено. Честитам и навијачима Црвене Звезде Београд Диве што су оправдали свој надимак.

Ако се за неку титулу може рећи да је најдража, онда је то сигурно ова.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Cestitam igracima na osvojenoj tituli!!!! I to u ovakvim uslovima.. Nisam stigao juce posle tekme nesto da napisem, zato cu sad samo ovo:
:pfc: DOMINATION!!!!!!!!!!! :pfc:
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
Кад' већ споменусте Ђиласа, удружио се са ћокијем у злочиначком подухвату скидања Партизана са трона!!!

I posle veruj ciganinu, a dobio je podrsku naseg kluba za mesto predsednika. Jebem li ti seme narandzasto, jebem ti i onog tvog Zivorada Andjelkovica... Umesto da sedi u zatvoru, to govno Zika pauk je pomocnik gradonacelnika. Pazite vi tu funkciju "pomocnik gradonacelnika" . Verovatno pomaze narandzastom tako sto mu ga pridrzi dok pisa ili mu spusti dasku od wc solje kad hoce da sere. Skup olosa i kriminalaca zajedno sa cokijem koji bi da opet pocnu projekat evropske dive. Oprezan biti sa ovim smrdovima, nista im ne treba verovati.

Sto se tice jucerasnjeg meca svaka cast Vladi i Milosavljevicu pre svega. Milosavljevicu jer nije uzeo loptu kada je pogodjen pa zavalio u glavu govedo iza kosa a Vladi na kuliranju jer pljuvanje je zaista tesko izdrzati. Sve covek moze da izdrzi ali kad te neko pljune auh sunce ti, celicni zivci VJ koji su bili potrebni ekipi. Maloumnici koji navijaju za klub koji i nije njihov, jos jednom pokazali kakav su jad i beda. Kad oni pocnu kako su gospoda, kako smo mi stoka a onda dodje utakmica kao ova sinoc i pokazu da su smrad kakav ne postoji na kugli zemaljskoj.

Sada odmoriti pa pamet u glavu za sledecu godinu. Hvala svim igracima na trudu, zelji, borbenosti. Dali su sve od sebe, tako da necu o tome kome bi se trebalo zahvaliti, trt, mrt... Najvaznije je da napravimo dobru selekciju od ovog tima za sledecu godinu, dovedemo dobra pojacanja a s druge strane obratimo paznju da ne ispadnemo govna prema onima na koje necemo racunati .
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Да то заборавих, добро ме колега Бранко подсетио. Какав скуп кримоса, наказа и малоумника у хали мајко мила. У првом реду ,,српски бизнисмени'', оличења пљачкашке приватизације у Србији, један поред другог, ,,господа'' Небојша Човић и Зоран Живковић. А мало иза њих Жика Анђелковић. А утисак су комплетирали Сузана, Бутулија и остали ,,великани'' циганмале, који су се тако лепо уклопили у целу циганску атмосферу.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.532
Локација
Beograd
sesi
ДЕЛИЈА
PostPosted: 15 Jun 2012 22:00
ево неки лични утисак, обрили смо рекорд по броју гледалаца, навијње јако добро, поготово кад се узме у обзир да није могло да се дише и мислим да су сви ушли који су дошли Smile
можда најбоље је било трећа четвртина "Цигани сам..."

на терену можда нам је хвалило и мало среће, не треба да очајавамо за овим јер смо прошле године банкротирали а они праве институцију 15 година и опет им равноправно парирамо

следеће сезоне, европа и домаћа лига

Preneseno sa ciganjskog foruma.
1.Rekord hale kapaciteta 2000 gledalaca oborili hahha.2.ciganin si nego sta si.3.nije hvalilo nega je falilo ali dobro ciganin si pa ti je oprosteno.4.Institucija nego sta.5.I na kraju neizbezna sledeca sezona.
Da ih nema trebalo bi ih izmisliti.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.917
Локација
Kej Republika
Честитке момцима и Влади !!! Ово је једна од дражих титула у мом животу.Ово је први пут да освојим титулу против два клуба.Шта је следеће? Да припоје још неког? Није фрка јебаћемо и 3-4 фузије одједном!

Момци на заслужен одмор,репрезентативци да се наметну код Великог Дуде, па да кренемо и по 20-ту титулу !!!

Боже хвала Ти што сам ГРОБАР !!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ne znam za vas, ali kada sam sinoć videla suzanu, znala sam da nema šanse da izgubimo :wink:

Vlada je, prosto rečeno, sinoć održao čas iz dostojanstva ciganima, ali boga mi, i iz košarke pacovu :clap:
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
Коју Сузану, о коме се ради?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top