Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Teniski klub Partizan

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.475
Reaction score
624
A vidim sada ima crveno bele znojnice na Wimbledonu :pickaciganska :D Bilo je jace od mene :)
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.115
Reaction score
32.355
Локација
vaginamandibularia
Troicki predevodi Zvezdu, Hrvat Karanušić Partizan
12. jul 2009. | 13:26 | Izvor: Sportske.net
Pošalji komentar
Komentari (0)
Pošalji
Odštampaj
Podeli


U nedelju počinje takmičenje u Prvoj ligi Srbije u tenisu. Glavni favoriti za šampionsku titulu su Crvena zvezda i Partizan. Crveno-bele predvodi drugi reket Srbije, Viktor Troicki, dok će crno-beli biti pojačani Hrvatom Rokom Karanušićem.

Ovogodišenje ekipno prvenstvo Srbije u tenisu trebalo bi da bude izuzetno zanimljivo jer su novouvedena pravila omogućia ekipama da sastave vrlo jake timove. Najveći favoriti za šampionsku titulu su Crvena zvezda i Partizan, koji će imati i pojačanja iz inostranstva.

Devet ekipa podeljene su u dve grupe, Partizan, Vojvodina, AS Beograd, Žak Sombor i Topličanin se takmiče u A grupi, dok će Crvena zvezda, Dinamo, Novi Sad 2002, AS Novi Sad igrati u B grupi.

Posle skandaloznog zavreštak prošlogodišnjeg šampionata i doping afere, takmičarska komisija je odnela odluku da se ove godine finale igra na neutralnom terenu.

Zvezdu će predvoditi Viktor Troicki, a u crveno belom dresu igraće i nastupati Ilija Bozoljac, Kazahstanac Jurij Šukin, Francuz Olivije Pasijans, Boris Pašanski, Nikola Ćirić, David Savić, Ivan Bjelica, Miljan Zekić, Nikola Bubnić i Danilo Petrović.

Crno beli tim na prvoj tabli ima Hrvata Roka Karanušića, a pode njega su u sastavu i Britanac Aleks Bogdanović, Goran Tošić, Vladimir Obradović, Aleksandar Slović, Darko Mađarovski, Dušan Lajović, Arsenije Zlatanović, Aleksa Ilić, Ivan Milivojevi i Ljubiša Jovanović.

U mečevima prvog kol Crvena zvezda i Partizan su slobodni, a ostali parovi su :
Grupa A: Vojvodina – Topličanin, Beograd – Žak.
Grupa B: Dinamo – Radnički, As Novi Sad – Novi Sad 2002.

Mečevi plej ofa za prvaka Srbije su na programu 20. jula.




Je su ovo neki tripovi?
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Nisu, cigani se pojacali , pa i mi moramo.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
E brate pitajte Duleta Grujica odkud ja znam majke mi :D
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.115
Reaction score
32.355
Локација
vaginamandibularia
Ma baš me briga odakle su, ali stranci? Trip, majke mi.. Što onda lepo ne angažujemo Federera za finalni meč, a u dublu Zimonjić i Nestor?
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
А њих баш заболе да се цимају да играју наше првенство...
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
Nije ovo nista cudno. Odavno je trend u svetu da se za nacionalne lige angazuju igraci iz inostranstva, a posebno oni iza 100-tog mesta na ATP listi. Ovi ostali imaju manje- vise utvrdjene kalendare za nastup na turnirima i ne smeju puno da odstupaju kad vec imaju prilike za nesto vecu zaradu, mada neretko i oni odigraju recimo prvu nemacku ligu.
Nemacka liga je jedna od najbogatijih i najplacenijih, pa za odigrano prvenstvo u cetvrtoj nemackoj ligi na primer, oko 8-10 kola u roku od 3 meseca, gde igraju srbi, hrvati, bosanci, makedonci, rusi i ko jos ne, zaradjuje se oko 5.000- 8.000 evra, plus mogucnost za dodatnu zaradu ako se sparinguje nekom igracu iz tog kluba gde se nastupa. Da ne pricam o prvoj ligi.
Srpsko prvenstvo je te jacine da jednostavno ne moze platiti ni privuci bolje igrace, pa je Roko Karanusic i premija, a morali smo se pojacati, jer samo pogled preko sastava pokazuje da smo objektivno slabiji. E, sad sto je hrvat... verovatno nije bilo bas puno boljih prilika, morate shvatiti da se radi o kompromisnom resenju kad su parametri novac, dostupnost igraca, jacina nasih veza i jos neki faktori.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.115
Reaction score
32.355
Локација
vaginamandibularia
Ma ako dečko simpatiše Partizan, nek je i obrezan! Sigurno nije dinamovac, takvi ne bi igrali za Partizan ni u boćanju. Jedino me čudi što nismo povukli Tipsu da i on odigra neki meč, npr finale.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Tipsa je malo neozbiljan , a da cimamo Zikija za igranje sa amaterima stvarno nema smisla.
 

zaka

Guest
ne bih imao nista protiv da ovaj Hrvat igra za nas!! po nemi ko god postuje Partizan,moze da igra u Partizanu! (ali da ima kvalitet)
 

Stajls

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
90
Reaction score
24
Локација
Rio de Zivkovo
Po meni,ko nosi sveti dres za mene je svetinja,pa bilo koje nacije bio !! Ljude delite na dobre i zle,a ne kom narodu pripadaju !!! Roko,dobrodosao u crno beli tabor i zelim ti puno uspeha u timu Partizana !!!!!!
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Teniserke Partizana na tronu

Andrea Petković, Bojana Jovanovski, Marija Mirković i Tamara Čurović ostvarile su pobede nad teniserkama Crvene zvezde u finalu prvenstva Srbije i donele ubedljiv trijumf Partizanu.

Crveno-bele su predale meč u dublu, pa je konačan rezultat finala bio 5:0.

Finale šampionata Srbije odigran je na terenima Gemaksa.

Partizan - Crvena zvezda 5:0

(Andrea Petković - Carmen Klaška 6:1, 6:1, Bojana Jovanovski - Ana Jovanović 7:5, 0:6, 6:3, Marija Mirković - Ana Timotić 6:2, 6:3, Tamara Čurović - Aleksandra Ludvig 7:5, 6:1, dubl nije odigran, meč su predale teniserke Crvene zvezde)
(MONDO mts)
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Честитке нашим тенисеркама, само дерите редом. :clap
 

VUGA

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
314
Reaction score
1
Pa zar i u zenskom tenisu da ih deremo. E nema smisla stvarno. Sto bi reko Misa Tumbas od srca cestitam teniserkama Partizana.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Kakve veze ima sto je Hrvat, ako doprinosi uspehu Partizana.Ja ljude delim na one koji navijaju za Partizan i na ostale.
 

grobarCG

Guest
sve su prilike da PARTIZAN nece danas igrati finale...

TK Partizan neće izaći na današnje finale, ako iz ITF ne stignu papiri za nesmetano igranje Hrvata Roka Karanušića za Partizan.

Ovaj teniser se odjavio sa turnira u Hamburgu, kako bi nastupao u finalu za Partizan, jer je dao reč da će igrati u srpskom šampionatu, ali sada ne može da igra na drugom takmičenju.


izgleda da je opet zvezda umijesala tu prste...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Opet ce zlezda dobiti titulu na zelenom stolu????? Steta mi smo institucija za razliku od njih u ovom sportu.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.115
Reaction score
32.355
Локација
vaginamandibularia
Setite se prošle sezone..


Od Partizana ni traga ni glasa, Zvezda prvak bez borbe?
20. jul 2009. | 11:39 | Izvor: Sportske.net, B92
Pošalji komentar
Komentari (1)
Pošalji
Odštampaj
Podeli


Kao što je i najavio njihov predsednik Grujić, crno - beli se nisu ni pojavili, pa će verovatno Zvezda biti prvak bez borbe. "Slučaj Karanušić" presudio, a neverovatno je da klubovi prave cirkus, u sportu u kome su mnogo bitniji pojedinačni rezultati.
Kako se i očekivalo, Partizan se nije pojavio na finalu šampionata države u tenisu.

Neke nezvanične informacije govore da su igrači Partizana dobili stomačni virus, ali je predsednik crno – belih najavio da se neće igrati, ako ne stignu papiri za Roka Karanušića.

Igrači i rukovodstvo Zvezde su čekali sat i po, slikali se, proslavili titulu, ali i zatražili da ovakvo ponašanje rivala bude kažnjeno. Šta će se dalje dešavati ostaje da se vidi, ali je neverovatno da se od tenisa, koji je ipak individualni sport i samo takmičenje klubova nije toliko bitno, pravi cirkus.

Partizan je optužio Zvezdu da je denuncirala rivala ITF – u, i da zato Karanušić nije dobio papire.
 
Top