Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Top 5 Partizan.net za sezonu 2019/20

Izaberi Top 5 Partizan.net-a


  • Total voters
    83

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Urednistvo foruma Partizan.net uz ogromnu pomoc clana @Grave organizuje glasanje za TOP 5 poteza dosadasnjeg toka sezone.

Andrea Trinkijeri je ove sezone odlicno sklopio kockice i njegov tim nije samo igrao, vec je plesao po terenu. Iz tog plesa su proizasli brojni dobri i atraktivni potezi.

Mi smo izdvojili najboljih 10, po našem izboru, a vas je zadatak da izglasate 5 najboljih.



Glasanje ce trajati 7 dana. Svako moze da dodeli 3 glasa.


p.s. Svesni smo da u glasanje nismo ukljucili brojne poteze, ali vas molim da se drzite ponudjenih opcija.





 
Последња измена:

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
XL2BBm.gif
ZYNEK6.gif

mOgWzp.gif
q7mWEr.gif

VAKzq5.gif
WLXArW.gif

810rnl.gif
oVkWoz.gif

D1lKDB.gif
GvoNJy.gif
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.529
Reaction score
3.666
Локација
Beograd
1. 9
2. 4
3. 10

Steta sto nema dvostruke banane Mozli i Rasa protiv Kubana. To je za Top 3
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Не памтим оволико атрактивних потеза у једној сезони. НБА Партизан.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.147
Reaction score
3.633
1. 4ti klip, Jaramaz ozivljava stari duh Partizan. Ne podcjenjuj srce sampiona, kao u linku ispod :)

2. 6ti klip, Simanic odlazi po burek Novici i tamo srece Davidovca :)
3. NBA Mozli, bilo koja tri zakucavanja ali neka bude 1. 3. 10.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ja ladno nisam nijednom glasao za brata Mozlija a covek se ubedljivo najvise puta pojavljuje u klipovima :banghead:

Ali ajde da se izvucem nekako... Crni brat je van konkurencije sto se atraktivnosti tice pa sam hteo malo drugima da ucinim :)

I krivo mi je sto nisam glasao i za Trifu i njegov fantastican potez i kucanje...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Glasala a nisam obrazložila - Jare - mutant iz dežele, mislim da objašnjenje ne treba, Novica - mutant iz komšiluka, nek' je i najgluplji i najbezvezniji potez, kod mene je najvažniji jer budi posebnu emociju, prema Kapitenu su mi i inače sve emocije i upućene, Pejdž-Tomas - Lokomotiva, sviđa mi se kombinacija njih dvojice, pristojan momak i divljak (u pozitivnom smislu) i njihova saradnja...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Али како Новица даје лопту Бориши после егзекуције. У фазону "Док сам ја ово радио Рудију Фернандезу и Филипеу Рејесу, ти си још гледао Покемоне!"
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ja sam dao glas Novici jer je ono bila esencija pameti u košarci. Dalje, Trifunoviću zbog hrabrosti, spretnosti i soldarnosti prema njegovim godinama. Na kraju, glas sam dao Mozliju za poslednji potez, jer mi je najlepši od svih njegovih, najduži i najteži pas i najduža kretnja. Ovaj glas je ujedno za njegovu borbu i snagu tokom cele sezone. On i Gordić se dobro razumeju.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
1. 4 - Јарамаз. Коментар заиста није потребан;
2. 7- Мозли/Гордић. Брутално силовање циганско-словеначког хрта;
3. 8 - Трифуновић. Промешао ову двојицу и закуцао кроз још двојицу. Бруталан потез;
4. 6 - Новица. Стара школа. Форма је пролазна, класа је вечна;
5. Овде сам имао озбиљну трилему између Мозлија против Дарушафаке где је лудак закуцао преко двојице, Пејџа и Томаса против Локомотиве, јер је врхунска завршница акције у питању и Томаса против Будућности. Глас иде за Томаса, ајд што је лудачко куцање, али уздах целе хале после куцања је непроцењив :D
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Novica, i košarka u malom prstu. Potez na nivou Bodiroginog školovanja mladog Karmela.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
1. Jaramaz - vratio nam veru da i kad je sve izgubljeno mi smo lavovi i boli nas kurac šta ovce misle!

2. Mozli banana pa Gorda - požrtvovanost Mozlija je fanatična, prava grobarska. Džaba i onom govnaru što ga je vukao, nije spasao slinavog gana!

3. Trifunović - nadam se mnogim ovakvim njegovim potezima u sledećih par godina!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Извињавамо се, нисам уопште то перцепцирао. Онда:
1. Јарамаз
2. Мозли/Гордић
3. Трифуновић
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Vidim da je vecina glasala za Jaramaza, ali po meni nepravedno prema Mozliju covek sa tolikom lakocom i atraktivnoscu radi da je zasluzio prvo mesto. Jos kad na to dodamo one njegove cudesne skokove i blokade.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Najljepši potez bez premca je pod brojem 1, alley oop gdje Mozli pritom preskače čovjeka. Jaretova trojka mora biti u svačijem izboru. A treći potez može biti bilo koji od ostalih.
 
Top