Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Top 5 Partizan.net za sezonu 2019/20

Izaberi Top 5 Partizan.net-a


  • Total voters
    83

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Jel moguce da nema potez Zagorca iz bolonje kad je ukrao loptu i prelomio tekmu?
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Ispravih se danas.Za mene br.1 mladost Trifunovic, br2 Old school Novica salje mutante po burek i br3 King Mozli i Gorda u filmu " Dje si poš'o ovako se to radi "
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Jel moguce da nema potez Zagorca iz bolonje kad je ukrao loptu i prelomio tekmu?
Nažalost samo 10 sam mogao izdvojiti.
I ovo je bilo teško jer ima još 20 koji su bili fenomenalni
Možda bude i glasanje za 6. Najbolji potez od preostalih i od predloga čisto kao kompromis.

Ali meni je najlepši potez nešto što je jebeno teško izvesti otuda obrazloženje mojeg odabira

1. Mozli protiv Dačke koji hvata alej up loptu Gordića bačenu u reketu gde su 3 igrača a ovaj zakucava preko igrača?!
Pa to nisam video ni u NBAu na allstaru
2.Trifunović koji je poentirao dok su 5 igrača aktivno pokušala da mu oduzmu loptu ,pritom zakucao preko dvojice koji su ga dodatno faulirali!?
Koliko god nebitna utakmica bila ovo je nešto što se ne viđa...Pa gotovo nikad.
3.Tomas koji zakucava čekićem iz sve snage sa kapice u punom reketu gde je igrač od 210cm.
To samo ludak i Jan Veseli rade u jakim utakmicama
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
U skladu sa ovim delom teme, mislim da mogu ovde da okačim, ukoliko nije odgovarajuće, slobodno premestite, obrišite...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.455
Локација
Beograd
1) trojka Jaramaza za pobedu
2) kucanje Tomasa protiv Lokomotive
3) lob za Mozlija protiv Virtusa

steta sto nema trojke Jareta sa pola u derbiju.
mnogo tezak izbor i zao mi je sto nema Novicine finte u mojih top 3.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Nije ni po kakvom redu:
Jare - nema tu šta da se objašnjava
Pejdz-Tomas - iz nekog razloga ovaj momenat mi se najjače urezao u pamćenje ove sezone.
Mozli (Darušafaka) -Brat preskočio čoveka. Ovo bi se u NBA mesec dana vrtelo po hajlajtsima.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
1. Новица/цигани-класично школовање набеђеног пубертетлије, још шмекерско додавање лопте после свега! Ствари постављене на своје место.
2. Мозли,Гордић/витамини- Првенствено због Мозлија који је подалпско говедо рестартовао и вратио на испашу. Тројка Гордића је само шлаг на торту!
3. Пејџ, Томас- Утакмица која је мене, а и многе друге уверила да имамо тим достојан европског пехара, а ово је најбољи потез те утакмице.
Неправедно сам изоставио Јарамаза, Трифу...али на мене је ово оставило најјачи печат!
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Za mene potez sezone Zagorac ukradena lopta, pa Tomas i Pejdz protiv Lokomotive, posle tog poteza slag na tortu kucanje Mozlija. Ta utakmica mi je dala neku nadu da mozemo da igramo sa najboljima ove sezone. I ta eksplozija u hali posle tog kucanja. Al pobeda kojoj sam se najvise radovao je definitivno Bologna i zato Zagorac i ukradena lopta.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Završiću ja glasanje...jer koliko je gusto morao bi praviti drugi klip ako se nešto promeni .
Činjenica da nam u TOP 5 ove sezone učestvuje ne 5 već 7 različitih igrača ... dovoljno govori kakav je ovo tim i kako su se ovi momci borili za naš klub.
Uživaj te u našem odabiru
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Kako ja tek sad vidim temu..svasta.

Glasah naknadno.

Odličan klip.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Bravo za trud i za temu.
Da je bila trojka Jaramaza dok cigani lizu parket a vec upalili baklje da slave rasplakao bih se.
Mada, hvala bogu pa imamo ovako slatke muke, bravo za sve :)
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Grave apsolutno izdominirao sa klipom!:respect
Svaka cast!:clap
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Bravo za trud i za temu.
Da je bila trojka Jaramaza dok cigani lizu parket a vec upalili baklje da slave rasplakao bih se.
Mada, hvala bogu pa imamo ovako slatke muke, bravo za sve :)
Ima još desetine poteza koje da sam stavio neke bi morao obrisati
Na zvaničnom NBA kanalu prošle sezone je ovo Janisovo zakucavanje preko igrača bilo na drugom mestu najboljih poteza cele NBA sezone.
Naš kukavac Mozli nije mogao ni do petog mesta.

ezgif.com-video-to-gif.gif
 
Top